پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

معرفی پیج گندم گیلک، اینفلوئنسر اینستاگرام ایرانی با اینگیج بالا + آنالیز پیج!

ugger.app 2 سال پیش

گندم گیلک، خلاقیت های فوق العاده مادر و دختری!

صفحه اینستاگرام گندم گیلک که بر اساس واقعیات روزمره زندگی یک دختر خردسال به نام گندم در کنار مادرش بنا شده، چشم هر مخاطبی را به خود خیره می کند. هنوز نمی توانیم بگوییم که مادر اینفلوئنسر است یا کودک اما مشخصا این یک کار تیمی ست که در خیلی از موارد شاهد همکاری کامل گندم با مادرش در تولید ویدیوها هستیم.

صفحه اینستاگرام گندم گیلک اینفلوئنسر

EngagementRate: 18.3%

Followers: 429k

PageScore: 4.2

محتواهای منتشر شده در صفحه این اینفلوئنسر اینستاگرام در دسته “سبک زندگی” ست و به صورت “واقع گرایانه” منتشر می شوند. با وجود اینکه این یک دسته محتوای تخصصی ست و مخاطب عام این پیج بانوان هستند، اما نرخ بازخورد 18 درصدی در حجم دنبال کننده تقریبا نیم میلیونی تحسین برانگیز است و نشان می دهد که این مادر 32 ساله روی کیفیت و موضوعات محتواهایش وسواس خاصی به خرج می دهد.
موضوعات محتوا هم کاملا منطبق بر نیاز بانوان از لوازم خانگی و جهیزیه گرفته تا موضوعات مرتبط با زیبایی را شامل می شود.

آنالیز پیج اینستاگرام گندم گیلک

هرچند که طی یک ماه گذشته، بازخورد مخاطبان صفحه اینستاگرام گندم گیلک کاهش قابل توجهی داشته و نمی دانیم چرا بازخورد دو پست آخر به کمترین میزان خود طی 12 پست آخر رسیده است، اما همچنان معتقدیم که برای دستیابی به حجم قابل توجهی از پرسنای تخصصی بانوان، می توانید روی این اینفلوئنسر حساب کنید.
ترتیب انتشار پست ها منظم نیست و تقریبا می توان گفت هر 10 روز 2 پست منتشر می شود. یکی از پست های جذاب هم، ” جمعه ها با گندم ” است که آموزش آشپزی به نوعی توسط این کودک است. جذاب و چشم نواز!

آنالیز پیج اینستاگرام برای این اینفلوئنسر توسط ابزار آگراکسپلور انجام شده که میتوانید از اینجا دانلود کنید!
 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید
مطالب بعدی
profile image
تلویزیون 2022 سونی

فروشگاه اینترنتی دوزین کالا 2 سال پیش

بهبود دنیای بازاریابی با ایجاد شفافیت بیشتر رسالت تیم ما در سالهای آینده است. این مأموریتی است که تصمیم گرفتیم با کمک هوش مصنوعی و تولید ابزارهای تکنولوژیکی آن را انجام دهیم. خبرهای خوبی در راه است …