پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

طراحی سایت و کنترل سئو

webever1234ir 2 سال پیش

طراحی وب سایت اولین گام برای اجرای استراتژی دیجیتال مارکتینگ شماست. به عبارت دیگر وب سایت پایگاه مرکزی استراتژی دیجیتال مارکتینگ شماست و سئو ارگانیک سایت که معتبرترین و پر بازده ترین استراتژی است که می تواند در دنیای دیجیتال مارکتینک راهگشای معرفی کسب و کار شما باشد. برای این منظور کنترل وب سایت از نظر بهینه سازی و کیفیت سئو نقش مهمی را در سئو ارگانیک وب سایت شما ایجاد می نماید. در این مقاله قصد داریم چند ابزار مختلف جهت کنترل وب سایت را به شما معرفی کنیم.

1-GTmetrix

این ابزار، یک ابزار رایگان جهت کنترل کیفیت ساخت وب سایت شماست. GTmetrix صفحات سایت شما بررسی کرده و با ارائه یک گزارش کامل مشخص می کند که در صفحه شما چه ایراداتی از نظر طراحی وجود دارد. این ابزار به شما امتیاز A تا F را می دهد و مشخص می کند که ناحیه اندازه آیتم مورد نظر طراحی سایت شما موثر است.

Woorank-2

این ابزار به مدت 14 روز بصورت رایگان برای شما کار می کند. این ابزار برای سایت شما امتیازی بین صفر الی صد را در نظر می گیرد و مشخص می کند که کدام گزینه ها در کسب این امتیاز موثر بوده اند. woorank علاوه بر کنترل خطاهای طراحی سایت، عوامل دیگری را نیز کنترل می کند که مربوط به سئو خارجی وب سایت شماست. از این حوزه می توان به تعداد بک لینک ها ، میزان ترافیک سایت و سایر موارد اشاره کرد.

3-google light house

گوگل لایت هوس یک ابزار مفید برای کنترل سئو سایت است. یک ابزار به صورت add-on برای مرور گرهای کروم و فایرفاکس قابل استفاده است. این افزوده پس از نصب در مرورگر شما این امکان را برای تحلیل سئو سایت فراهم می کنند و می توانید به گزارش های آن به سادگی دسترسی پیدا کنید. البته در این گزارش های این ابزار مفید در دسترس نیست و برای دسترسی به آن باید از ابزارهایی استفاده کنید که IP شما را به عنوان IP ایران شناسایی نشود.

4-alexa

الکسا یک ابزار مفید برای مشاهده گزارش های منحصر به فرد از وب سایت شماست. این ابزار تمامی سایت هارا از نظر آمار بازدید رتبه بندی می کند. این رتبه بندی در دو سطح جهانی و کشوری ارائه می گردد. در این ابزار می توانید علاوه بر رتبه بندی میانگین زمان حضور کاربران در وب سایت شما،سایت های مشابه،کشور بازدیدکنندگان و بازدیدکنندگان و بسیاری از گزارشات مهم را مشاهده کنید. البته تمامی امکانات این ابزار رایگان نیست و برای دریافت گزارشات و بیشتر، باید هزینه پرداخت کرد.

ادامه در لینک زیر:

https://webever.ir/bloginfo/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84-%D8%B3%D8%A6%D9%88

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید