پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

آموزش بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام /2022

محمد حسین 2 سال پیش

چرا اینستاگرام حساب کاربری من را دیسیبل کرده؟

شبکه اجتماعی اینستاگرام قوانین و شرایط خاص خود را برای کاربران در نظر گرفته است که همه باید آن را رعایت کنند.

اینستاگرام دقیقاً در زمان ثبت نام در این شبکه اجتماعی از شما می خواهد که شرایط و ضوابط فعالیت در آن را مطالعه کرده و (نمی خواهید سریع اجرا کنید) سپس وارد حساب کاربری خود شوید.

اما گاهی اوقات با وجود اینکه هیچ کاری خلاف قوانین انجام نداده اید، اینستاگرام اکانت شما را غیرفعال می کند.

این ممکن است به دلیل اشتباه خود شرکت باشد، به عنوان مثال اگر تعداد زیادی تصاویر ارسال شده باشد

آنها را در مدت زمان کوتاهی منتشر کنید و محتوای آنها به گونه ای است که اینستاگرام آنها را با اسپم اشتباه می گیرد، احتمال غیرفعال شدن اکانت شما وجود دارد. یا در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی از کاربران را فالو کنید که در این صورت به صورت مشکوکی توسط اینستاگرام گزارش می شود.

سه راه برای بازیابی صفحه اینستاگرام رمزگشایی شده با تأیید هویت با استفاده از اسناد اجتماعی مانند گذرنامه، گواهینامه و ... تأیید هویت با استفاده از عکس شخصی یا کاریکاتور هویت با بیان مشکل با استفاده از صفحه هک شده که توسط هکر غیرفعال شده است. . بازگرداندن ؟!

برای بازگردانی این مشکل وارد این لینک شده و متن زیر را در کادر توضیحات وارد کنید.

https://help.instagram.com/contact/606967319425038

"صفحه من توسط یک هکر هک شده و توسط همان شخص غیر فعال شده است. از شما می خواهم صفحه من را فعال کنید."

در نهایت اگر روز تعطیل نباشد، 48 ساعت طول می کشد تا صفحه شما فعال شود.

احراز هویت و بیان مشکل با استفاده از متن

آموزش بازیابی صفحه توزیع شده در اینستاگرام زمانی که صفحه کار نمی کند و همچنین عکس شخصی ندارد از این استفاده می کنیم. به این ترتیب لینک زیر را باز می کنیم.

https://help.instagram.com/contact/606967319425038

و اطلاعات خواسته شده را وارد و ارسال می کنیم. محتوای متنی که وارد می کنید باید به گونه ای باشد که اینستاگرام را متقاعد کند.

مثلاً بگویید: «من از قوانین اینستاگرام اطلاعی نداشتم و از این پس با دانستن آنها، قوانین را رعایت می کنم؛ «لطفا صفحه من را فعال کنید.» با درخواست های زیاد، صفحه دسی بل شما فعال می شود.

احراز هویت با استفاده از عکس شخصی یا اسناد تجاری

آموزش بازگردانی پیج دیسیبل شده اینستاگرام ما زمانی از این روش استفاده می کنیم که صفحه غیرفعال شده ما یک صفحه کاری است و به دلایلی مانند کپی رایت و نقض گزارش شده است. در این صورت روی لینک زیر کلیک کنید.

https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

و سپس روی let us know کلیک کنید، اینستاگرام با ثبت نام و ارسال سوالات، یک ایمیل حاوی یک کد 5 رقمی برای شما ارسال می کند که باید با آن عکس بگیرید و به اینستاگرام ارسال کنید.

احراز هویت با استفاده از اسناد اجتماعی مانند گذرنامه، گواهی و…

نحوه بازگردانی صفحه اشتراک گذاری شده اینستاگرام ما از این روش هنگام گزارش یک صفحه جعلی و جعل هویت استفاده می کنیم. برای این کار لینک زیر را باز کنید.

https://help.instagram.com/contact/396169787183059

بعد از باز کردن لینک از شما سوال می شود که آیا مدارک دولتی مانند گذرنامه و گواهینامه رانندگی دارید یا خیر؟! با ثبت نام و ارسال پاسخ، حدود 72 ساعت طول می کشد تا اینستاگرام به شما پاسخ دهد.اگر صفحه واقعا دسیبل پذیر است، اینستاگرام به شما پاسخی مانند زیر می دهد:

, سلام حساب شما دوباره فعال شده است و اکنون باید بتوانید به آن دسترسی داشته باشید. ما برای ناراحتی متاسفیم. اگر سؤال دیگری دارید، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: Help Center /https://help.instagram.com، با تشکر

مراقب باشید در همه موارد ممکن است پیج ریجکت شود، اما چون هر بار که درخواست می کنید به ادمین اینستاگرام دیگری متصل می شوید، ناامید نشوید و درخواست کنید تا بتوانید صفحه خود را فعال کنید.

مشکل از ارائه اطلاعات خود در اینستاگرام سپاسگزاریم

اگر با چنین خطایی مواجه شدید.

با تشکر از ارائه اطلاعات خود ما اطلاعات شما را بررسی می‌کنیم و اگر بتوانیم آن را تأیید کنیم، می‌توانید در عرض 24 ساعت به حساب خود دسترسی پیدا کنید.

 

کافیست فیلترشکن خود را روشن کنید و مراحل من یک ربات نیستم را انجام دهید و صفحه شما بدون مشکل بر می گردد 😉

اگر ایمیل خود را فراموش کردید چه باید کرد؟!

در هر 3 روش فوق به ایمیلی که در صفحه بود نیاز دارید. اما اگر ایمیل را فراموش کردید، ایمیل دیگری را امتحان کنید. (چانستون در این مورد کمتر است، اما همچنان از 3 روش ذکر شده برای فعال کردن صفحه خود با یکی از آنها استفاده کنید.)

نکاتی که هنگام بازگردانی صفحه اینستاگرام اینستاگرام باید رعایت کنید:

با آی پی ایرانی اصلا اپلای نکنید و از آی پی دیگه استفاده کنید. در نهایت، دو بار در روز استفاده کنید، نه بیشتر. ممکن است با چندین درخواست به نتیجه نرسید. 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

مینویسم عشق کنید

آخرین پست های من
جنگو چیست؟ 2 سال پیش