پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

اسرار تخصصی برای موفقیت در بهینه سازی موتورهای جستجو

keshavarzseo 2 سال پیش

بهینه سازی موتور جستجو هنر نمایش دادن بیشتر وب سایت شماست. این برای صاحبان وب سایت ضروری است زیرا بازدیدکنندگان بیشتر به این معنی است که درآمد حاصل از سایت آنها محبوبیت و درآمد بیشتری را به دست می آورد. نکاتی که در زیر ارائه شده است به شما کمک می کند تا بیشتر بخوانید و به شما در بهینه سازی موتور جستجو کمک می کند.

 

این به این معنی است که تکرار کلمات کلیدی باید تا جایی که می توانید تکرار شود بدون اینکه جریان نوشتار کم شود. از آنجایی که رتبه بندی موتورهای جستجو از حضور کلمات کلیدی ایجاد می شود، رتبه بندی خود را بهبود می بخشید.

 

راهی برای انجام این کار برای شما. txt و وصل کردن آن به پوشه اصلی. این کار باعث می شود که موتور جستجو نتواند به فایل های خاصی در سایت شما دسترسی پیدا کند.

SqOT6ol6e4YjGYaJFsiV3F91pFtDMBOXa8mMdASE.jpg

 

خود را به گونه ای معرفی کنید که رشته شما را برجسته کند. این یک موفقیت بازاریابی موثر است. مطمئن شوید که سایتی ایجاد می کنید که مخاطبان هدف خاصی دارد و مطمئن شوید که آن را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کرده اید تا مشتریان علاقه مند به آن جایگاه را هدف قرار دهید. مطمئن شوید که می دانید مشتریان چه می خواهند، فقط حدس نزنید.

 

از یک سایت دیگر بخواهید که به شرکت وابسته شما پیوند دهد. موتورهای جستجو به گونه‌ای متفاوت به سایت‌ها پاسخ مثبت می‌دهند و آنها را رتبه‌بندی بالاتری می‌دهند، زیرا آنها منابع معتبر اطلاعاتی محسوب می‌شوند. اطلاعات با کیفیتی ارائه دهید که وب سایت های با کیفیت را تشویق کند تا سایت شما را به نمایش بگذارند. محتوای ارزشمندی ایجاد کنید که این شرکت ها از آن بهره مند شوند.

 

از برچسب های عنوان توصیفی استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که همه موتورهای جستجو قادر به درک محتوای صفحه شما خواهند بود. عناوین شما نباید از شصت کاراکتر تجاوز کنند، زیرا موتورهای جستجو محتوای بیشتری از آن نمایش نمی‌دهند. همچنین پس از آن زمان به عبارات وزن کمتری می‌دهند.

 

سعی کنید رونوشت هایی برای ویدیوها یا محتوای صوتی در سایت خود قرار دهید. وبلاگ نویسی وب سایت شما را افزایش می دهد، ترافیک را افزایش می دهد زیرا در نتایج موتورهای جستجو بیشتر قابل مشاهده است. این به نوبه خود باعث افزایش سایت شما می شود.

 

محتوای این متا تگ نباید بیش از 30 کلمه باشد. شما نباید از 100 کیلوبایت در صفحه تجاوز کنید.

 

قبل از اینکه بدانید چه بنویسید، در مورد کلمات کلیدی تحقیق کنید. بیاموزید که کدام کلمات کلیدی برای گنجاندن در محتوا و عناوین سایت شما بهترین است. تحقیق کلمات کلیدی می تواند به شما اطلاع دهد که افراد از چه چیزی برای پیمایش در دسته های شما استفاده می کنند.

 

بسیاری از اوقات صاحبان وب سایت فراموش می کنند که سایت های خود را تصحیح کنند، حتی اگر این یکی از مهمترین موارد در مورد داشتن یک وب سایت است. مطمئن شوید که خواندن سایت شما برای بازدیدکنندگان انسانی و ماشینی آسان است.

 

سعی کنید به دنیای پادکست بروید. پادکست ها یا یک برنامه ویدیویی یا صوتی هستند، ممکن است به صورت زنده پخش شوند یا از قبل ضبط شده باشند و حاوی اطلاعات به موقع و مرتبطی هستند که مصرف کنندگان می خواهند به آن گوش دهند یا ببینند. سپس توضیحاتی از پادکست ها در موتورهای جستجو نشان داده می شود که عنکبوت ها می توانند آنها را به درستی برای رتبه بندی فهرست کنند.

 

پاراگراف اولیه در صفحه وب شما باید از کلماتی استفاده کند که می توانند به عنوان یک متا تگ توصیفگر HTML نیز استفاده شوند. موتورهای جستجویی وجود دارند که از این اطلاعات به جای خود برچسب استفاده می کنند، زیرا تار سایت شما در نتایج آنها است. محتوای ضعیف واقعاً به سئوی شما آسیب می زند.

از کلمات جمع و طولانی تر یا جمع کلمات برای کلمات کلیدی استفاده کنید تا بازدیدهای بیشتری در بازدیدهای موتور جستجو ایجاد کنید. ریشه کلمات کلیدی توسط برخی از موتورهای جستجو استفاده می شود. اگر به سادگی «حسابدار» را به عنوان کلمه کلیدی انتخاب کنید، موتور جستجو ممکن است کلمات بانکی یا بانکدار را پیدا نکند! اگر از موتور جستجویی استفاده می‌کنید که از ریشه کلمات کلیدی استفاده می‌کند، سایت شما در جستجوهایی قرار می‌گیرد که شکل کوتاه‌تر کلمه را نیز شامل می‌شود.

 

برای رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو به اتاق بازرگانی محلی و دفتر کسب و کار بهتر بپیوندید. این به شما در جستجوهای محلی کمک می کند زیرا معمولاً به شما پیوند داده می شود.

 

فقط دیواری از پیوندها را روی آنها ایجاد نکنید. آنها را با محتوای دیگر صفحه خود ترکیب کنید. صفحاتی که فقط با لینک ها پر شده اند معمولاً توسط موتورهای جستجو رتبه بندی ضعیفی دارند.

 

زمانی که خواندن و درک مطالب شما آسان است، مطمئن شوید که برای خوانندگان انسانی بنویسید. در حالی که عبارات کلیدی برای ربات ها مهم هستند، بدانید که ربات ها از شما خرید نمی کنند، بنابراین می توانید پس از آن محتوا را بهینه کنید. سایت باید ساده باشد تا همه بخوانند. اگر اینطور نباشد مطمئناً شکست خواهید خورد.

 

مقالات را در سایت خود کپی نکنید. پیوند دادن افراد به دو صفحه مختلف برای یک محتوا، تعداد لینک های دریافتی شما را نیز کاهش می دهد، که باعث کاهش شدید رتبه صفحه شما می شود.

YFaoi7CT4MBa8ZIFwl24Kse5ju8LPpn8fq6y0pkp.jpg

روی عبارات کلیدی تمرکز کنید و نه فقط کلمات کلیدی را با تکنیک های سئوی خود. آیا فقط با استفاده از یک کلمه جستجو می کنید؟ شما باید از عباراتی استفاده کنید که مشتریان را به سمت وب سایت شما هدایت کند که دقیقاً چیزی را که شما ارائه می دهید جستجو می کنند. به جای اینکه فقط بگوییم "ما فروش خواهیم داشت! این امر بهترین استراتژی را در مورد بهینه سازی صحیح عبارات کلیدی خود از بین می برد.

 

بازاریابی ایمیلی واقعا می تواند به شما در سایت شما کمک کند. از کلمات کلیدی خود استفاده کنید و هر وب سایت اجتماعی یا نشانک را در آن قرار دهید. مطمئن شوید که ایمیل برای ارسال ایمیل به دیگران آسان است.

 

اطمینان حاصل کنید که سرور شما برای حساس بودن به حروف بزرگ در URL ها پیکربندی شده است. استفاده از کلمات کلیدی در ساختار و محتوای شما باعث افزایش مزیت سایت شما در موتورهای جستجو می شود.

 

از یک صفحه به صفحه دیگر در صفحات خود پیوند دهید. کلمات کلیدی را به صفحات مرتبط پیوند دهید تا رتبه های بالاتری در نتایج جستجو کسب کنید. سعی کنید آنها را منحصر به فرد کنید.

 

قبل از شروع بهینه سازی برای موتورهای جستجو، باید مقداری تجزیه و تحلیل وب داشته باشید. این به شما امکان می دهد موفقیت و شکست استراتژی های خود را پیگیری کنید.

 

کارهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید که سایت شما برای موتورهای جستجو مناسب است. به خاطر داشته باشید که باید هم بازدیدکنندگان و هم خزنده های موتور جستجو را راضی نگه دارید. متن شما باید با فونت هایی با اندازه استاندارد که به راحتی خوانده می شوند، آسان باشد. اینها چند راه برای هدایت سایت شما در مسیر درست هستند.

 

تاکتیک‌ها و استراتژی‌های سئو چیزی هستند که به افراد بیشتری کمک می‌کنند تا سایت شما را از طریق جستجوهای ارگانیک پیدا کنند. نمایش در نتایج موتورهای جستجو باعث افزایش ترافیک و افزایش درآمد می شود. با استفاده از توصیه هایی که در اینجا به شما داده شد، بهینه سازی موتور جستجو چیزی است که می توانید در وب سایت از آن استفاده کنید.

 

سئو سایت یک کار تخصصی می باشد و حتما باید توسط متخصص سئو انجام شود. برای رسیدن به صفحه اول گوگل به سایت سئوکار الهام کشاورز مراجعه نمائید

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید
مطالب بعدی
profile image
خرید تلویزیون 2021 سونی 55X75J از بانه

فروشگاه اینترنتی دوزین کالا 1 سال پیش

سلام دنیا