پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

طراحی وب سایت حرفه ای با وب اور

webever1234ir 2 سال پیش

طراحی سایت معمولا بر اساس سیستم های مدیریت محتوای وب انجام می شود. سیستم های مدیریت محتوای وب یا CMS دارای انواع مختلفی است که بر اساس آن و با توجه به سطح نیازمندی می توان گزینه مناسب را انتخاب کرد. انتخاب CMS بر اساس موضوعات مختلفی انجام می شود که یکی از موارد مهم آن حرفه ای بودن سیستم است. در سیستم های نرم افزاری، حرفه ای بودن به معنی خوب بودن و آماتور بودن به معنی بد بودن یک سیستم نیست و در این مقاله قصد داریم سیستم هارا از این بعد مورد بررسی قرار دهیم.

سیستم های آماتور: در سیستم های آماتور بیشتر عملیات بصورت خودکار توسط سیستم انجام می شود و کاربر حق دخالت زیادی در روند های عملکردی نرم افزار ندارد. یعنی کاربر با ورود اطلاعات اولیه به نرم افزار تمامی کار ها را به عهده نرم افزار می گذارد و سیستم بصورت اتوماتیک تمامی کار ها را انجام می دهد. از دید افرادی که زیاد حرفه ای نیستند این قابلیت بسیار عالی است. زیرا با ورود اطلاعات اولیه در وب سایت، سیستم بصورت خودکار اقدام به ایجاد صفحه، ثبت محتوا، بروز رسانی منو ها و..می کند و کاربر به راحتی همه چیز را مرتب خواهد یافت.

سیستم های حرفه ای: در سیستم های حرفه ای خبری از عملیات های خودکار توسط سیستم نیست و کاربر می تواند تمامی روال ها و عملکرد ها را بصورت دستی کنترل نماید. هر عملیات بصورت مستقل اجرا می شود و کاربر این اختیار را دارد که مرحله ای را انجام داده و یا از آن عبور نماید و یا به آن شکلی که دوست دارد آن را اجرا کند. اینگونه سیستم ها از نظر افراد حرفه ای بسیار عالی هستند زیرا اجازه دسترسی به تمامی بخش های وب سایت را دارند و سیستم هیچ محدودیتی را برای دسترسی به کاربران اعمال نمی کند. و طراح سایت با دسترسی فراوان می تواند به سادگی تمامی بخش های وب سایت خود را مدیریت نماید.

ادامه در لینک زیر:

https://webever.ir/bloginfo/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%88%D8%A8-%D8%A7%D9%88%D8%B1

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید