پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

چگونه افکت های اینستاگرام را پیدا کنیم

followeran 2 سال پیش

با موضوع چگونه افکت های اینستاگرام را پیدا کنیم با شما هستم. چگونه افکت های اینستاگرام را به صورت زنده دانلود کنیم؟ چگونه از افکت های اینستاگرام استفاده کنم؟ اینها برخی از سوالات رایج در میان کاربرانی است که ناآشنا و مشتاق استفاده از افکت ها هستند. فیلترهای اینستاگرام به شما کمک می کنند تا یک مدل یا ویژگی خاص از خود در پست های خود ایجاد کنید، یک نمای پروفایل ایجاد کنید و در زمان و هزینه ویرایش برای تغییر عکس، تاریخچه و ... صرفه جویی نمایید.

 استفاده از فیلترهای موجود آسان است. گزینه های دوربین را انتخاب کنید، اما اگر می خواهید کمی حرفه ای تر باشید باید اطلاعات تخصصی تری داشته باشید پس با آموزش فعال سازی و استفاده از افکت های برنامه اینستاگرام برای استوری، لایو و ... همراه ما باشید. 

سرچ افکت اینستاگرام و یافتن افکت های برتر

 

برای استفاده از افکت اینستاگرام برای استوری ها، تماس های ویدیویی و ... ابتدا باید این افکت ها را پیدا کنید، بدیهی است که دسترسی صحیح به این افکت ها ما را در رسیدن به هدفمان یاری می دهد، بنابراین در این قسمت سعی کردیم افکت های مناسب اینستاگرام را در فرم کلی و بصری

برای استفاده از بهترین افکت های اینستاگرام، کافی است اپلیکیشن را باز کنید و سپس انگشت خود را به سمت راست لبه سمت چپ بکشید یا روی نماد دوربین در گوشه سمت چپ بالا ضربه بزنید.

مطمئن شوید که در حالت "normal" هستید. دکمه شاتر باید در مرکز باشد و اطراف آن را آیکون های گردی که افکت های اینستاگرام هستند احاطه کرده باشد.

فعال سازی و استفاده از افکت های اینستاگرام

برای مشاهده افکت‌های جدید، به سادگی انگشت خود را به چپ بکشید (افکت‌های بالا ظاهر می‌شوند).

برای باز کردن گالری جلوه ها، تمام نمادها را به سمت راست بکشید و روی Browse Effects ضربه بزنید.

فعال سازی و استفاده از افکت های اینستاگرام

روش دیگر برای این کار وجود دارد که، شما می توانید هر افکت را از آیکون آن انتخاب کنید و سپس روی نام آن ضربه بزنید.

فعال سازی و استفاده از افکت های اینستاگرام

“Effects Gallery” بهترین جلوه ها را به شما نشان می دهد. در بالا می توانید جلوه جستجوی خود را به دسته دیگری تغییر دهید. اگر می‌خواهید پیش‌نمایش این افکت را ببینید، روی این افکت ضربه بزنید.(هر افکت دیگری را که دوست دارید میتوانید انتخاب نمایید)

حال قصد داریم تعدادی از اکت های مختص چهره را معرفی نماییم.

معرفی جذاب ترین افکت های اینستاگرام

با معرفی جذاب ترین فیس افکت های اینستاگرام در خدمت شما هستیم. پس حتما با ادامه مقاله همراه باشید.

معرفی جذاب ترین فیس افکت های اینستاگرام

قبل از معرفی فیس افکت ها این نکته را بگوییم که این افکت ها کاملا سلیقه ای هستند و ما اینها را براساس نظرسنجی و توجه کاربران ببه این افکت ها جمع آوری کرده ایم. حتما افکت های بسیار زیادی هستند که شاید افراد زیادی از آن استفاده نمیکنند اما از نظر شما جذاب و کاربردی است.

فیلتر ارایش اینستاگرام

افکت ارایش اینستاگرام

از آنجایی که بسیاری از افراد علاقه زیادی به فیلتر ارایش اینستاگرام دارند چند نمونه ازفیلتر های آرایش اینستاگرام را بیان خواهیم نمود.

افکت YULBERT MAKEUP: فیلتر ارایش اینستاگرام به نام YULBERT MAKEUP چشم های شما را زیباتر خواهد نمود.

فیلترMY MAKEUP: با سرچ کردن این عبارت افکت های بسیار زیاد ارایشی را پیدا خواهید نمود که بسیار کاربردی و جذاب هستند

افکت BARA FACE: این افکت یک ارایش ملایم و کاملا طبیعی به شما خواهد بخشید.(اگر میخواهید دقیقا همین افکت را دریافت نمایید باید توجه کنید که سازنده آن BELLAFALCONI باشد زیرا با این نام افکت ها افراد دیگری نیز افکت های مختلف ساخته اند.

فیلتر SWEET FACE: فیلتر ارایش اینستاگرام به نام SWEET FACE، یک افکت آرایشی کاملا خاص است که بسیاری از بلاگر ها از آن استفاده میکنند و کاملا حالت صورت شما را تغییر خواهد داد

افکت بچه شدن در اینستاگرام

افکت بچه شدن در اینستاگرام

افکت BABY FACE از KRUPSKAYA: hc :از افکت های بچه شدن در اینستاگرام میتوان به این افکت اشاره نمود. این افکت چهره شما را کودکانه و بامزه خواهد کرد

فیلتر BABY از ANYAZHIKH: این افکت نیز با تغییر در حالت چهره تا حدودی آن را بچگانه خواهد نمود

افکت BABY FACE از BARISDOKUZER: این افکت چهره شما را روی بدن نوزاد قرار خواهد داد

فیلتر BABY FACE از DUBU_HOLIC : یکی دیگر از افکت های بچگانه این افکت میباشد که کاملا جذاب و خاص است

 

1 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید
سارا حلواچی 10 ماه پیش

سلام وقت بخیر، میخوام یک پیج اینستاگرام برای وبسایت حلواچی halvachisweets.com بسازم و این صفحه مربوط به آشپری هست. به نظرتون چه افکتی میتونه برای این صفحه مناسب باشه؟

فالووران ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی