پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

SBT ELECTRIC تنها شرکت ایرانی تولید کننده درایو دارای نشان CE

sbtelectric 2 سال پیش

همواره یکی از معیار‎های سنجش کیفیت یک محصول، بررسی استاندارد‎هایی است که آن محصول کسب کرده است. گاهی این استاندارد‎، استاندارد‎ جهانی، گاهی کشوری و یا حتی منطقه‎ای است. هرچه این استاندارد از طرف سازمان بزرگتری اعطا شود، آن استاندارد معتبر‎تر است و میتوان گفت که محصولی که آن استاندارد را گرفته از درجه کیفیت بالاتری برخوردار بوده است. یکی از این استاندارد‎های معتبر و بین المللی نشان CE است.

خشنودیم که با ارائه‌ی محصولات باکیفیت در سطح محصولات بین‌المللی، موفق به کسب استاندارد ایمنی و کیفیت محصولات اروپا گشتیم. این استاندارد به معنای مجوز صادرات به اروپا و دیگر کشور‎هایی که وجود این نشان بر روی محصول را برای واردات لازم میدانند است. درایو ایرانی SBT با نشان Original CE بیش از پیش موجب اطمینان خاطر مشتریان و مصرف‎کنندگان از سطح کیفیت این محصولات هستند.

به عنوان تنها شرکت ایرانی تولیدکننده درایو دارای نشانCE از همه‌ی شما همکاران گرامی و مشتریان عزیز بابت همراهی ، حمایت و اعتمادی که در طی این سال‎ها به این مجموعه داشته‎اید سپاس ‌گزاریم. امیدواریم که با ادامه حمایت شما عزیزان درایو صنعتی ایرانی بتوانند جایگاهی عالی در سطح جهانی پیدا کنند. 

 

معرفی نشان CE 

حروف “CE” اختصار عبارت فرانسه “Conformité Européene” است که به معنای “سازگاری اروپایی” است. تولیدکننده با دریافت این نشان برای محصولاتش، اثبات می‌کند که محصولات تولیدی او دارای انطباق محصول با قوانین و مشخصات تعریف شده در اتحادیه اروپا بوده و بیانگر رعایت الزامات اساسی محصولات تولیدی برای کیفیت کالا، حفاظت از سلامتی و ایمنی مصرف‌کننده و نیز محیط زیست می‌باشد. 

 

CE Marking چه کاربردی دارد؟ 

علامت CE نشان‌دهنده انطباق محصول تولیدی با قوانین و مشخصات تعریف‌شده در اتحادیه اروپا می‌باشد. محصولی که موفق به اخذ این نشان شود، می‌تواند در تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا بدون محدودیت برای فروش، به بازار عرضه شود و با داشتن نشانCE  مجوز ورود به بازار کشورهای اروپایی را پیدا می‌کند. علاوه بر کشورهای اروپایی، بسیاری از کشورهای همسایه‌ی ایران و حاشیه‌ی خلیج فارس نیز، داشتن نشان CE را به عنوان شرط پذیرفتن کالاها جهت واردات اعلام کرده‌اند.

 

منبع: سایت سنا برق توان

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

سلام دنیا