پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

وکیل ارز دیجیتال متخصص در تهران

مقدمه


احتمالا همه ما در مورد ارز دیجیتال به خصوص بیت کوین و سودآوری بالای آن، زیاد شنیده ایم. مشکلات اقتصادی، فکر کردن به آینده کودکان و هزاران دغدغه دیگر باعث شد تا خرید و سرمایه گذاری روی این ارزها هیجان انگیز به نظر آید.. با این حال، ورود ناآگاهانه به دنیای ارزهای دیجیتال بسیار خطرناک است و می تواند سرمایه ای را که در طول سال ها به دست آورده اید از بین ببرد.


آیا در صورت کلاهبرداری امکان بازیابی پول وجود دارد؟ راه آن چیست؟ چگونه یک وکیل ارز دیجیتال در این راه کمک می کند؟ ویژگی های یک وکیل متخصص ارزهای دیجیتال چیست؟ کجا می توانیم بهترین وکلای ارزهای دیجیتال را پیدا کنیم؟ روش های تقلب در ارزهای دیجیتال چیست؟ قوانین ارز دیجیتال در ایران چیست؟
این مقاله به همه این سوالات پاسخ می دهد.

GDtIC24IyNwfrHHzEeSGnGcDVOAz0SBfFiYedEFZ.jpg


چگونگی شکایت از کلاهبرداران ارز دیجیتال 


اگر به هر نحوی طعمه کلاهبرداران شدید، ابتدا به دادگستری مراجعه و شکایت کنید. تمام اسناد موجود، از جمله لیستی از تراکنش ها و یک نسخه چاپی از کیف پول خود را ضمیمه کنید. در این مرحله یک حساب کاربری در سایت ثنا برای شما ایجاد می شود که شما را از پیشرفت پرونده مطلع می کند.
شکایات به دو صورت ارسال می شود:
• دادخواست حقوقی
• دادخواست کیفری (شکواییه)


 • دو نوع دادخواست حقوقی وجود دارد:
  • الزام به انجام تعهد: شخص مورد شکایت باید به تعهد خود عمل کند. 
  • دادخواست حقوقی استرداد وجه: متهم باید وجه دریافتی را مسترد کند.

 • پرونده کیفری زمانی مطرح می شود که شخصی از ابتدا قصد کلاهبرداری را داشته باشد. در چنین شرایطی دادسرا کیفرخواست صادر می کند و به دادگاه می فرستد. البته انجام این مراحل زمان بر و پیچیده است. اعطای وکالت به یک وکیل ارز دیجیتال، نیاز شما را به حضور در این فضاها برطرف می کند و پرونده شما را به سرعت جلو می برد.
piMjqFVlOGBCTgQyxA2aNO1hS8pO6oyuEGSvbTpi.jpg


چگونه وکلای ارزهای دیجیتال به ما کمک می کنند؟


 • یک وکیل ارز دیجیتال در موارد زیر کمک کننده است:
  • تنظیم شکایت علیه کلاهبرداران کریپتو و صرافی های متقلب
  • اثبات کلاهبرداری توسط وکیل ارز دیجیتال
  • دفاع از موکل و همراهی با او تا اجرای حق و ختم پرونده
  • انجام صفر تا صد پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال
  همه اینها درصورتی است که از یک وکیل متخصص ارز دیجیتال کمک بگیرید.
oSLofaUdqgiwMcoadI9ZOTZomwQRn3VDJCEM9uP8.jpg


چرا یک وکیل ارز دیجیتال باید متخصص باشد؟


تفسیر صحیح پرونده برای دادگاه ضروری است. زیرا در دادگاه های ما متخصصان ارز دیجیتال کم هستند. دانش مردم از نحوه عملکرد ارز دیجیتال به طور کلی ناکافی است. از طرفی اکثر افراد زمان و توانایی حضور در دادگاه را ندارند و مراحل قانونی نیز وقت زیادی می برد. بنابراین، حضور و مشاوره وکیل ارز دیجیتال بسیار مهم است.


ویژگی های یک وکیل تخصصی ارز دیجیتال چیست؟


یک وکیل ماهر ارزهای دیجیتال با دنیای ارزهای دیجیتال آشنایی کامل دارد و از قوانین جاری در مورد تراکنش های ارزهای دیجیتال و کلاهبرداری از طریق آنها آگاه است. یک وکیل باتجربه ارزهای دیجیتال به خوبی از موکل خود دفاع می کند و تجربه برنده شدن در پرونده های متعدد کلاهبرداری ارزهای دیجیتال را دارد. در حال حاضر وکیلی که در حوزه ارز دیجیتال متخصص باشد و به مسائل قانونی آن واقف باشد، اندک است. گروه وکلای دیوان سالار دارای بهترین وکیل متخصص ارز دیجیتال است که با صفر تا صد پرونده شما آشنا است و در تمامی مراحل بازپس گیری پول و اثبات کلاهبرداری در دادگاه به شما کمک می کند.

JVewxEmeMQQaq5msEDgQFFxr6MlkzVlPZH3VvVWb.jpg


 نقش وکلای ارز دیجیتال در کلاهبرداری ارز دیجیتال


متاسفانه این روزها عده ای از جدید بودن ارزهای دیجیتال در ایران، اطلاعات ناکافی مردم و نبود قانون رسمی ارزهای دیجیتال سوء استفاده کرده و مرتکب کلاهبرداری می شوند. در زیر به برخی از ترفندهای آنها می پردازیم و به نقش مهم وکیل دعاوی ارز دیجیتال پی می بریم.

برای اطلاع از ترفند های کلاهبرداران ارز دیجیتال، به این لینک مراجعه کنید:

وکیل-ارز-دیجیتال/https://divansalar.org/blog
 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

سلام دنیا