پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

ساخت وب سایت ارز دیجیتال چگونه است

shahpayam 2 سال پیش

معدن کریپتوکارنسی مدرن در برخی کشورها دشوارتر و حتی غیرقانونی شده است. به همین دلیل کارشناسان به روش های دیگر کسب پول از کسب و کار ارز دیجیتال اشاره می کنند. در این زمینه شما می توانید یک پلت فرم مبادله رمزنگاری را کاملا سودمند توسعه دهید.

برای ساخت طراحی سایت ارز دیجیتال میتوانید به وب سایت پیام آوا پردازش از طریق این لینک وارد شوید

مردم در سراسر جهان از چنین پلتفرم هایی برای انجام معاملات استفاده می کنند. معمولا ترجیح می دهند پول را در بیت کوین یا سایر ارزهای مجازی نگه دارند و منتظر بمانند تا نرخ ارز بالاتر برود. برای مثال میزان گردش خون بیت کوین در سال گذشته به 16 میلیون نفر رسید. با این حال هنوز مکان های فیزیکی بسیار کمی برای عقب نشینی وجود دارد. وضعیت با دیجیتال ها کاملا بهتر است.

بنابراین زمان زیادی برای ساخت وب سایت مبادله بیت کوین خود است. شما در حال حاضر می توانید مبادلات دیجیتال سودمند را در میان جامعه رمزنگاری مشتاق شروع کنید. ما به شما خواهیم گفت که چگونه یک کسب و کار مبادله ارز رمزنگاری را شروع کنید و موفق شوید.

وب سایت مبادله ارزهای دیجیتال
تبادل رمزنگاری چیست?

مبادله رمزنگاری ارز فرایند تبادل ارز مجازی برای دارایی های دیگر مانند نشانه های ارز دیجیتال مختلف یا پول فیات است. امروزه بسیار محبوب است و بسیاری از شرکت ها/کارفرمایان معاملات رمزنگاری را انجام می دهند. حتی تهدید به ممنوعیت اتحادیه اروپا نمی تواند موقعیت های بیت کوین یا کریپتوس را بسیار تکان دهد.

در وب سایت مبادله بیت کوین یک کاربر ثبت شده ممکن است خرید و فروش پول دیجیتال, پیگیری نرخ ارز خود را (به عنوان متفاوت از زمان به زمان), و ذخیره برخی از دارایی های رمزنگاری خود را. این سایت ها معمولا بیشتر از توجه به سطح خود را از امکانات امنیتی و پرداخت پرداخت. با این حال یک کاربر باتجربه باید نرخ تبادل پیشنهادی را در نظر بگیرد.

از اینفوگرافیک زیر بیشتر بدانید:

چگونه کار مبادلات رمزنگاری
چگونه تبادل متفاوت از بازار است?

بازارهای رمزنگاری ارز برای افراد با رمزنگاری در دست است تا با سایر معامله گران مشتاق ارتباط برقرار کنند و بر روی پلت فرم معامله کنند. این یک تفاوت اصلی از یک تبادل رمزنگاری است که شما به سادگی می توانید نوع خاصی از رمزنگاری خود را برای نوع دیگری از سکه ها مبادله کنید و به طور مستقیم با یک سرویس دهنده واحد (نه با سایر معامله گران) تعامل داشته باشید.

از دیدگاه کاربر, مبادلات به مراتب بیشتر قابل اعتماد از نظر نرخ ارز ثبات با توجه به ماهیت خدمات متمرکز خود. این جنبه هر دو مزایا (مبادلات بدون کلاهبرداری) و منفی (صاحبان مبادلات تنها تصمیم می گیرند که کدام نرخ را اختصاص دهند و می توانند غیر منطقی باشند).

از سوی دیگر, قیمت ها در مبادلات هستند, معمولا, بر اساس وضعیت مشترک, محبوب ترین بازارها. در مجموع, در بورس, شما می توانید گزینه قیمت گذاری اتصالات ترین را انتخاب کنید, شما فقط می توانید به تعرفه مجموعه تک پایبند.
انواع مبادلات

ما می توانیم دو نوع عمده مبادلات رمزنگاری را تعریف کنیم:

   برونخط. این یک راه موثر برای برداشت رمزنگاری خود را در معادل پول واقعی (دلار یا یورو) فراهم می کند. برای این, یک کاربر تسلیم به وب سایت تبادل. مدتی بعد می توانند پول نقد خود را در خروجی فیزیکی خدمات یا بانک دریافت کنند. چنین مبادلاتی در حال حاضر کم هستند زیرا در میان کاربران بسیار محبوب نیستند;
   انلاین. صرافی هایی که در اینترنت فعالیت می کنند سیستم عامل های تجارت دیجیتال تمام عیار هستند که به شما امکان می دهد رمزنگاری را با نرخ های خاص در وب خریداری یا فروش کنید. این مبادلات اساسا رایج ترین مبادلات هستند که به غیر از پول فیات می توانید بیت کوین و اتریوم و سایر التکوین ها را مبادله کنید.

چگونه وب سایت مبادله رمزنگاری خود را بسازید

توسعه وب سایت مبادله رمزنگاری ممکن است یک چالش باشد. با این حال برای انجام این کار به دانش فنی و درخشان نیاز ندارید. ما برخی از نکات اساسی را برای شما در مورد چگونگی اجرای این روند هموار و کسب سود تهیه کرده ایم.

رمزنگاری بیت کوین
مخاطبان هدف خود را تعریف کنید

در نظر بگیرید که چگونه گسترده رسیدن تا خود را باید – شما ممکن است توسط کشور خود و صلاحیت خود را محدود, اما این یک مورد کاملا متفاوت است که شما در حال برنامه ریزی برای جهانی سازی کسب و کار خود را از دریافت به. در وضعیت دوم, شما نیاز به مراقبت از تمام مجوزها و مجوزهای بین المللی لازم با توجه به مکان هایی که شما برنامه ریزی برای کسب و کار ارز خود را در حال حاضر. در هر صورت, شما نیاز به کمک یک وکیل با تجربه از دست زدن به قوانین بین المللی ارز.
ایجاد همکاری با یک بانک قابل اعتماد

برای کار با پول فیات شما ناگزیر با یک بانک یا تامین کننده پرداخت معامله خواهید کرد. بنابراین بسیار مهم است برای انتخاب یک بانک قابل اعتماد با تعداد کافی از امکانات, شریک پسند شرایط, و بیشتر یا کمتر قابل توجهی نرخ ارز. بهتر است ارتباطات خود را در کشورهایی که رمزنگاری ارز به عنوان یک وسیله پرداخت منظم مانند ایالات متحده یا کشورهای اسکاندیناوی اتخاذ می شود برقرار کنید.
توجه به نرم افزار

بازار تکنولوژیکی امروز به طور کامل برای کارفرمایان ماجراجو است که مشتاق به راه اندازی استارتاپ های مبادله ارز دیجیتال خود هستند. به همین دلیل است که ممکن است یک بسته نرم افزاری شروع به شما بدهد. وبسایتهایی مانند بیت تریدر یا الفاپونت میتوانند به شما یک راه حل مبادله را پیشنهاد دهند.

به غیر از یک راه حل تبادل وب, حتما در مورد توسعه نرم افزار تلفن همراه اضافی را فراموش نکنید, به عنوان ممکن است افزایش سود خود را به طور قابل توجهی. با این حال, ممکن است یک ایده خوب به توسل به بسته نرم افزاری سفارشی شما برای ایجاد یک نام تجاری مناسب امکانات ارز جدید ترجیح می دهند.
ساخت بهترین معماری تبادل

یک راه حل اساسی معماری برای وب سایت مبادله رمزنگاری ارز شامل چهار مرحله ضروری است:

   موتور تجارت. بدون این بخش اصلی کل مکانیسم نمی تواند کار کند. یک موتور تجاری باید دسترسی بدون مانع به کتاب سفارش دارند, مطابقت با تمام خرید و فروش سفارشات, روند معاملات و محاسبه توازن.
   ظاهر شدن. رابط کاربری شما باید به طور کامل برای تجارت سریع و صاف و فرایندهای معامله پیکربندی شده است. سعی کنید به این بصری و کاربر پسند برای مشتریان خود را برای پیدا کردن حساب های خود را, دیدن همه تغییرات قابل توجهی از نرخ ارز در اسرع وقت, سپرده رمزنگاری و یا پول پشتوانه, و محل هر گونه سفارشات.
   کیف پول. کیف پول الکترونیکی برای ارزهای دیجیتالی که شما در وب سایت خود عرضه می کنید باید راه اندازی بسیار سریع و راحت و در عین حال عملیات امن برداشت پول مجازی شما و تبدیل پول فیات را فراهم کند.
   پنل مدیریت. این داشبورد قدرتمند باید به مدیر در اجرای عملیات معاملاتی و همچنین تایید فرایندها و ایجاد نقدینگی و فراهم کردن پشتیبانی مفید و حرفه ای از مشتریان کمک کند.

توسعه وب سایت صرافی رمزنگاری
اطمینان از سطح مربوطه از امنیت

پول دیجیتال همه چیز در مورد واقعا محافظت شده و امن است. ما به شما توصیه می کنیم که به این اصل متعهد شوید زیرا تخمین زده می شود که تقریبا نیمی از کسب و کارهای مبادله ارز رمزنگاری شده به دلیل هک شدن بسته شده اند.

اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما یک پایگاه کاملا امن برای تمام معاملات ایکو و برداشت پول است که شما نگه دارید. همین کار را باید به اطلاعات شخصی حساس مشتریان خود اعمال کنید زیرا این روزها باید بسیار شدیدا محافظت شود.
مراقبت از شفافیت و امنیت

عملا تمام خدمات عامل با ارز باید به دانستن سیاست های مشتری خود را پایبند, که این مفهوم را میرسانند چک کردن گذرنامه و یا برخی از داده های شناسه دیگر به منظور تایید شخصیت مشتری. هدف اصلی پیروی از چنین سیاستهایی حذف احتمالات کلاهبرداری در شبکه مبادله است.

فرایند کیسی
در مورد انتخاب کریپتوکارنسی فکر کنید

هر وب سایت مبادله باید به عنوان بسیاری از ارزهای رمزنگاری و فیات قابل توجهی که ممکن است پشتیبانی می کند. در چنین راهی توسعه دهندگان اطمینان از مخاطبان مشتری گسترده تر و گسترش سریع بین المللی است.

با این حال, ادغام دستی لازم از هر ارز شما پشتیبانی ممکن است یک چالش, به همین دلیل این امر می تواند غیر ممکن است برای راه اندازی یک سرویس تبادل با ارزهای دیجیتال متعدد. بنابراین شما نیاز به اجرای تحقیقات عمیق به تجزیه و تحلیل بازار هدف خود را و ببینید که چه ارز خواهد بود بهترین انتخاب برای راه اندازی خود را. به غیر از محبوب بیت کوین و اتریوم, شما همچنین باید به توجه لیت کوین را, موج دار شدن, و برخی دیگر.
تامین نقدینگی

در حال حاضر از راه اندازی کسب و کار ارز خود را, شما باید مصنوعی مدل تقاضا برای خدمات خود را. شما می توانید این کار را به دو روش انجام دهید:

   ایجاد فعالیت با خرید و فروش رمزنگاری با استفاده از پروفایل های شما نیز به صورت دستی ایجاد کنید;
   اتصال به شبکه مبادلات دیگر برای کسب نقدینگی تمام سرویسهایی که قبلا به شبکه متصل شده اند.

سازماندهی پشتیبانی مشتری خوب

پس از راه اندازی پلت فرم, شما باید حداقل یک زن و شوهر از کارکنان که مراقبت از پشتیبانی را استخدام. دسترسی کامل به خدمات پشتیبانی بسیار مهم است-یعنی کارکنان پشتیبانی باید سریع واکنش نشان دهند و به صلاحیت مورد نیاز کمک کنند.
چگونه راه اندازی ارز رمزنگاری اتفاق می افتد از دیدگاه کسب و کار?

در زمینه مدیریت یک مبادله رمزنگاری به عنوان یک صاحب کسب و کار به طور رسمی باید سه مرحله جهانی زیر را تکمیل کنید.

مبادله ارز رمزنگاری شده
محاسبه بودجه

برای شروع, شما باید در نظر چقدر کل پروژه خود را هزینه خواهد شد. بدین ترتیب, ترین جنبه های هزینه فشرده شامل مهندسی, پیکربندی, و حمایت از یک وب سایت ارز. به عنوان یک گزینه, شما می توانید با برخی از قالب های بهبود یافته رفتن, تطبیق با نیازهای خود را. این به شما هزینه 5 500-1, 000. اطمینان حاصل کنید که منابع سفارشی بیشتر هزینه خواهد شد. همچنین, فراموش نکنید که در مورد جستجوگرها و هزینه های تبلیغاتی که ممکن است رسیدن به چند هزار دلار.

در نهایت شما باید مقدار مشخصی از پول رمزنگاری و فیات را خریداری کنید تا بتوانید در وهله اول چیزی را مبادله کنید. به عنوان یک قانون, حداقل حجم نقدی اولیه باید با شروع 20,000 دلار.
ساخت اسناد

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

شرکت پیام آوا پردازش با محوریت گسترش توسعه وب و تکنولوژی در سال ۱۳۹۱ تاسیس شد. این شرکت با ارائه خدمات طراحی سایت ، توسعه و بازاریابی ، هاست و دامنه ، راهکاری نوآورانه و نیز پایبندی به اخلاق حرفه ای در این حوزه رسالت خود را خلق لبخند رضایت کاربران خود می داند. پیام آوا با بیش از ۱۰ سال تجربه و متشکل از تیم ۱۵ نفره با بکارگیری از تکنولوژی های برتر وب ، در نظر دارد دلگرمی و حس رضایتمندی را برای کسب و کارها به ارمغان بیاورد .