پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

خريد گوشي موبايل نوكيا C2

obbo 3 سال پیش

خريد گوشي موبايل نوكيا C2

گوشي موبايل نوكيا مدل Nokia C2

برند نوكيا در سال 2020 از يكي از گوشي‌هاي ميان رده خود رونمايي كرد كه نام آن نوكيا C2 است. اين گوشي از سري ساخت گوشي‌هاي مدل C است كه به نسبت نسخه‌هاي قبلي داراي پيشرفت‌هاي مخصوص به خود است. يكي از تغييرات كلي كه در اين زمينه انجام شده است مي‌توان به قابليت ساپورت اينترنت نسل LTE اشاره كرد. شايد اين تغيير در نسخه جديد گوشي نوكيا C2 براي بسياري از كاربران كاربردي و حائز اهميت باشد.

جنس بدنه به كار رفته در اين گوشي پلاستيكي است كه بسياري از افراد اين گونه بدنه‌ها را نمي‌پسندند. گوشي نوكيا C2، به صورت پيش فرق داراي رم 1 و نسخه اندرويد 9 پاي است. اين نسخه از اندرويد به دليل داشتن امكانات مختلف، توانسته است نياز كاربران را به خوبي مرتفع نمايد. گوشي‌هاي برند نوكيا در بيشتر اوقات، به صورت اندرويد خام منتشر مي‌شوند چرا كه اندرويد خام بدون دستكاري بوده و بسيار سبك و روان است.

با توجه به اين كه اين گوشي از سخت افزار نسبتا متوسطي بهره مي‌برد، افراد براي انجام برخي از كارهاي سبك مي‌توانند اين گوشي را جهت خريد مد نظر داشته باشند. اگر اهل بازي‌هاي سنگين گرافيكي هستيد بهتر است از خريد اين گوشي صرف نظر كنيد. گوشي نوكيا C2 براي انجام كارهاي سبك روزانه توصيه مي‌شود. سازندگان گوشي Nokia C2 با استفاده از پنل IPS توانسته‌اند، صفحه نمايش اين گوشي را نسبت به رقبا در يك وضعيت مناسب‌تري قرار دهند. نمايش كليپ و تماشاي فيلم و سريال در پنل HD+ اين گوشي بسيار لذت بخش خواهد بود و نياز شما را به خوبي پوشش مي‌دهد.

nXpK8qJUKsOFbuyfOTcAlBqjtARkx8lv8gUS4A5O.png
0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید