پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

بهترین مشاوران انتخاب رشته کنکور

moshaveranebartar 2 سال پیش

انتخاب رشته کنکور یکی از مهم ترین مراحل پس از اعلام نتیجه اولیه کنکور سراسری می باشد و اشتباه در انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد می تواند نتیجه یک سال زحمات شما را از بین ببرد. از همین رو شناخت بهترین مشاوران انتخاب رشته کنکور به اندازه آگاهی از نحوه برنامه ریزی کنکور سراسری دارای اهمیت می باشد.

انتخاب رشته به عنوان مرحله ای مهم و تاثیرگذار بایستی بر اساس علم به مواردی همانند (ارائه رشته به صورت متمرکر و نیمه متمرکز، نرم افزار تخمین رتبه و یا آگاهی از نمونه کارنامه های پذیرفته شده در سال های قبل، نحوه چیدمان اولویت ها، توجه به اصول انتخاب رشته، نوع دوره ها، نوع پذیرش ناحیه ای، قطبی، بومی، استانی و کشوری و...) انجام شود.

تیم مشاوره انتخاب رشته مشاوران برتر به عنوان بهترین تیم مشاوره انتخاب رشته در کل کشور در حال فعالیت می باشد و داوطلبان کنکور سراسری بدون نیاز به مراجعه حضوری می توانند به صورت تلفنی و مجازی پکیج انتخاب رشته به همراه مشاوره رایگان انتخاب رشته را دریافت نمایند.

بهترین روش مشاوره برای انتخاب رشته آگاهی از راهنمای جامع انتخاب رشته کنکور سراسری و همکاری با مشاورانی است که سابقه چیدمان حرفه ای انتخاب ها را داشته باشند و مرکز مشاوره تحصیلی مشاوران برتر مفتخر به همکاری با رتبه های تک رقمی کنکور سراسری است.

در صورتی که علاقمند به رزرو بهترین انتخاب رشته با بهترین مشاور انتخاب رشته کنکور را دارید کافی است از طریق کانال تلگرام مشاوره تحصیلی مشاوران برتر و پیج اینستاگرام مشاوره تحصیلی مشاوران برتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید و ثبت نام انتخاب رشته توسط کارگروه تخصصی انتخاب رشته مشاوران برتر را انجام دهید.

 

 

منبع: مشاوره انتخاب رشته کنکور

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید