پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

استوری سوال پرسیدن اینستا

followeran 2 سال پیش

با موضوع استوری سوال پرسیدن اینستا با شما هستیم. با استفاده از استیکر سوال اینستاگرام در استوری خود می توانید از فالوورهای خود سوال بپرسید. اما دقیقاً قابلیت پرسش و پاسخ استوری در اینستاگرام چیست؟ و چگونه از استیکر سوال استوری اینستاگرام استفاده کنیم؟

چگونه در استوری اینستاگرام سوال و جواب ایجاد کنیم؟

برچسب سوال یکی دیگر از ویژگی هایی است که می توانید از آن برای ایجاد یک داستان متمایز استفاده کنید و درست مانند زمانی است که از یک گیف، موج یا فیلتر استفاده می کنید. این استیکر به شما این امکان را می دهد که سوالی را وارد کنید و آن را در هر جایی از استوری خود که دوست دارید قرار دهید و سپس دوستان و فالوورهای خود را تشویق کنید تا به سوال پاسخ دهند.

به عنوان مثال، می توانید از فالوورهای خود بخواهید هر سوالی که دوست دارند از شما بپرسند. وقتی دوستان شما متن سوال یا سوال شما را ببینند، می توانند به آن پاسخ دهند، یعنی می توانند هر سوالی را که می خواهند از شما بپرسند و این جالب است.

نحوه ساخت سوال و جواب در استوری اینستاگرام

اولین قدمی که باید برداریم این است که استیکر سوال را انتخاب کرده و به استوری خود اضافه کنیم. خوب، هنگامی که عکس یا ویدیوی خود را از لیست استیکرها انتخاب کردید، استیکر سوال را انتخاب کنید و سوال خود را وارد کنید و آن را در هر جایی از استوری خود که دوست دارید قرار دهید. با استفاده از گزینه های رنگی که در تصویر زیر می بینید می توانید رنگ سوال خود را تغییر دهید. بعد از ایجاد سوال روی Done ضربه بزنید.

XXc6ExnkxUjREu0v1ki0IP0gz954uRumYVanzT1v.jpg

هنگامی که دوستان شما استیکر را مشاهده کردند می توانند به آن پاسخ دهند و این کار را می توانند برای چندین بار انجام دهند

چگونه به استیکر سوال استوری اینستاگرام پاسخ دهیم؟

چگونه به استیکر سوال استوری اینستاگرام پاسخ دهیم

زمانی که مراحل سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام به پایان رسید اگر میخواهید به آنها پاسخ دهید، استوری او را باز کنید. سپس روی Type something بزنید.

اکنون سوال خود را نوشته و برای ارسال Send را لمس کنید.

هنگامی که سوال خود را در جواب استیکر سوال ارسال می کنید، صاحب پیج می تواند آن را ببیند یا به اشتراک بگذارد.

مخاطبان شما می توانند تا زمانی که استوری شما فعال باشد (۲۴ ساعت یا تا قبل از آنکه به دلایلی آن را حذف کنید) به استیکر جواب دهند.

 

اگر میخواهید اطلاعات دقیق تری در مورد استیکر سوال به دست آورید حتما با مقاله سوال پرسیدن در استوری اینستاگرام همراه شوید.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

فالووران ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی