پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

اهمیت تبلیغات محلی

boomrun_platform 3 سال پیش

با بهره مندی از موتورهای جستجو، فهرست‌‌های محلی و شبکه‌های اجتماعی، دسترسی به مشتریانی که در نزدیکی شما هستند کار آسانی به نظر می رسد. برای استفاده‌ هرچه بیشتر از مزایای منحصر به فرد این موقعیت‌ها، روش هایی مانند مدیریت  تبلیغات محلی  و بازاریابی تلفن همراه را به کار ببرید با پلتفرم دیجیتال مارکتینگ بومران همراه باشید.

استفاده از فضای دیجیتال 

با گسترش روزافزون استفاده از موتورهای جستجو، فهرست‌های آنلاین، سایت‌های نقد و بررسی و شبکه‌های اجتماعی، تمام خدماتی که در گذشته با استفاده از تلفن  و خدمات مخابرات ارائه می‌شد، در قالب این تکنولوژی‌های جدید قرار گرفت. بر همین اساس تبلیغات وب مورد توجه واقع شدند. اکنون تمام این واسطه‌های دیجیتالی برای هرکس در هر کجای جهان قابل دسترسی است. بسیاری از این تکنولوژی‌ها، راهی را برای تبلیغ مربوط به مخاطبان در یک منطقه‌ی جغرافیایی مشخص پیشنهاد می‌دهند.

در این بخش در مورد ایجاد تبلیغات جغرافیایی(محلی) برای کسب و کار شما صحبت می‌کنیم و توضیح خواهیم داد که چرا این تبلیغات برای کسب و کار شما اهمیت دارد و در کجا می‌توانید فضای تبلیغات محلی را خریداری کنید.

اهمیت و تفاوت تبلیغات محلی با سایر تبلیغات

در ابتدا باید به یاد داشته باشید که اینترنت در همه جا در دسترس است. این به این معنی است که اگر شما یک دوچرخه فروش در غرب لندن باشید، افراد در شرق لندن نیز می‌توانند از طریق فضای مجازی شما را پیدا کنند. در نقاط دیگر جهان نیز شما دیده می‌شوید. اما باید توجه داشت که مثلا شخصی در نیویورک تمایل ندارد تا از شما خرید کند، بنابراین شما نباید هزینه تبلیغات خود را برای او هدر دهید. این مثال به خوبی اهمیت و تفاوت تبلیغات محلی را نشان می‌دهد. تبلیغات شما تنها به کسانی نشان داده می‌شود که در محدوده‌ی جغرافیایی شما هستند و ممکن است مشتری شما شوند.

استفاده از موتورهای جستجو برای تبلیغات محلی

قبلا در مورد قابلیت ایجاد محدوده‌ی همخوانی برای کلمات کلیدی در موتور جستجو صحبت کردیم؛ علاوه بر آن تقریبا همه‌ی موتورهای جستجوامکان نمایش تبلیغ شما را برای کاربران یک محدوده‌ی جغرافیایی مشخص دارند.  برای مثال اگر شما کلمه کلیدی "تعمیر دوچرخه" را برای تبلیغ خود انتخاب کرده باشید شما باید گروه تبلیغاتی مربوط به این تبلیغ  را طوری تنظیم کنید که تبلیغ شما تنها برای افرادی که این عبارت را تایپ کنند و در فاصله‌ی 10 مایلی از فروشگاه دوچرخه‌ی شما قراردارند، نمایش داده شود.

موقعیت‌های تبلیغات محلی در شبکه‌های اجتماعی 

شبکه‌های اجتماعی مانند فیس بوک و لینکدین صفحات شغلی‌ای را پیشنهاد می‌دهند که از طریق آن می‌توان با صرف هزینه تبلیغاتی را برای مشتریان هدف در منطقه‌ی خاص ارسال کرد. شبکه‌های اجتماعی می‌تواند نشان دهند که افراد در چه منطقه‌ای حضور دارند و مانند موتورهای جستجو، شما می‌توانید تبلیغات خود را بطور ویژه برای افرادی که در موقعیت جغرافیایی مورد نظر شما هستند ارسال کنید.

تبلیغات محلی در فهرست های آنلاین و وب سایت ها

فهرست‌های آنلاین و وب سایت‌های نقد و بررسی نیز موقعیت‌های تبلیغاتی‌ مشابه را پیشنهاد می‌دهند. این تبلیغات درخارج یا بالای لیست شما واقع شده اند. این تبلیغات معمولا رایگان و یا کم هزینه هستند. بدین ترتیب شما می‌توانید تبلیغ خود را در لیست رقیبانتان یا در نتایج جستجو نمایش دهید.

تبلیغات محلی چه مزیت‌هایی دارد؟

 تبلیغات محلی قابل توجه‌ی را به دنبال دارند. این مزایا بطور ویژه به افرادی که در نزدیکی شما هستند و امکان دیدن تبلیغات شما را دارند، اختصاص داده می‌شود. برای مثال پیام شما برای کاربرانی که از نظر فیزیکی در نزدیکی شما هستند،طراحی می‌شود. شما می‌توانید زمان مشخصی را برای  نمایش تبلیغتان انتخاب کنید. همچنین با استفاده از تلفن همراه  مسیرهای دسترسی به فروشگاه را از طریق تلفن‌های هوشمند و موبایل برای مشتریان فراهم کنید. در ادامه می‌توانید با ایجاد امکان تماس مستقیم برای کاربران آنها را به ایجاد ارتباط با خودتان تشویق کنید..سایت فریلنسری دورکار بومران عضو شوید و و پروژه سئو دریافت کنید. .

جمع بندی

با نگاهی به نتایج جستجوی عبارت فروشگاه دوچرخه در شهر محل سکونت خود خواهید دید که نتایج نمایش داده شده اطلاعات جامعی در لیست‌های محلی ثبت کرده‌اند، محتوای مرتبطی دارند و اطلاعاتی را در مورد موقعیت جغرافیایی کسب و کار خود در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

آخرین نکته اینکه فراموش نکنید اینکه بتوانید با همه‌ی مخاطبانتان ارتباط برقرار کنید بسیار مهم است. مطمئن شوید که وب سایت شما در صفحه‌ی تلفن همراه به خوبی نمایش داده می‌شود. سرعت بارگذاری وب سایت برای مخاطبان و هم چنین موتور جستجو اهمیت دارد.

همه‌ی این مراحل به اختصار SEO کردن کسب و کار شما به عنوان یک کسب و کار محلی نامیده می‌شود.

به یاد داشته باشید که اگر وقت کافی برای تمامی این مراحل صرف کنید، حتی اگر کسب و کار نوپایی داشته باشید، در نتایج جستجوهای محلی دیده خواهید شد و از مزایای آن بهره‌مند می‌شویدبرای مشاهده لیست خدمات دیجیتال مارکتینگ تهران بومران از وب سایت ما دیدن فرمایید.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید