پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

معرفی زبان های برنامه نویسی موبایل

nazanin.karimivand 4 ماه پیش
6375f86f36650.jpg

یک دقیقه به این فکر کنید که چند بار در روز از یک برنامه استفاده می کنید؟ چندین بار، اینطور نیست؟ در واقع، احتمالاً برنامه‌ای وجود دارد که برای هر نیاز احتمالی انسان در انتظار کشف در مارکت پلیس نصب شده در گوشی شماست. بنابراین، جای تعجب نیست که از زمان اختراع گوشی های هوشمند، تقاضا برای برنامه های تلفن همراه در حال افزایش بوده است. همچنین، دلیل اینکه چرا صدها شرکت توسعه اپلیکیشن موبایل را در محل خود پیدا خواهید کرد.

هیچ کس به آینده توسعه برنامه های کاربردی تلفن همراه و زبان های برنامه نویسی تلفن همراه شک نمی کند. روزهایی که کسب و کارها می توانستند کاربران تلفن همراه را نادیده بگیرند، گذشته است! با عبور از یک نقطه عطف، اگر کسب و کار ی برای موبایل آماده نیست و اپ موبایل ندارد در واقع از رقبا عقب خواهد ماند.

اگر قصد دارید اپلیکیشن موبایل خود را بسازید تا توجه کاربر را به خود جلب کنید باید روی انتخاب موارد زیر دقت کنید: 

انتخاب تکنولوژی مناسب

انتخاب زبان برنامه نویسی مناسب

انتخاب ابزارهای طراحی UX مناسب 

و مهمتر از همه، داشتن ایده هایی برای ساخت اپلیکیشن های موبایل 

با انتخاب چندین زبان برنامه نویسی موبایل، قبل از تصمیم گیری برای ساخت محبوب ترین برنامه موبایل، باید چندین فاکتور، مزایا و معایب و همچنین محبوبیت زبان را در نظر بگیرید. هنگامی که بهترین زبان برنامه نویسی موبایل را انتخاب کردید و یک برنامه تجاری ساختید، وارد مرحله بازاریابی می شوید که مجموعه ای از بهترین برنامه های بازاریابی را می طلبد تا تلاش های توسعه خود را افزایش دهید.

در این مقاله، ما فهرستی از 16 زبان را برای شروع آموزش برنامه‌نویسی موبایل تهیه کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند بهترین را سریع انتخاب کنید وبهترین اپلیکیشن های موبایل را بسازید.

لیست زبان هایی که می توانید با انها اپلیکیشن های موبایل طراحی کنید: 

JavaScript
Kotlin
C++
C#
Python
PHP
Swift
Objective C
JAVA
HTML 5
Ruby
Rust
Lua
Action Script
SQL
Dart 

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید