پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

بهترین منابع کنکور زبان های خارجی 1401

moshaveranebartar 2 سال پیش

داوطلبان متقاضی شرکت در کنکور منحصرا زبان (کنکور شناور زبان) لازم است با بهترین منابع کنکور زبان های خارجی (کتاب های درسی و کمک آموزشی) آشنا شوند تا با برنامه ریزی کنکور و همراهی با بهترین مشاور کنکور زبان، نتیجه فوق العاده ای را رقم بزنند. در این مقاله به منابع تخصصی کنکور زبان و منابع عمومی کنکور زبان خواهیم پرداخت تا سردرگمی های انتخاب بهترین منبع و سوالاتی همانند (برای کنکور زبان چه درس هایی را بخوانیم؟) را پاسخ کامل و خاتمه دهیم.

منابع کنکور زبان نیز همچون سایر گروه های آزمایشی شامل دو بخش (منابع عمومی و منابع اختصاصی) می شود. به طور معمول سازمان سنجش قبل از زمان ثبت نام کنکور، اطلاعیه ای منتشر می کند و داوطلبان را از لیست دروس عمومی و اختصاصی هر یک از گروه های آزمایشی اصلی (علوم انسانی، علوم تجربی و ریاضی و فیزیک) و شناور (هنر و زبان) مطلع می کند.

می دانیم که کتاب های درسی مهمترین و بهترین منبع کنکور محسوب می شوند و برای کسب رتبه قبولی کنکور زبان می بایست کتاب های درسی را مطالعه نمایید. منابع عمومی نامبرده در جدول ذیل توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شده است و برای دروس تخصصی هیچگونه کتابی معرفی نشده است. یادآور می شویم که کتاب های جدول ذیل قابل دانلود از سایت کتاب درسی می باشد.

 

 

منبع: منابع کنکور زبان

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید