پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

ثبت شرکت در گرجستان (صفر تا صد)

ofogh nikan 2 سال پیش

ثبت شرکت در گرجستان

ثبت شرکت در گرجستان طبق قوانین کشور گرجستان می باشد و نیاز به اجرای  مراحل اداری و تکمیل پرونده جهت ثبت شرکت و اطلاعات لازم و مدارک اعضای شرکت و مخصوصاً نام هیأت رئیسه شرکت می باشد،  ثبت شرکت در گرجستان مزایایی دارد از جمله می‌توان انعقاد قرارداد در مناقصات و مزایده شرکت ها و سازمان های دولتی کشور اشاره کرد.  ثبت شرکت در گرجستان مانند ثبت شرکت در کشور جمهوری اسلامی ایران و طبق قوانین ثبت شرکت‌ها  در کشور گرجستان است، ثبت شرکت برای افرادی است که  در این کشور قرارداد منعقد می کنند و شناخته شده باشند و تبعات حقوقی آن را بپذیرند،  دولت گرجستان، دولتی ثروتمند است و اگر با دولت قرارداد منعقد گردد، می توان درآمد خوبی از آن حاصل کرد.  افرادی که در کارهای تاسیساتی یا مزایده یا مناقصه شرکت می کنند، می‌توانند از جوانان ایرانی نیز جهت انجام کار استفاده کنند. در ثبت شرکت گرجستان مراحل اداری مانند درخواست ثبت شرکت از دفتر ثبت شرکت ها در گرجستان و نیز نامگذاری برای شرکت تازه تأسیس  و ثبت شرکت در سایت لازم و ضروری می باشد.

مزایای ثبت شرکت در گرجستان
یکی از مزایای ثبت شرکت در گرجستان این است که ثبت شرکت کاملاً قانونی خواهد بود و می‌توان بین دو کشور ایران و گرجستان  با این گواهینامه و سند قرارداد منعقد کرد،  از مزایای دیگری که پس از ثبت شرکت در گرجستان به دست می آید این است که ثبت شرکت ایرانیان بدون عضویت گرجستانی ها خواهد بود و می توان همه ایرانی ها را در این شرکت جای داد، مدیریت و مسئولیت شرکت کاملاً با  ایرانیان خواهد بود و گرجستانی ها هیچ  دخالتی نخواهند داشت. مزایای دیگری که ثبت شرکت در گرجستان دارد این است که ثبت این گونه شرکت‌ها در کشور گرجستان نسبت به ثبت شرکت در ایران خیلی سریع تر انجام می شود و روال عادی آن بسیار آسان و سریع می باشد، در کشور ایران ممکن است که هفته ها و ماه ها برای ثبت شرکت روال اداری آن طول بکشد اما در کشور گرجستان به این شکل نیست و ثبت شرکت در این کشور بسیار فوری و راحت  می باشد، کشورهای زیادی هستند که وارد گرجستان شده و در شهر تفلیس اقدام به ثبت شرکت می‌کنند،  آنها  بازارهای بین المللی گرجستان را به انحصار خود در آورده و از آن درآمدزایی می کنند، کشور گرجستان از لحاظ جغرافیایی به عنوان یک ترانزیت جاده ابریشم به اروپا به شمار می‌آید و بسیاری از دولت‌ها از این مسیر برای درآمدزایی و ترانزیت کالا استفاده می‌کنند.

ویژگی های ثبت شرکت در گرجستان
از ویژگی های  ثبت شرکت در کشور گرجستان این است که مالیات تجارت و سرمایه گذاری خارجی از ویژگی خاصی برخوردار می باشد، زیرا این کشور با کشورهای قدرتمند  اروپایی و آمریکایی و کشورهایی که از لحاظ اقتصادی بسیار قوی هستند، قرارداد دارد.  افرادی که می خواهند از کشور گرجستان درآمدزایی نمایند،  می‌توانند با همکاری  شرکت‌های اروپایی و آمریکایی به دولت این کشور پیشنهاد کارهای عمرانی و تجاری و طرح های اقتصادی ارائه نمایند،  قبل از اینکه شرکت خود را ثبت نمایید، حتما از قوانین اقتصادی و تجاری و مناقصات و مزایدات این کشور اطلاعات کافی دریافت نمایید. فردی که می‌خواهد در کشور گرجستان سرمایه گذاری نماید،  باید در خصوص کسب و کار در این کشور اطلاعات کافی داشته باشد و شما می توانید از طریق سفارت این کشور در تهران یا ورود به سایت شرکت ها و دولت گرجستان با قوانین اقتصادی این کشور آشنا شوید.

برای خواندن ادامه مطلب و دریافت مشاوره ثبت شرکت به وب سایت افق نیکان مراجعه کنید

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

شرکت افق پژوهش نیکان به‌عنوان اولین و تنها شرکت دارای مجوز ثبت اختراع در کشور از وزارت علوم و پشتیبان پارک‌های علم و فناوری، پیشرو در ارائه خدمات ثبت داخلی و بین‌المللی به مبتکران، مخترعان، و صاحبان مشاغل است. ما به تکیه بر تجربه چندین‌ساله و با بهره‌گیری از یک تیم مجرب، برای آماده‌سازی تخصصی مدارک مورد نیاز و انجام تمامی مراحل ثبت در کنار شما هستیم.