پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

معرفی پیج فکت مکت، اینفلوئنسر اینستاگرام ایرانی با اینگیج بالا + آنالیز پیج!

ugger.app 2 سال پیش

فَکت مَکت، بهترین پیج دانستنی های اینستاگرام!

صفحه اینستاگرام فکت مکت، یک اینفلوئنسر حوزه دسته محتوایی “اطلاعات عمومی” ست. به طور کلی پیج های با عنوان “فکت” در اینستاگرام زیاد هستند. اما فَکت مَکت از معدود پیج هایی ست که توانسته با توجه به پیوستن به جرگه اینفلوئنسرهای ماکرو، کیفیت محتواها و بازخورد مخاطبانش را نیز حفظ کند.

BOvCT9nTsOLroudDU3Fn9X8b239G3oO7xFVKdir3.jpgآنالیز پیج فکت مکت توسط آگراکسپلور

EngagementRate: 18.3%

Followers: 429k

PageScore: 4.2

البته فکت های این اینفلوئنسر اینستاگرام بیشتر جنبه فانتزی و سرگرمی دارد. در اکثر پست ها هم، در تصویر کاور یک حیوان خانگی یا کودک را مشاهده می کنید که کمی می تواند دسته بندی مخاطبان پیج را جهت دار کند. انتشار پست ها نظم خاصی ندارد. در لحظه ای که این تحلیل را می نویسم، حدود یک هفته است که پستی منتشر نشده! اما استوری ها به راه است و روزانه تا 15 یا 16 استوری منتشر می شود.
 

sLbnIYLJpjIdIMmusDtwqf6zWmBc7gOc7k5GlOrH.jpg

نمودار تغییرات بالا برای سه ماه گذشته است و همانطور که می بینید، نرخ های کلیدی مثل نرخ کامنت در حال بهبود است و روند نزولی این پیج ادامه دار نیست.
تبلیغات را هم عموما در قسمت استوری ها می توانید داشته باشید. اما نکته مهم این است که این پیج، یک ماکرو-اینفلوئنسر با محتوای عمومی است.

البته نوع محتوا تا حد زیادی موجب جهت دار شدن دسته بندی مخاطبان به سمت دسته دوستداران حیوانات خانگی و کودک شده است و اگر محصول یا خدمت شما با این پرسنا سر و کار ندارد، کمتر توصیه می کنیم که به فکر تبلیغ در این صفحه باشید.

آنالیز پیج اینستاگرام برای این اینفلوئنسر توسط ابزار آگراکسپلور انجام شده که میتوانید از اینجا دانلود کنید!
 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

بهبود دنیای بازاریابی با ایجاد شفافیت بیشتر رسالت تیم ما در سالهای آینده است. این مأموریتی است که تصمیم گرفتیم با کمک هوش مصنوعی و تولید ابزارهای تکنولوژیکی آن را انجام دهیم. خبرهای خوبی در راه است …