پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

غیر فعال سازی پخش خودکار ویدیو در اینستاگرام جدید

followeran 1 سال پیش

با موضوع غیر فعال سازی پخش خودکار ویدیو در اینستاگرام جدید با شما هستیم. پخش خودکار ویدئو در اینستاگرام یکی از موضوعاتی است که هنگام استفاده از این اپلیکیشن می تواند بسیار آزاردهنده باشد. علاوه بر این، پخش خودکار و ناخواسته هر ویدیویی در اینستاگرام تأثیر مستقیمی بر استفاده از اینترنت از تلفن همراه شما دارد. به همین دلیل، مردم به دنبال راه حلی برای جلوگیری از پخش خودکار ویدیوها در اینستاگرام هستند. این قابلیت در اینستاگرام با نام Data Saver ارائه شده است، این امکان را به کاربران این شبکه اجتماعی می دهد که پخش خودکار ویدئو در اینستاگرام را غیرفعال کنند.

نحوه غیرفعال کردن دانلود خودکار اینستاگرام

اگر می خواهید با توقف پخش ویدیو در اینستاگرام در مصرف اینترنت صرفه جویی کنید، باید مسیر زیر را دنبال کنید.

در مرحله اول باید به صفحه اکانت اینستاگرام خود بروید و مانند تصویر زیر روی علامت 3 خطی در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.

vVxymRGQWUYLVocj7GHocXfJ4Orqx1x2wQCfsgu3.jpg

سپس منویی به شما نمایش داده می شود که به منظور بستن پخش خودکار ویدیو در اینستاگرام لازم است که گزینه Settings را انتخاب نمایید

MZMc1G9bSGk7ONFuQCiDe6M3YaoP7q54rIt3s5JF.jpg

حال از میان گزینه هایی که در بخش تنظیمات اینستاگرام نمایش داده می شود، گزینه Account را انتخاب نمایید

bAZAEI5ebWyVaRoOd4yLAXtebImFZJA2V1XHJ29P.jpg

در صفحه مربوط به Account گزینه ای تحت عنوان Cellular Data Use وجود دارد که به منظور غیرفعال کردن اجرای اتوماتیک ویدیو در اینستاگرام باید این گزینه را انتخاب نمایید.

Ro8vJdbZWAW1k9iEMrJ0w5ODgCK229QkOQ3FmzDa.jpg

در نهایت نیز لازم است گزینه Data Sever را فعال نمایید تا از دانلود خودکار ویدیو اینستاگرام جلوگیری شود. بدین ترتیب در مصرف اینترنت صرفه جویی شده و تنها با خواست خودتان ویدیو پخش می شود

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در زمینه پخش خودکار ویدیوهای اینستاگرام به دست آورید حتما به مقاله جلوگیری از پخش خودکار ویدیو در اینستاگرام  سری بزنید.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

فالووران ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی