پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

کسب درآمد از اینستاگرام بدون سرمایه

milad 3 سال پیش

تا زمانی که شما با پیش‎نیازهای ذکر شده آشنایی پیدا نکرده‎اید، کسب درآمد از طریق این پلتفرم برایتان سخت یا ناممکن خواهد بود. اما به محض اینکه اطلاعات خود را در زمینه فروش و بازاریابی اینستاگرام افزایش دهید، می‎توانید به فروش کلان و عمده از طریق آن دست پیدا کنید. از روش‎های کسب درآمد بدون سرمایه اینستاگرام می‎توان موارد ذیل را نام برد:

یک اینفلوئنسر شوید، و از این طریق به درآمدزایی از اینستاگرام بپردازید.

شما می‎توانید از طریق ساخت یک ارتباط قوی بین خود و فالوورهایتان به عنوان یک اینفلوئنسر در حوزه مدنظرتان فعالیت کنید. به عنوان مثال، می‎توانید به عنوان اینفلوئنسری در حوزه سفر، فشن و یا حتی اینفلوئنسری در حوزه آموزش زبان فعالیت کنید. و بدین صورت، از طریق تبلیغ محصول و خدمات دیگران در کنار فروش محصول و خدمات خود به درآمدزایی از اینستاگرام بپردازید. 

 

در این پلتفرم به عنوان یک بازاریاب فروش فعالیت کنید.

شما می‎توانید همچون یک بازاریاب اینترنتی در اینستاگرام فعالیت کنید. قطعا، برای دستیابی به این امر به زمان و انرژی زیادی نیاز دارید. اما هنگامی که به تعداد فالوور زیادی دست پیدا کردید، می‎توانید به فروش کلان هم برسید. بدین صورت، از طریق هر یک کلیکی که به خرید منجر شود، شما هم درآمد کسب خواهید کرد.

 

کارآفرین شوید و محصولات تجاری و خدمات ارائه شده خود را بفروشید.

و استراتژی سوم، کسب درآمد از اینستاگرام فراتر از حوزه فروش الکترونیکی و بازاریابی است. هنگامی که شما در نقش یک کارآفرین فعالیت خود را آغاز می‎کنید، در واقع، محصول و خدمت خود را به فروش می‎رسانید. خواه محصول شما یک عدد ماگ یا مجموعه‎ای از دوره‎های یادگیری مجازی زبان ترکی استانبولی باشد. در اینجا، پیشنهاد می‎شود به برندینگ خود توجه کنید، و از طریق توسعه آن به فروش بیشتر برسید. 

 

محصولات تولیدی خود را به فروش برسانید. 

یکی از راه‎های درآمدزایی از اینستاگرام فروش محصولات تولیدی خودتان به صورت خانگی یا با برند تجاری خودتان است. اگر در حوزه تولید عسل، تولید کیف و کفش چرم، تولید لباس‎های سنتی شهرتان و یا زیورآلات مینیمالیسم و... فعالیت دارید، می‎توانید محصولات تولید شده خود را از طریق اینستاگرام با نام تجاری خود به فروش برسانید. 

 

از ربات‎های اینستاگرام برای افزایش فروش خود استفاده کنید.

اگر در حوزه تولید و فروش اینستاگرام فعالیت داشته باشید، احتمالا زمان کمتری برای مدیریت پیجتان دارید. به همین خاطر، می‎توانید از ربات اینستاگرام برای فالو کردن، کامنت‎گذاری، آنفالو کردن، لایک کردن و ... استفاده کنید. در واقع این ربات‎ها به افزایش تعامل پیجتان با کاربران که به افزایش فروش بیشتر منجر می‎شود، کمک می‎کنند. پس بی‎راه نیست آنها را ربات کسب درآمد از اینستاگرام  بنامیم. 

قطعا پروسه کسب درآمد از پلتفرم مجازی اینستاگرام پروسه طولانی مدتی است. شما برای دستیابی به درآمد از طریق اینستاگرام نیازمند برنامه و هدف هستید. و بدون هیچگونه رو دربایستی اگر زمانی برای کار و تولید محتوا در اینستاگرام کنار نگذارید، احتمالا کسب درآمد پیج شما از طریق این پلتفرم، غیرممکن بوده و یا  کاهش می‎یابد. پس بر عکس‎ها و متن‎های تولیدی خود با دقت تمرکز کنید. تا بدین صورت، با تلاش و کوشش چند ماهه یا چند ساله به درآمدزایی از اینستاگرام دست یابید.

برای افزایش فالوور اینستاگرام ، می توانید از پنل خرید فالوور واقعی و رایگان دیجی ممبر استفاده کنید، دیجی ممبر برای کسب اعتماد شما عزیزان ابتدا مقداری فاالوور را به صورت رایگام ارائه می دهد در صورت رضایت می توانید فالوور واقعی را به مقدار دلخواه خرید کنید 
https://www.digi-members.com/buy-iranian-followers/

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

من میلاد هستم. حدود 4 سال است که در زمینه طراحی و سئو سایت فعالیت می کنم. در این مدت با شرکت ها و گروه های زیادی همکاری داشتم و تجربیات زیادی از کسب و کارها دارم.