پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

آموزش خريد کالا و محصولات مختلف از سايت هاي چيني

hosseinmikhak 2 سال پیش

آموزش خرید از سایت های چینی 

خرید از سایت های چینی یکی از متداول ترین روش های خرید می باشد. روش خرید اینترنتی ارزان ترین و سریع ترین روش خرید است که امروزه بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.  با شیوع بیماری های مختلف خرید های اینترنتی بیشتر از خرید های حضوری ثبت می گردد. در این مقاله قصد داریم به آموزش خرید از سایت های چینی و چگونگی انجام این کار بپردازی. 

 بهترین و آسان ترین راه برای این کار مراجعه به بازرگانی علی والا می باشد. کارشناسان این بازرگانی با استفاده از اطلاعات شما و کالا تان سفارش شما را به ثبت رسانده و در اسرع وقت به شما تحویل می ‌دهند.  این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، محل زندگی، شماره تلفن و کد شناسایی شما می باشد. همچنین مواردی از قبیل نام محصول، کیفیت آن، تولید کننده یا فروشنده نیز در سایت مورد تایید قرار می گیرد. برای این که در این مورد بیشتر اطلاعات کسب کنید، می توانید به بقیه متن مراجعه فرمایید.

خرید عمده از سایت های چینی 

بیشتر خرید هایی که از سایت های چینی صورت می ‌گیرد به صورت عمده است. خرید های عمده توسط تجار و بازرگانان ایرانی برای کسب سود و رفع نیاز بازار داخلی انجام می شود.  سایت های چینی توسط تولید کنندگان یا فروشندگان چینی به وجود آمده اند. کارشناسان مجموعه بازرگانی علی والا اطلاعات شما و کالای مورد نظرتان را درج کرده و به تحویل سریع تری کالای مد نظر شما کمک می‌ کنند.

 تمام کارهای بسته ‌بندی و ترخیص کالا توسط این افراد انجام می پذیرد. بنابراین اگر به دنبال کسب و کاری آسان و پر درآمد هستید، خرید کالاهای پر سود چینی همچون لباس، پارچه های ابریشمی و لوازم ارتباطی می توانند گزینه خوبی باشند.  با توجه به اینکه قوانین گمرکی ویژه‌ ای برای واردات عمده از چین وجود دارد، بهتر است به بازرگانی های نمونه که آموزش خرید از سایت های چینی را دیدند، مراجعه فرمایید.

خرید آنلاین شخصی از چین 

برای خرید لوازم شخصی خود نیز می توانید به سایت های چینی مراجعه کنید. اگر قصد دارید شخصاً این کار را انجام دهید، می توانید در ابتدا لینک خرید را بفشارید.  سپس اطلاعات خود را در این لینک وارد می کنید. پس از آن قیمت کالا و کیفیت آن، هم چنین نام برند خاص آن بر روی صفحه نمایش داده می ‌شود.

 شما در آخرین مرحله خرید خود را به می توانید برای واردات این گونه کالاها از شرکت های بازرگانی همچون شرکت خدماتی و بازرگانی علی والا کمک بگیرید تا هزینه های واردات و بسته بندی کالا از چين چند برابر کاهش پیدا کند.  قطعاً این شرکت تمامی مجوزهای مورد نیاز را دارا می باشد. همچنین حرفه ای ترین شرکت صادراتی و وارداتی کشور است که در زمینه امنیت کالای شما می کوشد.

 این شرکت علاوه بر اینکه اقدام به مراودات اقتصادی و واردات کالاهای مختلف از چین می کند، به کشورهای دیگر نیز توجه ویژه دارد.  بنابراین اگر به دنبال افرادی هستید که آموزش خرید از سایت های چینی را دیده باشند، بهترین و بی رقیب ترین آن ها کارشناسان ماهر شرکت ‌بازرگانی علی والا خواهد بود‌.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

سلام دنیا