پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

شادوبن شدن در اینستاگرام

followeran 1 سال پیش

با موضوع شادوبن شدن در اینستاگرام با شما هستیم. آیا متوجه کاهش شدید تعامل اینستاگرام شده اید و تعداد فالوورهایی که دریافت می کنید در حال کاهش است یا هشتگ های شما کار نمی کنند؟ این روزها همه از کاهش لایک، کم کردن کامنت، فالوور، بن کردن در سایه و ... صحبت می کنند. در آپدیت جدید الگوریتم اینستاگرام صحبت می کنند. باور کنید یا نه، شادی حرکت خوبی برای پاکسازی پلتفرم اینستاگرام است.

شادوبن (shadowban) اینستاگرام چیست؟

علت شادوبن شدن در اینستاگرام و شادوبن چیست

اصطلاح "سایه یا ممنوعیت در سایه ها" اولین بار در حدود سال 2006 توسط توییتر استفاده شد. توییتر اعلام کرد که توییت هایی که توهین آمیز هستند دارای یک مکث موقت هستند و در نتیجه کاربرانی که سیاست های توییتر را نقض می کنند فیلتر می شوند. البته برخلاف اینستاگرام، توییتر به کاربران خود اطلاع رسانی می کند!

اما در پلتفرم اینستاگرام، هنگام وقوع رویداد به کاربر اطلاع داده نمی شود. آنها پست های شما را از دید کاربرانی که شما را فالو نمی کنند پنهان می کنند، که از رشد حساب شما و به دست آوردن فالوورهای بیشتر جلوگیری می کند. زیرا افرادی که شما را فالو نمی کنند نمی توانند پست های شما را از طریق هشتگ یا اکسپلورر ببینند. و تمام هشتگ ها و استراتژی های شما شکست خواهند خورد. اگر از اینستاگرام برای تجارت استفاده می کنید، شکست استراتژی می تواند مشتریان و درآمد را کاهش دهد و در نتیجه منجر به شکست کسب و کار شود.

چند نکته برای جلوگیری از شادوبن

1 از هشتگ های منقضی شده استفاده نکنید.
2. از برنامه ها یا نرم افزارهای خودکار برای فالوورها استفاده نکنید و فالوور نخرید.
3. از انجام کارهای زیاد در اینستاگرام خودداری کنید.
4. استفاده از هشتگ های تکراری را متوقف کنید.
5. مطمئن شوید که توسط کاربران گزارش نمی شوید.

چگونه می‌توانیم اکانت خود را از شادوبن نجات دهیم؟

آموزش علت شادوبن شدن در اینستاگرام و راهکارهای حل آن

برای رهایی از قوانین رسمی و دستورالعمل های دقیق توسط اینستاگرام ارائه نشده است و باید بر اساس تجربه و خطا اقدام کنیم. اما خبر خوب این است که سایه زدن دائمی به نظر نمی رسد و اکثر کاربران پس از 2 تا 3 هفته آزاد می شوند.

1 حساب خود را از حالت تجاری به حالت شخصی تغییر دهید.
2. برای مدت کوتاهی فعال نباشید و منتشر نکنید.
3. به اینستاگرام ایمیل بزنید و مشکلات را توضیح دهید.
4. لغو مجوز API
5. از هک رشد و گروه های تعاملی خودداری کنید.
6. فعالیت های مفید برای پاکسازی پلتفرم اینستاگرام

اگر واقعا از اینستاگرام استفاده می کنید، از سرویس های خودکار استفاده نکنید و هشتگ های خود را بررسی کنید. همیشه احتمال کمی برای بلند شدن شما وجود دارد. همچنین الگوریتم اینستاگرام مدام در حال تغییر است و هر روز تله جدیدی برای جلوگیری از تخلفات می گذارد. پس شرایط هر روز تغییر می کند، مراقب فعالیت اینستاگرام خود باشید.
اینستاگرام با گذشت زمان الگوریتم خود را تغییر می دهد که باعث افزایش یا کاهش سطح تعامل می شود. بنابراین نگران نباشید، تعامل تنها راه توسعه و ذخیره حساب شما در حال حاضر است.

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

فالووران ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی