پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

قوانین انتشار محتوا در پیکسلر

پیکسلر مکانی برای انتشار ایده ها، تجربیات و محتواها در زمینه برنامه نویسی است.  دنیای برنامه نویسی وسیع بوده و موضوعات بسیاری را پوشش می دهد. در آینده و با ارائه یک سیستم هوشمند جهت نمایش پست ها بر اساس علاقه مندی های کاربر، سیاست ما در تایید مطالب با موضوعات متنوع کاربرپسندتر خواهد شد.

لطفا توجه نمایید قوانین زیر تنها برای بهبود تجربه کاربر می باشد و این سیاست ها به دلیل حجم بالای انتشار محتواهای اسپم، تبلیغاتی و بدون ارزش محتوایی اتخاذ شده است.

قوانین انتشار محتوا در پیکسلر

1- در پیکسلر تنها مطالب مرتبط با برنامه نویسی، طراحی و توسعه سایت و مطالبی که سبب ارتقا سطح دانش علاقه مندان به فناوری های مرتبط با این زمینه می شوند، منتشر خواهند شد. در صورتی که کاربری به این موضوع بی توجه باشد و با توجه به اخطارهای پیکسلر تلاش به انتشار مطالب غیر مرتبط کند، مسدود خواهد شد.

2- مطالبی که تنها جهت ساخت بک لینک منتشر می شوند، و از نظر پیکسلر دارای کیفیت مناسب نیستند، منتشر نخواهند شد.

3- مطالب تبلیغاتی که تنها برای تبلیغ خدمات و محصولات ارسال می شوند منتشر نخواهند شد. برای تشخیص مطالب قابل انتشار به مثال زیر توجه کنید:

  • نوشته تبلیغاتی غیر قابل انتشار:

این نوع نوشته ها بدون ارائه هیچ گونه محتوای ارزشمندی تلاش به تبلیغ خمات خود می کنند. مثلا "وبسایت example.com ارائه دهنده انواع خدمات ... با ما تماس بگیرید"

  • نوشته تبلیغاتی قابل انتشار:

این نوع نوشته ها با ارائه موضوعات با محتوای ارزشمند تلاش می کنند تا خود، یک برند، یک محصول یا خدماتی را به کازبران معرفی کنند. برای مثال برنامه نویس و توسعه دهنده ای در مورد موضوعی بحث می کند و یا آموزشی را ارائه می دهد و در انتهای نوشته خدمات خود را معرفی می کند.

4- لطفا قبل از انتشار محتوای خود از طریق جستجو اطمینان حاصل نمایید که محتواهای تکراری منتشر نمی کنید. منظور از محتواهای تکراری مطالبی هستند که قبلا در پیکسلر منتشر شده اند.

5- مطالبی که از نظر پیکسلر دارای محتوای سیاسی (هرگونه مطالب مرتبط به سیاست کشور و امور مرتبط با آن)، غیر اخلاقی و مبتذل، توهین به ملیت، قوم و مذهب، نژادپرستانه، شرط بندی، گمراه کننده و غلط محسوب شوند، حذف خواهند شد.

6- تمامی محتواهای ارسالی توسط کاربران توسط تیم مدیریت محتوای پیکسلر بررسی و در صورت رعایت نشدن قوانین به آن ها تذکر داده می شود و یا نوشته حذف می گردد.