پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

راهکارهایی برای افزایش ترافیک سایت

webever1234ir 2 سال پیش

طراحی سایت بدون دیده شدن مطالب آن هیچ ارزشی ندارد. ترافیک در وب سایت مهم ترین و بالاترین عامل برای طراحی آن است.رعایت نکات سئو در طراحی سایت بسیار اهمیت دارد و سئو اولین گام در طراحی وب سایت است که باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان از سایت شما می شود. اما استفاده از موارد زیر نیز می تواند در کنار سئو راهگشای افزایش ترافیک سایت شود.

استفاده از جوامع مجازی

جوامع مجازی امروزه نفوذ زیادی در بین مردم دارد و خیلی از افراد جامعه به سمت جوامع مجازی و استفاده از این ابزار برای توسعه و افزایش کاربران خود استفاده می کنند. با افزایش ضریب نفوذ اینترنت افرادی که قبلا صرفا از طریق طراحی سایت اقدام به معرفی خود و خدماتشان می کردند،با یک بازار جدید جهت معرفی و فروش محصولاتشان روبه رو شدند. ابزار های مختلفی برای حضور در جوامع مجازی وجود دارد و در کشورهای مختلف ابزارهای خاصی بین مردم رایج است .در برخی جوامع فیسبوک بیشترین تعداد کاربران را دارد و برخی دیگر اینستاگرام،ولی چند ابزار وجود دارد که در ایران بسیار رایج است. در این میان می توان به تلگرام،واتساپ،اینستاگرام بیشترین محبوبیت را بین مردم دارند ولی اگر کسب و کار شما به گونه ای است که با افراد متخصص سر و کار دارید و خدمات و محصولات تخصصی ارائه می دهید، لینکدین نیز می تواند راهگشای خوبی برای توسعه کسب و کار شما باشد.

حضور در جوامع مجازی باید هوشمند و بر اساس ماهیت آن باشد. باید به گونه ای برنامه ریزی شود که حضور در جوامع مجازی مکمل طراحی سایت بوده و در رشد و توسعه بازدیدکنندگان آن تاثیر داشته باشد. برای این منظور استفاده از پلتفرم مناسب برای جوامع مجازی بسیار حائز اهمیت است. نکته ای که برای حضور در جوامع مجازی بسیار مهم است، انتخاب جامعه مناسب با نوع محصول و خدمات شماست.البته این موضوع به معنای عدم حضور در سایر جوامع نیست بلکه به معنی ایجاد تمرکز و اولویت بندی آن است.بر اساس تجربه ارائه محصولات آرایشی و بهداشتی و خدمات حوزه آنها، پوشاک و لوازم تزئینی منزل در لینکدین اثر بخشی زیادی ایجاد نمی کند ولی ارائه همین موضوعات در اینستاگرام باعث افزایش سریع فالور شده و تاثیر زیادی در کسب و کار ایجاد می کند. یافتن جامعه مجازی مناسب با کسب و کار شما بسیار اهمیت دارد و تمرکز زیاد در جامعه مجازی اشتباه باعث فرسودگی و کاهش انرژی برای جامعه هدف مناسب می شود.

ادامه در لینک زیر:

https://webever.ir/bloginfo/%D8%B1%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید