پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

بهترین سایت های تشخیص فالوور فیک [ در سال 1400 ]

marketerha 1 سال پیش

بهترین سایت های تشخیص فالوور فیک: فالوور فیک یکی از خطرات مهم برای پیج های مختلف در اینستاگرام است و بیرون کردن این فالوور ها از پیج برای افراد اهمیت زیادی دارد. سال هاست که برخی از کاربران برای افزایش فالوور اینستاگرام خود، فالوور فیک می خرند یا به فالوور های خود اضافه می کنند. در این مقاله می خواهم چند سایت تشخیص فالوور فیک به درد بخور به شما معرفی کنم.

فالوور های فیک باعث می شوند که عدد فالوور های پیج های مختلف بالا رود و در گذشته این موضوع برای افراد اهمیت داشت. برای مثال اینفلوئنسر ها می توانستند برای تبلیغات، به واسطه فالوور بیشتر پول بیشتری نیز بگیرند و فالوور فیک در آن زمان کارایی داشتند.

اما در چند سال اخیر،روش های تبلیغات در اینستاگرام تغییر کرده و خود اینستا هم با فالوور های روح مشکل دارد و با کمک پیشرفته تر کردن الگوریتم های خود، جلو سوء استفاده ها را می گیرد. برای همین است که اگر اینفلوئنسر هستید یا کسب و کار خود را در اینستاگرام راه اندازی کرده اید، بهتر است سریع تر فالوور های فیک را از پیج خود بیرون کنید.

اما از کجا بفهمیم که چند درصد از فالوور های ما فیک هستند؟ چطور این فالوور ها را از پیج خود بیرون کنیم؟ در ادامه این مقاله در وب سایت مارکتر ها تلاش داریم تا جواب این دو سوال مهم را به شما بدهیم.بریم برای بررسی سایت فیک سنج اینستاگرام و اینکه سایت معتبر تشخیص فالوور فیک اینستاگرام کدام است؟

فالوور فیک چیست؟

ممکن است تا اینجا سوالی در ذهن شما به وجود آمده باشد که فالوور فیک چیست؟ فالوور فیک یا فالوور روح به نوعی از اکانت ها گفته می شود که شخص حقیقی به آن متصل نیست و هیچ فعالیتی در پیج هایی که دارد انجام نمیدهد.

این اکانت ها فقط برای آن تولید می شوند که تعداد فالوور ها، تعداد لایک یا کامنت یک پیج را بالاتر ببرند. همانطور که گفته شد در گذشته، این دسته از فالوور ها خیلی اهمیت و ارزش داشتند اما در حال حاضر بیشتر از سود، فالوور های روح، برای پیج شما ضرر خواهند داشت که در ادامه برایتان شرح می دهیم.

معایب فالور فیک برای پیج اینستاگرام شما

  1. از دست رفتن اعتماد کاربران شما: وقتی شما تعداد فالوور های بسیار بالا داشته باشید اما تعداد بسیار زیادی از آنها فیک باشند، تعداد لایک ها و کامنت های شما با فالوور های شما همخوانی ندارد و این اعتماد فالوور های واقعی پیج را از بین می برد. کاربرانی که اعتمادشان را از دست بدهند، پیج شما را آنفالو می کنند و شما ریزش فالوور خواهید داشت.
  2. هزینه های اضافی: وقتی که شما فالوور فیک وارد پیج خود می کنید، برای همخوانی تعداد فالوور ها با تعداد لایک ها، نیازمند به خرید لایک برای پیج خود هستید. این باعث می شود که شما مجبور شوید که هزینه های زیاد و اضافی برای پیجتان داشته باشید.
  3. نرخ تبدیل یا خرید 0 درصد: اگر شما یک کسب و کار اینترنتی دارید و فالوور فیک وارد پیج می کنید، واقعا دچار اشتباه بزرگی هستید. هدف شما از پیج زدن، فروش می باشد و فالوور فیک قطعا برای شما فروش به همراه نخواهد داشت. یک فالوور روح همچنین نمی تواند پیج شما را به دیگران تبلیغ کند و امکان فروش بیشتر نیز نخواهید داشت.
  4. بسته شدن پیج اینستاگرام: اینستاگرام در سال های اخیر به فالوور های فیک شدیدا حساس شده است و اگر پیج شما پر از فالوور های فیک و روح شده باشد، ممکن است که اکانت اینستاگرام شما را بن کند و پیج شما را ببندد. این اتفاق هم چیزی است که شما هیچ علاقه ای به آن ندارید. پس باید فالوور های روح را از پیچ خود بیرون کنید.

 

راه های تشخیص فالوور فیک

1: تعامل عجیب و نا هماهنگ در صفحه شما

تصور کنید پیج شما در اینستاگرام 5 هزار فالوور دارد اما پست های شما 100 لایک می خورند و استوری های شما نیز توسط 110 نفر دیده می شوند. این سطح از تعامل نا هماهنگ در پیج شما یعنی درصد فالوور های فیک در پیج شما بسیار بالاست. این موضوع ممکن است به پیج شما آسیب بسیار زیادی بزند.

اما در کل دقت به این موضوع می تواند به شما کمک بسیار زیادی بکند که متوجه شوید که فالوور های پیجتان فیک هستند یا نه. البته باید دقت کنید که بعضی از پیج ها با فالو کردن شما به قصد افزایش فالور و بعد آنفالو کردن شما ممکن است که به صورت موقت تعداد فالوور های شما را بالا ببرند.

برای مثال یک پیج لباس برای جذب فالوور شما را فالو می کند و منتظر است که شما هم پیجش را فالو کنید تا شما را آنفالو کند. به این نکته هم توجه داشته باشید.

2: فالوور های فیک معمولا آیدی یا پروفایل مناسب ندارند!

یکی از موضوعات بسیار مهم درباره فالوور های فیک این است که معمولا پروفایل ها تکمیل نشده و عکس درست و حسابی هم ندارند. نکته دیگر اینکه معمولاً تعداد فالوور کم و فالویینگ بالایی دارند. نکته مهم دیگر اینکه معمولاً ID و نام حساب های فیک، به صورت غیر متعارف است. شما می توانید با دقت کردن به فالوور های خود، فالوور های فیک را به راحتی تشخیص بدهید.

برای همین اگر خواستید که فالوور های روح پیج خود را پاک کنید، فقط لازم است که به پروفایل فالوور هایی که نمی شناسید دقت کنید تا متوجه فیک بودن یا نبودن آنها شوید. بسیاری از اوقات نیز فالوور های فیک ممکن است از کشور های دیگر باشد. اگر فالوور شما از ایران نیست می توانید تا حدی به فالوور شک کنید.

ادامه مطلب

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید