پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

طراحی سایت و نکات سئو

webever1234ir 2 سال پیش

طراحی سایت با اهداف مختلفی صورت می گیرد ولی بدون شک یکی از مهم ترین اهداف در طراحی سایت حضور در سطح بالایی موتورهای جستجو است.اگر شما وب سایتی طراحی کرده اید و قصد دارید از طریق موتورهای جستجو مشتریان و مخاطبان خود را افزایش دهید باید کارهای دیگری نیز انجام دهید.احتمالا در نتایج موتورهای جستجو حضور ندارید، زیرا طراحی سایت به تنهایی کافی نیست و نیاز دارید تا کارهای دیگری نیز انجام دهید.برای این کار باید سنگ بنای محکمی چیده باشید چرا که بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا ) cms) که برای طراحی سایت استفاده می شوند، برای موتور های جستجو بهینه نشده اند و در برخی موارد توانایی بهینه سازی را نیز ندارند. پس در گام اول باید یک سیستم مدیریت محتوای خود انتخاب کنید و با یک نیم حرفه ای قرارداد داشته باشید تا بتوانیم بهینه سازی مناسبی از وب سایت برای موتورهای جستجو داشته باشید.

تولید محتوای مناسب

محتوای مناسب در بخش سئو (seo) بسیار مهم است.تولید محتوا یکی از مهم ترین موضوعات در حوزه سئو به شمار می رود. برای این کار باید محتوای مناسبی را در قالب های مختلف ایجاد کنید. محتوای متنی مناسب همراه با کلید واژه های مد نظرتان را بنویسید و در سایت قرار دهید.شرح محصولات و خدمات را کامل بنویسید .توضیحات شما حداقل باید شامل 300 کلمه باشد زیرا از نظر موتورهای جستجو، صفحه کمتر از 300 کلمه فاقد محتواست و در ایندکس کردن از صفحه شما صرفه نظر می کند.

مطالبی که در وب سایت قرار می دهید را از وب سایت های دیگر کپی کنید چون موتور های جستجو به شدت سایت هایی را که اقدام به کپی مطالب از سایت های دیگر می کنند را جریمه می کنند و امتیاز کمی به این گونه سایت ها می دهد.

ویدئو و عکس از موضوعاتی است که تایر زیادی در سئو سایت شما دارد و می تواند مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده و زمان حضور کاربران را در وب سایت شما افزایش دهد.

ادامه در لینک زیر:

https://webever.ir/bloginfo/%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%88-%D9%86%DA%A9%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%A6%D9%88

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید