پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

امنیت خودروی آلفارومئو

DARKOOB 2 سال پیش

علاقه مندان به خودروهای مدرن و اسپرت قطعاً با نام برند آلفارومئو آشنا هستند. این خودروهای ایتالیایی طرفداران زیادی در سراسر دنیا و ایران دارند و همین باعث شده تا سوالات زیادی در خصوص این خودروها برای بسیاری از ما به وجود بیاید. یکی از اساسی ترین این مسائل در خصوص این خودروها امنیت آلفارومئو است.

تعمیر آلفارومئو مانند روند تعمیر سایر خودروهای خارجی در ایران می‌ تواند با مشکلات مختلفی مانند نبود تجهیزات جانبی و لوازم یدکی اورجینال و در اختیار نداشتن نیروی تعمیرکار متخصص، روبرو باشد. از همین رو امکان دارد امنیت خودروی دست دوم خریداری شده نسبت به نمونه‌ های نو این خودرو پایین تر باشد. به عنوان مثال اگر از لنت ترمز نامناسب و تقلبی بر روی این خودرو‌ها استفاده شود، علاوه بر کاهش عملکرد ترمز در شرایط اضطراری، شاهد پایین بودن سطح امنیت آنها نیز خواهیم بود.

برند ایتالیایی آلفارومئو همواره به این نکته اشاره داشته که امنیت خودرو و سرنشینان آن را تا حد زیادی تامین می‌ کند. وجود سیستم هایی مانند بخش توربوشارژ، گیربکس دو کلاچه سریع، سیستم تزریق سوخت و کنترل الکتروهیدرولیکی سوپاپ ها باعث می‌ شوند تا روند رانندگی با این خودرو بسیار روان و راحت باشد. تاثیرات مثبت این پارامترها را می‌ توان روی امنیت آلفارومئو به وضوح مشاهده کرد.

KKhshOgZDt8PV3eaCalrhWSdnhVj9jln3ks84TBV.jpgتعمیر آلفارومئو

معایب امنیت آلفارومئو

برای این که از امنیت آلفارومئو اطلاعات بهتری به دست بیاوریم، باید حتما با معایب امنیتی محدودی که این خودروها دارند نیز آشنا شوید. بزرگترین عیب این خودروها به این قضیه که در ایران سالهاست مدل‌ های جدید آلفارومئو وارد نمی شوند بر می گردد. همین مشکل باعث شده تا روند سرویس دهی و تعمیر آلفارومئو به درستی انجام نشود. از سوی دیگر در صورتی که عیب امنیتی خاصی برای خودرو بوجود آمد، پیدا کردن تعمیرکار مناسب و حرفه ای به همراه قطعات یدکی اصل برای ما چالش برانگیز خواهد بود. برای این که درگیر چنین معایبی نشوید، پیشنهاد ما این است که از خدمات نمایندگی آلفارومئو استفاده نمایید.

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

سلام دنیا