پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

کپی کپشن اینستاگرام

followeran 2 سال پیش

با موضوع کپی کپشن اینستاگرام با شما همراه هستیم. آیا تا به حال خواسته اید کپشن را در یک پست اینستاگرام کپی کنید، اما نتوانستید؟ در اینستاگرام این امکان برای کاربران وجود دارد که متن های مورد علاقه خود را در زیر محتوای ویدیویی با دیگران به اشتراک بگذارند. اما به دلیل محدودیت های اینستاگرام امکان کپی کپشن در اینستاگرام وجود ندارد.

در این مقاله نحوه کپی کردن کپشن در اینستاگرام را آموزش می دهیم. استفاده از نسخه وب اینستاگرام، اپلیکیشن های شخص ثالث و قابلیت ocr روش های ارائه شده در این مقاله هستند که امکان کپی متن پست اینستاگرام را فراهم می کنند. در نهایت با ترفند کپی کردن کپشن آشنا خواهید شد. 

نحوه کپی کپشن اینستاگرام

  • نسخه وب اینستاگرام
  • برنامه های جانبی
  • استفاده از قابلیت ocr

کپی کردن کپشن در اینستاگرام با نسخه وب اینستاگرام

برای کپی کردن کپشن در شبکه اجتماعی اینستاگرام از طریق وب، ابتدا لینک پست را کپی کنید.
پستی را که می‌خواهید کپشن را در اینستاگرام کپی کنید باز کنید و روی سه نقطه بالای پست ضربه بزنید. از پنجره باز شده گزینه Copy link را انتخاب کنید.

Iai2LnGPDh7l7oCIWqJKylOyJhWGBDAt7FhQJKSi.jpg

در مرحله دوم باید لینک کپی شده از پست را در نوار آدرس مرورگر موبایل خود وارد کنید. مرورگر کروم را در تلفن همراه خود باز کنید و پیوند کپی شده را در نوار آدرس پیست کنید.

OLVw4jzvz43LyunwXkiwJk1zycrfO5h4MLfBm2KX.jpg

اکنون می توانید اطلاعات مربوط به پست را مشاهده کرده و متن پست را کپی کنید. حال متن مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی گزینه copy در بالای صفحه ضربه بزنید.

3WzTnrvQJJgGfuigzZSLCWxFNTVRm1Hjf1ZXP66m.jpg

متن کپی شده را در محل مورد نظر خود بچسبانید

استفاده از مرورگر دسکتاپ در رایانه شخصی خود برای کپی کردن متن از اینستاگرام

خوشبختانه، نسخه وب اینستاگرام چنین محدودیتی را بر کاربران تحمیل نمی‌کند. به این معنی که می‌توانید به کپی کردن کپشن ها و کامنت های پست‌های موردعلاقه خود در اینستاگرام بپردازید.

برای انجام این کار، به‌سادگی به سایت رسمی اینستاگرام در رایانه شخصی خود رفته و یک مرورگر مانند کروم یا سافاری را باز کنید.

یک پست یا کامنت را انتخاب کنید. بخشی که می‌خواهید کپی کنید را مشخص (highlight) کنید و روی “کپی” کلیک کنید.

Wp2sYgMJWsaEkItD1n2ZzKfYtiwVcDZ3gSY7M4LD.jpg

برای دیدن روش های دیگر حتما به مقاله کپی کردن کپشن اینستاگرام سری بزنید. 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

فالووران ارائه دهنده خدمات شبکه های اجتماعی