پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

ترفند های پیدا کردن میزان سرچ کلمات کلیدی

arghavan18 2 سال پیش


تعداد سرچ کلمات کلیدی یکی از فاکتورهای مهم برای همه افراد فعال در زمینه‌ی سئو است. سئوکاران با استفاده از این پارامتر تلاش می‌کنند تا با به کار بردن این کلمات در وب سایت خود مخاطبان هدف را به بازدید از وب‌سایت تشویق کنند.در این مقاله قصد داریم چند ابزار پرکاربرد در این زمینه را به شما معرفی کنیم.برای استخدام دورکاری بومران با ما همراه باشید.

.

معرفی ابزارهای نمایش دهنده میزان سرچ کلمات کلیدی

از آن جایی که موتور جستجوی گوگل پرکاربردترین موتور در جستجوهای اینترنتی است. بنابراین شناخت تعداد سرچ کلمات کلیدی در این موتور جستجو ‌می‌تواند شما را با عمده مخاطبان هدف تان آشنا کند.

ابزارهای ارائه شده برای تخمین تعداد سرچ کلمات کلیدی در گوگل برخی رایگان و برخی نیمه رایگان و برخی غیر رایگان هستند که در ادامه به تعدادی ازآنها می‌پردازیم. مطلع شوید. در سایت فریلنسری بومران میتوانید پروژه های سئو خود را به فریلنسرها بسپارید.

گوگل کیورد پلنر

این ابزار در واقع یکی از ابزارهای جانبی گوگل است که برای تبلیغ کنندگان در گوگل فراهم شده است. اما با کمک آن می‌توانید حدوداً تعداد سرچ کلمات کلیدی در گوگل را پیدا کنید. اعداد ارائه شده در این ابزار به صورت بازه نوشته ‌می‌شوند. مثلاً به شما ‌می‌گوید که این عبارت بین ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ بار در ماه سرچ ‌می‌شود.

اگر بخواهید از این ابزار آمار دقیقی به دست بیاورید، باید از طریق گوگل ادز حداقل یک تبلیغ ایجاد کنید.در آکادمی دیجیتال مارکتینگ بومران مطالب به روز را دنبال کنید. کلیک کنید.

orbuvzqfljqs.jpeg


 


 

Rank Tracker

این نرم‌افزار نیز یکی از نرم‌افزارهای کارآمد برای تعیین تعداد سرچ کلمات کلیدی است. که در دو نسخه پولی و رایگان ارائه ‌می‌شود. در واقع این نرم افزار به شما کمک ‌می‌کند تا نحوه امتیاز دهی به وب سایت‌ها را متوجه شوید. نرم‌افزار rank tracker یک ابزار بسیار ضروری برای همه کسب و کارهای آنلاین است که توصیه می‌کنیم در هر سطح و اندازه‌ای حتماً از آن استفاده کنید.

از طریق این نرم‌افزار علاوه بر رتبه وب سایت خود ‌می‌توانید رتبه وب‌سایت رقبای خود را نیز ارزیابی کنید. گزارش تعداد بک لینک‌های سایت‌ها نیز جز اطلاعات ارائه شده توسط این نرم افزار است. به کمک این ابزار نقاط ضعف و نقاط قوت رقبای خود را آنالیز ‌می‌کنید و بر اساس آنها استراتژی‌های آینده سئوی وب سایت خود را تعیین ‌می‌کنید. شما به کمک rank tracker قادر خواهید بود سایت خود را علاوه بر گوگل در سایر موتورهای جستجو مانند کروم و فایرفاکس نیز مورد بررسی قرار دهید.

. گوگل ترندز

یکی از رایج ترین نرم افزارهای مربوط به سئو نرم افزار گوگل ترندز است. این نرم‌افزار کاربردهای مختلفی دارد که از آن جمله می‌توان به تعداد سرچ کلمات در گوگل اشاره کرد..

در بخش بالایی صفحه نوار جستجو وجود دارد. شما ‌می‌توانید به هر زبانی هر کلمه کلیدی را که ‌می‌خواهید در این بخش جستجو کنید. پس از تایپ کلمه کلیدی، بر روی گزینهadd term کلیک کنید. به این ترتیب صفحه‌ای برای شما باز ‌می‌شود که ‌می‌توانید بازه زمانی مدنظر، دسته‌بندی موضوعی و ناحیه مورد نظر برای جستجو را مشاهده و انتخاب کنید. به علاوه گزینه‌ای به عنوان آخرین گزینه ارائه ‌می‌شود که از طریق آن ‌می‌توانید نحوه سرچ در وب را مشخص کنید. برای مثال سرچ در تصاویر، ویدئویی‌ها یا در قالب وب سایت را از طریق این گزینه مشخص کنید.

jiusqtlwkdq7.jpeg


 

.

serpstat

این ابزار یکی از ابزار بسیار ساده برای جستجوی کلمات کلیدی است. ابتدا باید دامنه، لینک و یا کلمه کلیدی مورد نظر خود را وارد کنید. سپس نتایج به دست آمده برای شما نمایش داده ‌می‌شود. اگر با دامنه سایت خود وارد ‌می‌شوید ‌می‌توانید کلید واژه‌هایی که بر روی سایت تأثیر گذاشته را مشاهده کنید. و یا حتی از ترافیک سایت خود مطلع شوید.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید