پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

10 ایده خلاقانه طراحی وب برای کمک به زمانی که گیر کرده اید

webever1234ir 2 سال پیش

اگر بخواهید تمام ایده های طراحی وب را از خودتان ارائه دهید قطعا با شکست روبرو خواهید شد. دلایل زیادی برای آن وجود دارد. کار تکراری، کار بیش از حد و موارد دیگر. برای یافتن ایده های جدید، به رویکردهای جدید نیاز دارید. کشف کنید که کجا و چگونه ایده های جدید طراحی وب را پیدا کنید.

دلایل زیادی وجود دارد که چرا شما ممکن است در یک پروژه گیر کرده باشید. شاید مشتری اخیر شما در مورد آنچه که می‌خواهد نتواند با شما به صورت فنی صحبت کند. و در نهایت شما نمی‌دانید از کجا شروع کنید. یا، شاید پس از مدت طولانی کار بی وقفه، احساس خستگی و منبعی برای الهام پیدا نکنید. گاها وب‌ سایت‌هایی را برای همان نوع از مشتریان طراحی کرده‌اید و فرصتی برای تمرین خلاقیت خودتان ندارید. دلیل هر چه که باشد، زمانی که وظیفه شما خلاق بودن است، احساس گیر افتادن بسیار رایج می شود. اما، تا زمانی که فرآیندی برای کمک به ایجاد ایده‌های طراحی وب جدید دارید، می‌توانید موانع پیش روی خود را از بین ببرید.

در این مقاله، ما قصد داریم به 10 کاری که می‌توانید برای تقویت خلاقیت خود انجام دهید، همراه با منابعی که می‌توانید برای دفعه بعد که به آن نیاز داشتید، هدف گذاری کنید، بررسی کنیم.

10 ایده کاربردی طراحی وب سایت

وقتی احساس می‌کنید انگیزه ندارید، بی‌انگیزه اید یا فقط گیر افتاده‌اید، این روش ها را امتحان کنید تا بتوانید ایده‌های جدید طراحی وب را دوباره به جریان بیندازید:

یک فرآیند گام به گام را با هم قرار دهید

کار بدون فرآیند، می تواند برای جریان طراحی وب بسیار مضر باشد. به خصوص زمانی که در دور باطلی قرار دارید، احساس غرق شدن می کنید و در تلاش برای ارائه چیزی جدید هستید.به جای اینکه مغزتان را مجبور کنید که همیشه در حالت بیش از حد کار کند، یک فرآیند گام به گام ایجاد کنید که این به هم ریختگی غیر ضروری را از مغز شما پاک کند. طرح خود را ایجاد کنید و آن را در نرم افزار مدیریت وظایف خود الگوسازی کنید تا بتوانید آن را برای همه مشاغل خود تغییر دهید. به عنوان مثال، Trello یک پلت فرم رایگان است که مستندسازی و سازماندهی پروژه های وب سایت را بسیار آسان می کند

با قرار دادن جزئیات هر شغل در چارچوبی مانند این، مغز خود را از نگرانی یا یادآوری آنها رها می کنید. این باید به شما فضایی بدهد تا دوباره خلاقانه فکر کنید.

خود را دوباره با اصول طراحی وب آشنا کنید

زمانی که می‌خواهید ایده‌های خلاقانه طراحی وب داشته باشید، به راحتی می‌توانید از جدید بودن آنها مطلع شوید. اما هیچ کس، هرگز نگفته که برای داشتن و یا طراحی یک وب سایت خوب، باید همه چیز کاملاً جدید باشد. در واقع، یک اصل طراحی وب وجود دارد که به این موضوع می پردازد. قانون جاکوب توضیح می دهد که: «کاربران بیشتر وقت خود را در سایت های مختلف می گذرانند. این بدان معناست که کاربران ترجیح می‌دهند سایت شما مانند سایر سایت‌هایی که قبلاً می‌شناسند کار کند."

اگر متوجه شدید که در مورد جدید بودن یا آزمایشی بودن وب سایتی که روی آن کار می کنید وسواس دارید، ایده خوبی است که کاری را که انجام می دهید متوقف کنید و اصول اولیه UX خوب را مرور کنید. با برگرداندن آن به اصول، تمرکز خود را مجدداً بر روی موارد مورد نیاز متمرکز خواهید کرد و سپس در صورت منطقی بودن، می‌توانید نکات خلاقانه را اضافه کنید.

ادامه در لینک زیر:

https://webever.ir/bloginfo/10-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%AE%D9%84%D8%A7%D9%82%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%DA%A9%D9%87-%DA%AF%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C%D8%AF

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید