پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

معرفی پیج موبونیوز، اینفلوئنسر اینستاگرام ایرانی با اینگیج بالا + آنالیز پیج!

ugger.app 3 سال پیش

موبونیوز، اینفلوئنسر اینستاگرام تخصصی و حرفه ای حوزه تکنولوژی!

اگر به دنبال یک اینفلوئنسر حرفه ای اینستاگرام می گردید و ایده ای ندارید، سری به صفحه اینستاگرام مهدی شجاری با عنوان موبونیوز بزنید. یک صفحه با محتوای تخصصی حوزه تکنولوژی که بیشتر در خصوص جعبه گشایی گجت ها پست ها منتشر می شود.

پیج اینستاگرام مهدی شجاری به نام موبونیوز

EngagementRate: 14.3%

Followers: 1m

PageScore: 4.4

مهدی شجاری که در حوزه مختلف فعالیت دارد و این روزها هم فروشگاه اینترنتی جیجیمو را راه اندازی کرده و عملا وارد بازار واردات گوشی های تلفن همراه شده است. خیلی قبل تر از اینها هم با راه اندازی پیج mobonews ، معرفی و مقایسه انواع مدل های موبایل را در دستور کار داشت. در اصل موبونیوز یک دیجیکالای اینستاگرامی ست و کاربرانی که قصد خرید گوشی موبایل را دارند به این صفحه برای مشاهده نقد و بررسی ها مراجعه می کنند. البته هر از گاهی ترفندها یا آموزه های خاص را هم ارائه می دهد. انتشار پست ها بسیار منظم است و هر روز یک پست منتشر می شود. استوری ها هم به طور متوسط 5 یا 6 بار در روز منتشر می شوند.

البته مهدی شجاری برای پذیرش سفارش تبلیغ بسیار وسواس دارد ( دست کم قبلا داشت! ) و موضوع تبلیغ و پیج تبلیغ دهنده را کاملا بررسی می کند و برای پذیرش تبلیغ فیترهای خاصی دارد.

آنالیز پیج اینستاگرام موبونیوز

طی سه ماه گذشته هم رشد خوبی داشته! البته رشد نمایی نرخ کامنت این اینفلوئنسر مربوط به دو پست قرعه کشی ایست که در عرض یک هفته به بهانه عبور از مرز یک میلیون فالوور منتشر شده بود.

در نهایت اگر با پرسنای تخصصی حوزه تکنولوژی سر و کار دارید، این اینفلوئنسر حرفه ای قطعا توصیه ام به شماست.

اینفلوئنسرها را چطور آنالیز کنیم؟!

آنالیز پیج اینفلوئنسرها کاملا یک بررسی نسبی ست و به نظر من فقط از دید مقایسه می توان به نتیجه های مطلوب در کمپین های بازاریابی دست پیدا کرد. من این 5 اینفلوئنسر اینستاگرام را بوسیله ابزار UggerExplore تحلیل کردم. اما اینطور نبود که مستقیم بروم سراغ آیدی پیجشان و شروع به تحلیل کنم. نتیجه گزارشات قریب به 5500 پیج را دیدم و بررسی کردم تا به این 5 گزینه رسیدم.
برای نصبش کافیست، آگراکسپلور را روی مرورگر Google Chrome خود نصب کنید. استفاده از آن هم کاملا رایگان است.

صفحه معرفی و نصب افزونه UggerExplore روی مرور Google Chrome

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

بهبود دنیای بازاریابی با ایجاد شفافیت بیشتر رسالت تیم ما در سالهای آینده است. این مأموریتی است که تصمیم گرفتیم با کمک هوش مصنوعی و تولید ابزارهای تکنولوژیکی آن را انجام دهیم. خبرهای خوبی در راه است …