پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

بهترین کانال استخدام ایران

karjoo 2 سال پیش

امروزه شبکه‌های اجتماعی مختلف مثل اینستاگرام، تلگرام و … اهمیت بسیار زیادی در زندگی ما پیدا کرده‌اند. خیلی از مردم تقریبا برای پاسخ به هر سوالی که برایشان پیش می‌آید یا هر مشکلی که با آن مواجه می‌شوند، به شبکه‌های اجتماعی رجوع می‌کنند. یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که جامعه‌ی ما با آن دست و پنجه نرم می‌کند، بیکاری است. شبکه‌های اجتماعی برای این مشکل نیز راه حلی دارند: کانال استخدام . سایت استخدام و کاریابی جاب ویژن نیز دارای یک کانال استخدام است که روزانه تعداد زیادی فرصت شغلی در آن ثبت می‌شود. در این مقاله می‌خواهیم در رابطه با کانال و ربات جاب ویژن در تلگرام توضیحاتی را تقدیم شما کنیم.

شبکه‌ی اجتماعی تلگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در کشور است که علی‌رغم فیلترینگ، تقریبا همه‌ی ایرانی‌ها از آن استفاده می‌کنند. یکی از امکانات جالب این اپلیکیشن، امکان ساخت کانال و عضویت کاربران در این کانال‌ها است.

کاربرد اصلی کانال‌های تلگرام، اطلاع‌رسانی در رابطه با حوزه‌هایی است اخبار آن‌ها به سرعت به روز می‌شود. یکی از این حوزه‌ها، کاریابی است. روزانه تعداد زیادی فرصت شغلی در کشور ایجاد می‌شود و کارفرمایان از روش‌های مختلفی برای آگهی‌رسانی در رابطه با این فرصت‌های شغلی استفاده می‌کنند. یکی از این روش‌ها استفاده از کانال‌های تلگرامی است.

Q7VfxZPW6btfWQGknkBBt67nCnX3EmfImR8kWQuW.jpg

 

مزیت استفاده از کانال استخدامی 

اگر می‌خواهید جزء اولین نفرهایی باشید که از فرصت‌های شغلی خبردار می‌شوید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که حتما در یک کانال کاریابی عضو شوید. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های عضویت در چنین کانال‌هایی این است که آگهی‌های شغلی به سرعت در آن‌ها به روز‌رسانی می‌شوند و برای شما نوتیفیکیشن ارسال می‌شود. حتی اگر نوتیفیکیشن کانال را خاموش کنید، از آن‌جایی که احتمالا وقت زیادی را در شبکه‌های اجتماعی سپری می‌کنید، احتمال اینکه فرصت ارسال رزومه برای یک فرصت شغلی خوب را از دست بدهید، بسیار پایین است. البته این روش باید به عنوان یک روش تکمیلی در فرآیند کاریابی مورد استفاده قرار بگیرد و نباید برای پیدا کردن فرصت شغلی مناسب خود، فقط به این روش متکی باشید.

مزیت دیگر عضویت در این کانال‌های کاریابی این است که شما هر جایی که باشید، از طریق گوشی خود به راحتی به آن‌ها دسترسی دارید و نیازی به استفاده از مرورگر گوشی که تجربه‌ی کاربری ضعیف‌تری در مقایسه با اپلیکیشن‌های موبایل شبکه‌های اجتماعی دارد، نیستید.

معمولا آگهی‌هایی که در این کانال‌ها به اشتراک گذاشته می‌شوند، دارای شماره تماس یا لینک‌های فعال هستند. در صورتی که در آگهی، شماره تماس درج شده باشد، با یک کلیک روی آن می‌توانید با آن شماره تماس بگیرید و درخواست همکاری خود را مطرح کنید. اگر آگی دارای لینک باشد، با کلیک کردن روی آن به صفحه‌ی ارسال رزومه هدایت می‌شوید.

با استفاده از این روش کاریابی، تقریبا تمامی آگهی‌های استخدامی منتشر شده در آن کاریابی را مشاهده می‌کنید. این در حالی است که اگر صرفه به صفحه‌ی وب‌سایت یک کاریابی آنلاین مراجعه کنید، ممکن است خیلی از آگهی‌ها را از دست بدهید.

با استفاده از چنین کانال‌هایی نیازی به مراجعه‌ی حضوری به کاریابی‌های زیر نظر اداره‌ی کار، رفاه و تعاون اجتماعی نیز نخواهید داشت و خیلی راحت می‌توانید در منزل خود، به جستجوی کار بپردازید.

آشنایی با کانال جاب ویژن

پلتفرم جاب ویژن یکی از کامل‌ترین پلتفرم‌ها برای پیدا کردن آگهی‌های شغلی در کشور است. سایت کاریابی و استخدام جاب ویژن، در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها از جمله کانال و ربات تلگرام بسیار فعال است. کانال استخدام جاب ویژن در تلگرام را می‌توان در نوع خودش، یکی از بهترین‌ها در کشور دانست. شما می‌توانید با هر میزان سابقه کار در این کانال، فرصت‌های شغلی مناسب خود را پیدا کنید و فقط با یک کلیک روی لینک موجود در آگهی، به صفحه‌ی اصلی آن آگهی شغلی در وب‌سایت جاب ویژن هدایت می‌شوید و می‌توانید در آن صفحه، برای آن آگهی رزومه ارسال کنید. در این کانال می‌توانید آگهی‌های شغلی معتبرترین شرکت‌های کشور را مشاهده کنید. اگر می‌خواهید جزء اولین نفری باشید که از آگهی‌های شغلی با خبر می‌شوید و زودتر از بقیه برای آن‌ها رزومه ارسال می‌کنید، عضویت در این کانال تلگرام را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

 

شما به راحتی می‌توانید با ادمین کانال استخدام jobvision ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را از او بپرسید. این کانال که در حال حاضر بیش از ۸۰ هزار نفر عضو دارد، علاوه بر آگهی‌های شغلی، اطلاعات دیگری در رابطه با فرآیند استخدام، قوانین کار و … در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانند بسیار مفید باشند.

تعداد زیادی کانال استخدام تهران وجود دارد که خیلی از آن‌ها چندان معتبر نیستند و آگهی‌های شغلی متعلق به شرکت‌های غیرمعتبر را به اشتراک می‌گذارند. کانال استخدام جاب ویژن روزانه بسیار زیادی آگهی استخدام رشته‌های مختلف در شرکت‌های معتبر تهران را منتشر می‌کند و بهتر است به جای اینکه در چندین کانال مختلف استخدامی عضو باشید، تنها در کانال jobvision در تلگرام عضو شوید تا سریع‌تر از هر کانال دیگری، آگهی‌های شغلی شهر تهران برای شما ارسال شود. برای اینکه آگهی‌های ارسالی برای شما با رزومه‌ی شما تطبیق داشته باشند، به شما توصیه می‌کنیم که حتما در کنار عضویت در کانال تلگرام جاب ویژن در ربات آن نیز عضو شوید.

ربات تلگرامی جاب ویژن چه ویژگی‌هایی دارد؟

پلتفرم کاریابی جاب ویژن علاوه بر کانال استخدام jobvision یک ربات نیز در تلگرام دارد که با عضویت در آن، آگهی‌هایی که خاص شما هستند، برایتان ارسال می‌شوند. در شروع عضویت در این ربات، سوالاتی از شما پرسیده می‌شود و این ربات تلگرام بر اساس پاسخ‌هایی که به این سوالات می‌دهید، تقریبا به طور هفتگی، آگهی‌های شغلی را که تناسب زیادی با شرایط شما دارند، برایتان ارسال می‌کند. شما با یک کلیک روی لینک موجود در هر یک از این آگهی‌ها به صفحه‌ی آن آگهی در وب‌سایت جاب ویژن هدایت خواهید شد و پس از مطالعه‌ی کامل آگهی می‌توانید برای آن، رزومه ارسال کنید. برای اینکه سریع‌تر از آگهی‌های شغلی مطالع شوید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که علاوه بر ربات jobvision، در کانال استخدام جاب ویژن نیز عضویت داشته باشید.

جمع بندی

امروزه شبکه‌های اجتماعی مثل تلگرام اهمیت بسیار زیادی در زندگی ما دارند. خیلی از مردم در این شبکه‌ها به دنبال شغل هستند. عضویت در یک کانال استخدام راهی بسیار سریع و راحت برای پیدا کردن شغل است و در حال حاضر، بهترین کانال تلگرام ایرانی که آگهی‌های استخدام بسیار متنوع و متعددی را به اشتراک می‌گذارد، کانال تلگرام جاب ویژن است که با کمک ربات جاب ویژن، به روز‌ترین آگهی‌های شغلی شرکت‌های معتبر را برای شما ارسال می‌کند. شما با عضویت در کانال استخدام و ربات jobvision می‌توانید آگهی‌های شغلی شرکت‌های معتبر دولتی و خصوصی در کمترین زمان ممکن از انتشار آن‌ها ببینید و برای آن‌ها رزومه ارسال کنید.

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید