پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

معرفي گو شي موبايل نوكيا مدل Nokia 5 3

obbo 2 سال پیش

نوكيا از جمله برندهاي گوشي تلفن همراه است كه سابقه‌اي طولاني دارد و از ديرباز مورد توجه علاقمندان قرار داشته است. زيبايي، خوش‌دستي، امكانات بسيار فوق العاده و طراحي‌هاي شيك از جمله ويژگي‌هاي معمولي گوشي‌هاي اين برند محسوب مي‌شود. با پيشرفت تكنولوژي كمپاني نوكيا بر آن شد كه گوشي‌هاي هوشمند بيشتري را توليد و عرضه كند كه در حال حاضر مي‌توان از موبايل نوكيا مدل Nokia 5.3 بعنوان يكي از بهترين تلفن‌هاي همراه اين برند اشاره كرد.

اگر در حال حاضر قصد خريد گوشي از برند نوكيا را داريد و براي انتخاب مدل آن دچار سردرگمي شده‌ايد، توصيه مي‌كنيم مقاله‌ي امروز ما را از دست ندهيد چرا كه مي‌خواهيم اطلاعات بسيار خوبي را از گوشي نوكيا مدل Nokia 5.3 به شما ارائه دهيم.

طراحي موبايل نوكيا مدل Nokia 5.3

در طراحي گوشي نوكيا مدل Nokia 5.3 طرح‌هاي مبتكرانه‌اي ديده نمي‌شود، با اين حال بسيار زيبا در نظر گرفته شده است. در كناره‌هاي اين موبايل خميدگي‌هاي جالبي ترتيب داده شده است كه در كنار اينكه ظاهر كلي گوشي را از بين نبرده است، حتي با يك نگاه به آن مي‌توان متوجه جذابيت آن شد. قسمت دوربين اين گوشي در يك فضاي دايره‌اي شكل قرار داده شده است و دكمه‌ي پاور آن نيز با نشانگر ال اي دي كه دارد نوتيفكشن‌ها را به نمايش در خواهد آورد. سنسور اثر انگشت اين مدل از نوكيا نيز دقيقاً زير دوربين تعبيه شده است كه كار را براي كاربران به جهت باز كردن قفل گوشي راحت كرده است.

براي شناخت معرفي گوِشي موبايل نوكيا مدل Nokia 5.3 اينجا كليك كنيد

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

سلام دنیا