پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

پین شدن در اینستاگرام یعنی چی؟

followeran 2 سال پیش

با موضوع پین شدن در اینستاگرام یعنی چی؟ با شما هستیم.

محبوبیت روزافزون شبکه اجتماعی اینستاگرام توجه ها را به خود جلب کرده است، تعداد کاربران این شبکه اجتماعی در جهان بیش از یک میلیارد نفر و در ایران بیش از سی میلیون کاربر است که می توان گفت از هر سه ایرانی حداقل یک نفر ، یک نفر از این شبکه استفاده اجتماعی. این میزان از محبوبیت به این دلیل است که بنیانگذاران اینستاگرام به نظر کاربران خود و کنترل به موقع در صورت وقوع اتفاقات ناخوشایند اهمیت می دهند. قابلیت رفع مشکل یکی از قابلیت های به روز شده این شبکه اجتماعی است و این قابلیت برای کاربرانی که می خواهند در پست خود نظر مثبت داشته باشند مفید خواهد بود. نظرات مثبت را می توان در بالای قسمت نظرات قرار داد و در صورت وجود نظرات منفی یا نامناسب می توان این نظرات را حذف کرد. بنابراین پین کردن یعنی بالاتر و اولویت دادن به کامنت های مورد علاقه خود از سوی مخاطبان، در واقع با ارسال نظر، آن را به اولین نظر خود تبدیل می کنید.

سنجاق کردن کامنت در اینستاگرام

پین کردن نظرات در اینستاگرام به چه معناست ؟

همانطور که در مقدمه این مقاله اشاره کردیم، ویژگی جدید اینستاگرام این است که کاربران اینستاگرام می توانند با استفاده از قابلیت کامنت های مورد علاقه خود را در پست های خود در بالای لیست قرار دهند. هر کاربر می تواند سه نظر در پست خود ارسال کند تا بیشتر دیده شود. هدف از افزودن این ویژگی این است که کاربران کنترل بیشتری بر مدیریت جو در نظرات زیر پست های خود داشته باشند. با توجه به اینکه در شرایط کنونی شبکه های اجتماعی به خصوص در ایران، خشونت و نفرت فراوانی از سوی برخی کاربران در این شبکه ها درج می شود، این قابلیت به کاربران کمک می کند تا نظرات مثبت را در راس لیست نظرات و بازدید بیشتر قرار دهند. آنها کمک میکنند.

قوانین پین نمودن کامنت در اینستاگرام

قوانین سنجاق کردن کامنت در اینستاگرام

پین کردن کامنت در اینستاگرام کار سختی نیست. و از قاعده و قانون خاصی پیروی نمی کند. اما در ادامه چند نکته حائز اهمیت در این باره نوشته شده است:

  • شما میتوانید هر کامنتی را که میخواهید، در بالای کامنت ها پین کنید.
  • نظرات پین شده می تواند نظر خود شما باشد. یا از کامنت هایی باشند که کاربران و مخاطبانتان برای شما نوشته اند.
  • به طور کلی شما فقط می توانید در هر پست اینستاگرام فقط ۳ کامنت را پین کنید.
  • کامنت های پین شده می توانند با دیگر کامنت ها جا به جا شوند. و جای خود را با کامنت های دیگر عوض کنند.
  •  

سنجاق کردن کامنت در اینستاگرام مخصوص کاربران موبایلی

با توجه به آخرین بررسی ها، قابلیت «پین کردن کامنت در اینستاگرام» اکنون فقط برای کاربران iOS و Android در حال استفاده است.

این احتمال وجود دارد که این قابلیت برای کاربران نسخه وب به این زودی ظاهر نشود. زیرا بسیاری از ویژگی های نسخه موبایلی اپلیکیشن اینستاگرام را به نسخه دسکتاپ منتقل نمی کنند.

حداقل برای مدتی این امکان برای کاربران نسخه تحت وب اینستاگرام وجود نخواهد داشت.

پین کردن کامنت در اینستاگرام مخصوص کاربران موبایلی

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید وارد لینک ابتدای  صفحه شوید.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

فالووران ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی