پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

طراحی سایت و خدمات پشتیبانی وب اور

webever1234ir 2 سال پیش

طراحی سایت با هر هدف و قصدی که باشد نیازمند خدمات پشتیبانی فنی است. یک اصطلاح رایج در طراحی سایت وجود دارد و آن اینکه وب سایت کاتالوگ آنلاین محصولات و خدمات شماست. این جمله برای افرادی که تاکنون وب سایت در اختیار نداشته اند، این تصور را ایجاد می کند که طراحی سایت دقیقا مانند چاپ کاتالوگ است و در خاتمه کار طراحی و چاپ، همه چیز تمام می شود. ولی وب سایت به این صورت نیست. در طراحی وب سایت، شما همیشه نیازمند خدمات پشتیبانی فنی هستید و نمی توانید بدون دریافت خدمات پشتیبانی فنی، وب سایت خود را مدیریت کنید. پس در انتخاب شرکت طراحی وب بیشترین دقت و اهمیت را بر روی خدمات پشتیبانی آن قرار دهید. قطعا اینکه شما نیازمند تغییرلت در ظاهر و ساختار فنی سایت شوید و یا مشکلات فنی و سیستمی بوجود آمده در آن را حل کنید، اتفاق خواهد افتاد. در این حالت شما نیازمند یک تیم فنی هستید که این درخواست ها را انجام دهد و از نظر فنی، پشتیبان وب سایت شما باشد.

خدمات پشتیبانی وب اور

در وب اور خدمات پشتیبانی جایگاه ویژه ای دارد. ارائه خدمات به مشتریان در اولویت کاری این تیم قرار گرفته است. خدمات مختلفی بصورت خدمات پشتیبانی عمومی و خدمات پشتیبانی محتوایی تعریف شده است که در زیر به شرح آن می پردازیم.

خدمات پشتیبانی عمومی

1- رفع خطاهای بوجود آمده در سیستم

 

2- بروز رسانی نرم افزار وب سایت

 

3- پایش وضعیت وب سایت

 

4- مدیریت ایمیل های هاست

 

5- رفع مشکلات دیتابیس از قبیل لاگ فایل و...

 

6- رفع خطاهای سیستم مدیریت محتوا

 

7- رفع مشکلات ماژول های سیستم( مشکلات قالبی و فنی)

 

8- رفع مشکلات قالب وب سایت

 

خدمات پشتیبانی محتوایی

1- تولید محتوا برای وب سایت ها

 

2- قراردادن محتوا در سایت

 

3- استاندارد سازی محتوا بر اساس کلید واژه های سئو

 

4- افزایش بک لینک

 

5- خدمات ادورز

 

6- رپورتاژ خبری

ادامه در لینک زیر:

https://webever.ir/bloginfo/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%D8%A7%D9%88%D8%B1

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید