پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

نحوه ستاره دار کردن پیامک‌های مهم در اندروید

roya 2 سال پیش

اپلیکیشن Messages اندروید این امکان را دراختیار کاربر قرار می‌دهد که پیام‌های مهم خود را ستاره‌دار کند و بتواند به‌سرعت آن‌ها را بیابد با این آموزش اندروید همراه ما باشید.

116844.jpg

احتمالا شما هم این لحظه را تجربه کرده‌اید که مجبور باشید میان پیام‌های کوتاه موجود در دستگاه خود به‌دنبال مطلب مهمی بگردید. اپلیکیشن Messages گوگل سیستم‌عامل اندروید به شما امکان می‌دهد پیام‌های مهم را ستاره‌دار کنید تا بعدا به‌راحتی پیدا شوند.

این ویژگی ساده، اما مفید است و درست مانند جیمیل، هر پیامی که ستاره‌دار کرده‌اید، در دسته «ستاره‌دار» ذخیره می‌شود. به‌همین‌ علت، هنگامی که به پیام یادشده نیاز پیدا کردید، می‌توانید به‌راحتی به دسته‌بندی ستاره‌دار‌ها بروید و گزینه مدنظر را بیابید.

اپ Messages به‌صورت پیش‌فرض روی بعضی دستگاه‌های اندرویدی نصب شده است؛ اما اگر آن را روی گوشی هوشمند خود پیدا نمی‌کنید، کافی است به فروشگاه گوگل‌پلی بروید و Messages را دانلود و نصب کنید.

اگر اولین‌باری باشد که از این اپلکیشن در دستگاهتان استفاده می‌کنید، هنگامی که باز می‌شود، پیام Set Default SMS App به‌نمایش در‌می‌آید. اگر آن را تأیید کنید، این اپلیکیشن به‌عنوان گزینه پیش‌فرض دستگاه‌تان انتخاب می‌شود.

با ضربه‌ زدن روی پیام، به صفحه یا پنجره‌ای جدیدی منتقل می‌شوید. در آن بخش، می‌توانید روی Message کلیک و گزینه Set as Default را انتخاب کنید.

پس از انجام این کار، باید پیام‌های اپ SMS قبلی شما در Messages ظاهر شود. برای دیدن پیام‌های مکالمه‌های مختلف خود، کافی است روی هر‌ کدام که می‌خواهید، ضربه بزنید.

روی هر پیامی که قصد دارید آن را ستاره‌دار کنید، ضربه بزنید و نگه‌ دارید.

آیکون ستاره را از نوار ابزار بالا انتخاب کنید.

اکنون، برای مشاهده همه پیام‌های ذخیره‌شده‌ی خود در یک مکان، به صفحه مکالمه برگردید و روی آیکون منو سه‌نقطه در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید.

از منو، گزینه «Starred» را انتخاب کنید.

اکنون، همه پیام‌های ستاره‌دار برایتان به‌نمایش در‌می‌آیند.

به همین راحتی می‌توانید همه پیام‌های مهمتان را در مکانی خاص مشاهده کنید. همچنین، هر اطلاعات مهمی مانند رمز وا‌ی‌فای و شماره‌تلفن و آدرس را می‌توانید ستاره‌دار کنید.

این ترفند مناسب زمانی است که شخصی رمز عبور، آدرس یا پیامی ضروری را برای شما ارسال کرده است و می‌خواهید در آینده به آن رجوع کنید.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید