پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

آنچه هر معامله گر باید در مورد فارکس بداند

samanmosavi 1 سال پیش

شما تمام روز را برای نکات خوب فارکس جستجو کرده اید، اما تاکنون هیچ چیز مفیدی پیدا نکرده اید. مشاهده میزان دریافت نشدن اطلاعات می تواند خسته کننده باشد. به نکاتی که در این مقاله داده شده است توجه کنید و باید اطلاعات مفید زیادی پیدا کنید تا به شما در تبدیل شدن به یک متخصص در این امر کمک کند. یکی از مهم ترین نکاتی که هنگام معامله در فارکس باید به آن توجه کنید، انتخاب یک کارگزار خوب است. این مهم است زیرا شما اعتماد و پول خود را به این شخص اختصاص می دهید.

 بررسی ها را بررسی کنید و مصاحبه خود را بنویسید تا مطمئن شوید که مطابق با نیازها و خواسته های تجاری شما هستند. یک نکته برای کار در تجارت این است که هر کاری را که انجام می دهید یادداشت کنید. دقیقاً آنچه را که با معامله خود انجام داده اید و اینکه آیا پول درآورده اید یا ضرر کرده اید، یادداشت کنید. می‌توانید هر از چند گاهی یادداشت‌های خود را بررسی کنید و ببینید دقیقاً چه کاری را درست انجام داده‌اید و از کارهای اشتباه خود درس بگیرید. اگر می خواهید برای پرداخت قبوض خود پول به دست آورید، نیازی به معامله در فارکس ندارید. ریسک های زیادی در معاملات فارکس وجود دارد. 

بیشتر بدانید:

ایده هایی برای برنده شدن در دنیای فارکس 

در اینجا چیزی است که می توانید با پول نقد اضافی که در جای دیگری از بودجه شما مورد نیاز نیست، انجام دهید. اگر برای پرداخت وام مسکن خود مذاکره کنید، در نهایت پیراهن خود را از دست خواهید داد. هنگام معامله در فارکس، یک نکته خوب این است که همیشه یک دفترچه یادداشت همراه خود داشته باشید. هر زمان که چیز جالبی در مورد بازاریابی شنیدید، آن را یادداشت کنید. چیزهایی که به آنها علاقه دارید باید شامل باز شدن بازار، سفارش توقف، حجم، محدوده قیمت و مشاهدات شما باشد. هر از چند گاهی آنها را بررسی کنید تا احساسی نسبت به بازار داشته باشید. یک نکته عالی تجارت فارکس این است که اگر فکر می کنید به آن نیاز دارید، از یک سیستم خودکار استفاده کنید. اگر شما از آن دسته از بازاریاب هایی هستید که نمی توانید احساسات خود را دور نگه دارید، استفاده از یک سیستم خودکار برای شما مناسب است. 

او نسبت به معامله و ضررهایش واکنش نشان می دهد، بنابراین تصمیمات احمقانه نخواهید گرفت. وقتی در حال گفتگو هستید به افکار خود گوش دهید. اگر چیزی در مورد تجارت به شما آسیب می رساند، حتی اگر نمی توانید دلیل آن را توضیح دهید، معامله نکنید. با گوش دادن به شهود و شهود خود، در صورت از دست دادن پول در معامله، می توانید بعداً از ناامیدی جلوگیری کنید. در صورت امکان، یک حساب آزمایشی رایگان با کارگزار فارکس خود باز کنید. استفاده از یک حساب آزمایشی برای تجارت می تواند راهی عالی برای یادگیری در مورد بازار فارکس و انجام تحلیل تکنیکال بدون ریسک کردن پول واقعی باشد. همچنین می توانید از یک حساب آزمایشی برای آزمایش استراتژی های معاملاتی جدید استفاده کنید. از قوام استفاده کنید. شما می توانید ضرر خود را به حداقل برسانید و با قرار دادن یک توقف در موقعیت مناسب، سود خود را به حداکثر برسانید. 

xq7lLwZn1CZN7Js5xuYveCcPhilyV9N323bI8B50.jpg

آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که اجازه دهید معامله با ضرر از کنترل خارج شود یا قبل از تغییر روند بازار از یک معامله خوب سود نبرد. موفقیت در معاملات فارکس را نمی توان در یک معامله سنجید. سوابق خوبی از آنچه معامله می کنید و نحوه انجام آن معاملات را حفظ کنید. یک بار در ماه توقف کنید تا ببینید اعداد چگونه هستند. شما برای مدتی نمی دانید که آیا در فارکس موفق خواهید شد یا خیر. برای جلوگیری از تصمیم گیری های عجولانه که می تواند به قیمت سود معاملات فارکس شما تمام شود، صرفاً بر اساس شایعات و گزارش ها معامله نکنید. 

توصیه های داخلی می توانند مفید باشند، اما تنها در صورتی که رفتار بازار واقعاً نشان دهد که توصیه ها اطلاعات قابل اعتمادی هستند. هنگامی که رویه بازار اعتبار اطلاعات را مشخص کرد، می توانید با اطمینان از آن استفاده کنید. وبلاگ‌های معاملاتی فارکس می‌توانند برای اطمینان از اینکه می‌دانید هنگام معامله در حال انجام چه کاری هستید، بسیار مفید هستند. بسیاری از وبلاگ ها همچنین نکات زیادی را برای خرید و سایر نکات و توصیه های مفید به شما ارائه می دهند. هیچ چیز بهتر از این نیست که بتوانید همه توصیه های شما را در دامان خود داشته باشید.

تصمیم بگیرید که چقدر می خواهید معامله کنید و به آن پایبند باشید. هنگامی که در یک کارگزار فارکس ثبت نام می کنید، میزان پولی که می خواهید ریسک کنید را انتخاب کنید. اگر شروع می کنید، آماده باشید که همه آن را به عنوان بخشی از آموزش فارکس و زخم های نبرد خود از دست بدهید و مطمئن شوید که مبلغی است که می توانید از دست بدهید. هنگام معامله در فارکس، از یک معامله بپرهیزید. بازار دائما در حال تغییر است و پویایی آن به این معنی است که شما باید برای موفقیت خود را وفق دهید. اگر متاهل هستید و نمی خواهید تغییر کنید، می تواند به معنای ضرر بزرگ باشد. برنامه ریزی کنید و آن را دنبال کنید. بنشینید و اهدافی را که برای رسیدن به آنها تلاش می کنید تجزیه و تحلیل کنید.

 اگر تصمیم دارید تجارت فارکس را شروع کنید، یا زمانی را برای فکر کردن در مورد آنچه می خواهید به دست آورید، اختصاص نداده اید، تکرار آن آسان خواهد بود. موفقیت در فارکس به استراتژی بستگی دارد. هنگام صحبت کردن صبور باشید و مراقب باشید. تجارت فارکس نباید هیجان انگیز باشد. باید تصمیمات آرام و منطقی بگیرید. اگر نیستید، پس در بازی اشتباهی هستید. اگر به دنبال الهام باشید، هیچ پولی برنده نخواهید شد، مگر با شانس. تجارت صبر و انضباط بهترین راه برای بقا در دراز مدت است. اشتباهات خود را بپذیرید. اگر متوجه شدید که برنامه خرید آن روز شما را به مسیر اشتباهی هدایت می کند، از تجدید نظر در آن نترسید. پایبند ماندن به یک استراتژی شکست خورده می تواند باعث شکست معاملات شما شود، اما شما نمی خواهید پول خود را از دست بدهید زیرا نمی خواهید اعتراف کنید که اشتباه کرده اید.

 معاملات منظم فارکس بهترین درآمد را برای شما به ارمغان نمی آورد. برای انجام چندین معامله پولی به شما پرداخت نمی شود. با یافتن یک استراتژی خوب و سرمایه گذاری بر روی آن پاداش دریافت خواهید کرد. صبور باشید و مطمئن شوید که تصمیمات آگاهانه‌تری نسبت به زمانی که می‌خواهید به اجبار معامله کنید، می‌گیرید. در نهایت، تلاش برای یافتن اطلاعات خوب فارکس می تواند زمان زیادی از روز شما را بگیرد. این مقاله برخی از بهترین اطلاعات موجود را گردآوری کرده است. موارد ذکر شده در بالا را با دقت دنبال کنید و برای هر کاری که امیدوارید انجام دهید خوب خواهید بود.

برای آشنایی بیشتر با 6 نکته که قبل از معامله در فارکس باید در نظر بگیرید کلیک کنید:

https://www.motilaloswal.com/blog-details/6-things-to-consider-before-trading-in-forex/20123

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید