پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

معرفی پیج روانشناسی کودک، اینفلوئنسر اینستاگرام ایرانی با اینگیج بالا + آنالیز پیج!

ugger.app 3 سال پیش

روانشناسی کودک، ماکرو اینفلوئنسری برای والدین!

یک ماکرو اینفلوئنسر تخصصی در خصوص آموزش والدین که آموزش هایش به صورت عکس نوشته منتشر می شود. نرخ بازخورد فالوورهایش نسبت به خیلی از اینفلوئنسرهای این حوزه بهتر و قابل توجه است. هر چند که ظاهرا انتخاب موضوعات از یک روال مشخص پیروی می کند، اما نرخ بازخورد و نرخ کامنت در این پست ها نظم خاصی ندارد!

پیج اینستاگرام روانشناسی کودک

EngagementRate: 6.5%

Followers: 672k

PageScore: 1.6

نرخ PageScore 1.6، یک جهش کاهشی زیاد دارد که دلیلش، تبلیغ پست آخر است. به صورت متوسط ظاهرا پست های تبلیغاتی حدود 20% سایر پست در این صفحه بازخورد می گیرد. این در حالی ست که تبلیغ شما یک 24 ساعت کامل، پست آخر است و البته، بدون تعارف، انتظارمان بیشتر بود. اما موضوعات پست ها خیلی دقیق و مناسب و مشخص و هدفمند در حال هدفگذاری جامعه والدین به خصوص بانوان است.

انتشار پست ها و استوری ها هم کاملا منظم است. روزی یک پست و متوسط 6 استوری منتشر می شود. محتوای استوری ها اما یک فرق اساسی با پست ها دارد. محتوای پست ها تخصصی ست اما محتوای استوری ها چارچوب موضوعی ویژه ای ندارد و موضوعات مختلفی مثل طنز و سرگرمی را نیز در بر می گیرد.

اگر با پرسنای حوزه کودک سر و کار دارید، این اینفلوئنسر هم می تواند برای شما کمپین های تبلیغات اینستاگرامی شما مفید باشد!

آنالیز پیج اینستاگرام برای این اینفلوئنسر توسط ابزار آگراکسپلور انجام شده که میتوانید از اینجا دانلود کنید!

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

بهبود دنیای بازاریابی با ایجاد شفافیت بیشتر رسالت تیم ما در سالهای آینده است. این مأموریتی است که تصمیم گرفتیم با کمک هوش مصنوعی و تولید ابزارهای تکنولوژیکی آن را انجام دهیم. خبرهای خوبی در راه است …