پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

فایل کامل بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom قبل از عرضه لو رفت

میم مثل مهسا 1 سال پیش

تنها چند روز مانده به انتشار The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom، فایل اصلی این بازی روی اینترنت لو رفته است. به همین ترتیب، همان‌طور که انتظار می‌رود اکنون می‌توانید تصاویر و ویدیوهای غیررسمی این عنوان را در سطح اینترنت مشاهده کنید. 

فراتر از این مدتی پیش شاهد افشای محتوای Collector’s Edition و همچنین آرت‌بوک‌های این بازی هم بودیم. چنین اتفاقاتی در صنعت بازی‌های ویدئویی چندان عجیب نیست اما معمولاً نمی‌توان این استدلال را برای لو رفتن نسخه کامل یک بازی مخصوصاً آثار نینتندو به کار بست. 

اما فایل‌های بازی چطور درز پیدا کرده‌اند؟ به گزارش رسانه VGC ظاهراً برخی از افراد موفق شده‌اند نسخه فیزیکی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom را پیش از عرضه رسمی تهیه کنند. پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال تجربه بازی هستید و اتفاقاً می‌خواهید تجربه خوبی را پشت سر بگذارید، تا زمان انتشار از مطالعه اخبار و مطالب مربوط به این بازی خودداری کنید. 

نینتندو نیازی به تصاویر و ویدیوهای غیر رسمی ندارد 

البته خود نینتندو به قدری در تبلیغات بازی قدرتمند است که با قاطعیت می‌توان گفت چیز زیادی برای افزودن به دامنه هیجان طرفداران وجود ندارد. تکرار می‌کنیم، اگر واقعاً قصد دارید در آینده نزدیک به سراغ تجربه این بازی بروید، احتیاط کنید. تصاویر، ویدیوها و مطالب رسمی موجود توسط خود نینتندو، نشان می‌دهند که با یک دنباله با کیفیت مواجه هستیم. 

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در همان دنیای نسخه پیشین یعنی هایرول روایت می‌شود. تیم‌های بازی‌سازی این غول ژاپنی تصمیم گرفتند در این نسخه افزون بر زمین و حتی زیرزمین، آسمان‌ها را هم به مناطق قابل کاوش بازی اضافه کنند. 

در نهایت باید منتظر بمانیم و ببینیم نینتندو در مقابل این حادثه چه واکنشی نشان خواهد داد. گیمرهایی که به فایل‌های بازی دسترسی دارند در همین مدت کوتاه آن را به وسیله شبیه‌ساز روی رایانه‌های شخصی هم اجرا کرده‌اند. مسلماً این یک زنگ خطر بزرگ برای عناوین انحصاری نینتندو به ویژه بزرگ‌ترین انحصاری آن است. 

منبع: پلی پاد تی وی 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید