پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

دانلود بازی GRIS برای PC

ofogh nikan 2 سال پیش

دانلود بازی GRIS برای PC
 

بازی GRIS عنوانی است که در سبک پلتفرمر و اتمسفریک می‌باشد و توسط استودیوی بازی سازی Nomada Studio توسعه یافته و توسط کمپانی Devolver Digital نیز به انتشار رسیده است. بازی در تاریخ ۸ سپتامبر سال ۲۰۱۵ منتشر شده و پلتفرم‌های مبدا بازی Nintendo Switch, Microsoft Windows, Macintosh operating systems می‌باشند. این عنوان موفق به کسب میانگین نمرات 84 شده است ؛ دانلود، اخبار , نقد و مقاله بازی ها را در نقطه نو دنبال کنید.

 

اطلاعات کلی بازی GRIS :


بازی GRIS عنوانی درون سبک پلتفرمر و اتمسفریک دسته بندی می‌شود و قرار است تا شما را درون یک دنیای بزرگ و البته بسیار خالی و ساکت رها کرده تا با راه رفتن درون این دنیا به حقایق و معماهای پنهان موجود آن پی ببرید. بازی GRIS شما را به یک ماجراجویی اجباری فرا می‌خواند تا خود به تنهایی پایان و دنباله آن را به وجود آورید و سر از راز و رمزهای آن در بیاورید. بازی از بخش های مختلفی تشکیل شده و به حالت قسمت قسمت در آمده است. هر قسمت شامل بخش داستانی خود، محیط و طراحی هنری مخصوص به خود و البته چالش‌های مربوط به خود است. بازی از طراحی انیمیشن وار بهره می‌برد. بازی GRIS در مقایسه با سایر بازی‌های ساخته شده در سبک پلتفرمر و اتمسفریک، یک سر و گردن در زمینه تعریف داستان و حتی گرافیکی عملکرد بسیار بهتری داشته است و بدون شک نام خود را در این زمینه جاودان کرده است. گرافیک بازی آن چنان هنرمندانه ترسیم و کنار هم قرار داده شده است که شاید در بسیاری موارد خود را محو این قطعه کوتاه هنری ببینید که تنها به محیط‌ها و طراحی‌های هنری آن خیره شده‌اید و در حال لذت از آن می‌باشید. در مجموع باید گفت که تمامی قسمت‌های مختلف بازی GRIS از جمله داستان سرایی، گرافیک، موسیقی و گیم پلی ساده گرایانه‌اش، دست به دست هم داده‌اند که مرزهای داستان سرایی درون یک بازی را به یک پله جلوتر ببرند و همچنین سبک ماجراجویی را نیز به شکلی متحول کنند که کسی تا به حال به چشم ندیده است.

داستان بازی GRIS :


بازی GRIS درون دنیایی از رنگ‌ها وقایع داستانی خود را برای بازیکنان باز کرده و تعریف می‌کند. شخصیت اصلی بازی یک زن ساکت و بی‌نام می‌باشد که با کنترل کردن وی، دست به پیمودن یک چشم اندازه مخروفه و بزرگ می‌زنید که با ویرانه‌های نابود شده پر شده است و زیر یک آسمان غم انگیز واقع شده است. هیچ چیزی و حرکتی درون این دنیای متروکه وجود ندارد که مزاحم حرکت شخصیت اصلی بازی ما شود. شما در این دنیای ساکت شناور هستید و به آرامی موفق می‌شوید که رنگ و نور را به آن بازگردانید و زمانی هم که دنیای بازی دست به تغییر رنگ می‌زند، این اتفاق برای شخصیت اصلی بازی نیز رخ می‌دهد. بازی GRIS مسیر خود را به عنوان یک بازی رک و سر راست شروع می‌‎کند، ولی در ادامه آنچنان با جلوه‌های زیبا و مینیمال خود چشمان بازیکن را روشن و خیره می‌کند که می‌تواند به آن لقب یکی از زیباترین بازی‌های چند سال اخیر را داد. ساده گرایی بازی GRIS در المان‌های گیم پلی آن به خوبی مشاهده می‌شود که شامل بسیاری از مکانیک‌های بازی‌های پلتفرمر ساید اسکرولر می‌باشد که اصلی‌ترین هسته‌های آن از بازی جدا شده اند تا ابتدایی‌ترین بخش‌های این سبک برایش باقی بماند. دشمنان خطرناک به مانند بازی‌های مذکور درون GRIS وجود ندارند که دم به دقیقه شما را بکشند و همچنین شما از سقوط در یک چاله نیز نخواهید مرد؛ در اصلی درون بازی GRIS چیزی به اسم باختن وجود ندارد که حواس شما را از هنر و لطافت اصلی بازی پرت کرده و تمرکزتان را بهم بزند. داستان بازی در عین سادگی و تک بعدی بودن از روایتی دوست داشتنی بهره می‌برد که می‌تواند برای ساعاتی شما را در دنیای خودش غرق کند. همچنین در زمینه موسیقی نیز بازی از موسیقی مینیمال و بسیار گوش نوازی بهره می‌برد که برای غرق شدن بیشتر در دنیای بازی موثر واقعه شده است. در نهایت می‌توان درباره بازی GRIS اینگونه توضیح داد که با یک اثر به خصوص، بسیار مرموز و زیبا طرف هستید که اگر از طرفداران هنرهای بصری و صوتی در قالب یک بازی ویدیویی می‌باشید، به شدت تجربه این بازی بی‌نظیر را که توسط دستان ماهری نیز ساخته شده، به شما توصیه می‌کنیم. بازی GRIS با وجود زیبایی و لطافتی که در تک تک لحظاتش دارد، به خوبی دقیقا همانطور که باید و شاید توسط بازیکنان و منتقدان مورد توجه قرار گرفت و باقی ماند تا تنها کسانی که می‎توانند با همچین دسته بازی‌هایی ارتباط برقرار کنند، به سراغش رفته و از تجربه آن لذت ببرند و اگر شما نیز از همین افراد می‌باشید، پس توصیه می‌کنیم که تجربه این بازی زیبا را از دست ندهید.

ادامه و دانلود بازی GRIS برای PC

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

شرکت افق پژوهش نیکان به‌عنوان اولین و تنها شرکت دارای مجوز ثبت اختراع در کشور از وزارت علوم و پشتیبان پارک‌های علم و فناوری، پیشرو در ارائه خدمات ثبت داخلی و بین‌المللی به مبتکران، مخترعان، و صاحبان مشاغل است. ما به تکیه بر تجربه چندین‌ساله و با بهره‌گیری از یک تیم مجرب، برای آماده‌سازی تخصصی مدارک مورد نیاز و انجام تمامی مراحل ثبت در کنار شما هستیم.