پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

آموزاستار مرجع بهترین دوره های آموزشی ایران

rezar10 1 سال پیش

آکادمی آموزاستار با هدف ایجاد سایت و مرجعی بسیار عالی برای علاقمندان به یادگیری و آموزش ساخته شد، تا در یک فضایی بسیار منحصر به فرد شما بتوانید بهترین پکیج ها و دورهای آموزشی ایران را تهیه نمایید تا شروع ستاره شدن شدن شما از آموزاستار باشد.

mVctJzUfpz8qFCUJxk8Gm1G7WWJRhOeL8bQk15uu.jpg

 

آموزش فتوشاپ آموزاستار

فتوشاپ قدرتمندترین نرم افزار ادیت عکس و تصویر شناخته میشود، امروزه در هر کسب و کاری نیاز به یک متخصص گرافیک و فتوشاپ کار میباشد تا بتواند کار های طراحی و گرافیکی را انجام دهد. آدوبی با معرفی فتوشاپ یک حرکت بسیار انقلابی در زمینه ادیت عکس ایجاد کرد، تا کنون ورژن های مختلفی از فتوشاپ عرضه شده اند که آخرین نسخه فتوشاپ 2022 میباشد که به تازگی ارائه شده است و در آکادمی آموزاستار قابل دانلود می باشد. اقلب بصورت کلی از نرم افزار فتوشاپ برای ساخت و طراحی کاور موزیک ، پست اینستاگرام ، تارکت ، پوستر های کنسرت ، ست اداری ، لوگو و لوگوتایپ و … استفاده میشود. شما میتوانید با یادگیری فتوشاپ به درآمد قابل توجه ای دست یابید. برای یادگیری کامل فتوشاپ از پایه تا فوق حرفه ای کافیست در دوره آموزش فتوشاپ آموزاستار شرکت نمایید.

آموزش افترافکت آموزاستار

بهترین و قدرتمندترین نرم افزار در زمینه ایجاد جلوه های ویژه و ادیت ویدیو آدوبی افترافکت می باشد. بسیاری از افکت ها و جلوه های ویژه که در فیلم های سینمایی و موزیک ویدیو ها میبینید و برخی از انیمیشن ها مانند دیرین دیرین با همین نرم افزار افترافکت ساخته شده اند. با استفاده از افترافکت میتوانید صحنه های ثابت را متحرک کنید ، موزیک ویدیو بسازید ، افکت ها و جلوه های ویژه به فیلم بدهید و انیمیشن خود را طراحی کنید. آموزش افترافکت همیشه طرفداران زیادی داشته است بخاطر تنوع در انجام پروژه ها و بازار کار بشدت عالی و پرسود. شما میتوانید آموزش افترافکت 2022 را با استفاده از دوره آموزش آموزاستار شروع کنید. در ادامه همراه ما باشید تا بصورت کامل دوره را به شما معرفی نماییم.

آموزش پریمیر آموزاستار

آدوبی پریمیر یکی از قدیمی ترین و بهترین نرم افزار هایی می باشد که برای تدوین و ادیت فیلم ، ویدیو مورد استفاده قرار میگیرد. از پریمیر همانند افترافکت میتوان برای اعمال جلوه های ویژه و تصحیح رنگ ویدیو ها استفاده کرد. با استفاده از پریمیر میتوان جلوه های صوتی و تصویری بر روی فیلم ها و ویدیو ها ایجاد کرد. کاربران زیادی در سراسر دنیا و ایران از آموزش رایگان پریمیر میتوانند استفاده کنند تا در زمینه تدوین به درجه خوبی برسند و برای حرفه ای شدن در زمینه پریمیر میتوانند در دوره آموزش پریمیر 2022 آموزاستار شرکت کنند و با مشاهده آموزش ها به درجه بالایی در زمینه پریمیر یا پریمایر دست پیدا کنند.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

آموزاستار مرجع بهترین آموزش های ایران - https://amouzstar.ir