پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

ابزارهای مدیریت پروژه ویژه دورکارها

arghavan18 2 سال پیش

 

این روزها حفظ سلامت افراد جامعه به مهمترین اولویت برای کشورها تبدیل شده. اما خطر کرونا نه تنها سلامت، بلکه اقتصاد جهانی را هم با تهدیدی جدی مواجه کرده. این شرایط دو راهی سختی را پیش روی سیاست‌مداران و تمام افراد جامعه قرار داده است؛ حفظ جان یا حفظ نان؟ دورکاری یک از روشهای است که در این شرایط از آن استفاده شد.اما برای مدیریت پروژه دور کاری باید چه کرد؟  استخدام دورکاری بومران همراه باشید.

ابزارهای مدیریت پروژه

Asana آسانا:

یکی از ابزارهای مدیریت پروژه است که به آسانی قابل نصب و استفاده است و البته به صورت رایگان میتوان از این ابزار مفید استفاده نمود. توسط asana میتوان شرح وظایف یک پروژه را مشخص کردن و آن را به نیروها تعریف نمود که با نصب این نرم افزار افراد قادر هستند تا شرح وظایف خود را مشاهده کنند و در هر زمان و مکانی مشغول به کار شوند.همچنین میتواند از طریق ارسال ایمیل وظایف افراد را به آنها یادآوری کرد.   در سایت استخدام فریلنسر پروژه دریافت کنید.

Basecamp بیس کمپ:

یک نرم افزار دیگر است میتوان به راحتی در آن زمان جلسه های آنلاین را تعیین نمود٬ با نیروها ارتباط برقرار کرد و روی پرژه ها نظارت داشت. با بیس کمپ شرح افراد نیروی دورکار و یا فریلنسرها را مشخص نمود. برای مشاور بازاریابی دیجیتال رایگان  با بومران  تماس بگیرید.

Jira جیرا :

به افراد کمک میکند تا به راحتی پروژههای شرکتی را مدیریت کنند و یا وظایف افراد را در آن تعیین و یا حتی به فرد دیگر تقبل کنند.با استفاده از لپ تاپ یا موبایل میتوان جیرا را نصب و اجرا کرد و وظایف خود را نیز طبقه بندی نمود.

اسلک Slack :

ابزاری است که تیم ها و نیروهای شرکتی میتوانند از راه دور با هم ارتباط برقرار کنند. با استفاده از این ابزار اعضای تیم میتوانند برای یکدیگر پیام ارسال کنند. برای مدیران نیز مدیریت کارمندان به راحتی انجام میشود

Monday.com:

ماندی دات کام در محل این ابزار میتوان شرح وظایف را برای اعضا مشخص و مشاهده نمود و مانند ابزار ترلو روند پیشرفت پروژه ها مشخص میباشد.برنامه ریزی با ماندی دات کام بسیار آسان انجام میشود.

.ترلو (Trello)،

"ترلو" یکی از بهترین ابزارهای مدیریت پروژه است که حتی پیش از کرونا هم همراه ما بوده! سادگی، محیط کاربرپسند، انعطاف‌پذیری، قابلیت کار گروهی، رایگان بودن و دسترسی راحت آن، از ویژگی‌های مثبت این ابزار محسوب می‌شود.

.

 

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید