پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

چک لیست تولید محتوا

dmavid 3 سال پیش


برای تولید محتوا مهم است تا تولید محتوا کاربر پسند باشد تا نیاز کاربر را برطرف کند و برای سایت ترافیک ایجاد کند.، با شرکت بازاریابی دیجیتال آوید همراه باشید.

تهیه مقدمه جذاب و گیرا

بهترین کار برای شروع این است که در مقدمه خود عنوان کنید که قصد دارید چه چیزی را به خواننده ارائه دهید و او را متقاعد کنید تا در سایت شما بماند و به خواندن ادامه دهد .در نتیجه بهترین تکنیک نوشتن مقدمه جذاب است با ۳ خصوصیت:

  • اعتماد خواننده را جذب کند
  • به صورت خلاصه نشان دهد کاربر با چه محتوایی روبه روست
  • خود را با خواننده همدل و هم هدف قرار دهد

بنابراین برای جذب کاربر باید حسابی او را درگیر کنید تا مطلب شما را بخواند. به همین دلیل میتوان گفت که مقدمه محتوای شما مهمترین قسمت آن است.برای مشاوره رایگان آنلاین مارکتینگ نیز میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید.

 خوانایی و روان بودن متن

خواندن یک متن بدون مقدمه و زیر عنوان برای هیچ خواننده ایی جذاب نیست. متن باید دارای عنوان، زیر عنوان، تصاویر و عکس باشد .در برخی موارد میتوانید با عکسهای مفهومی و گیرا خواننده را جذب کنید. حتی برای معرفی خود مستقیماً میتوانید از عکس استفاده کنید تا کاربر را درگیر کنید  نه اینکه وقت خوانندگان خود را با یک مقدمه طولانی تلف کنید.در پکیج دیجیتال مارکتینگ آوید این موارد لحاظ میشود.

استفاده از پاراگراف و جمله های کوتاه

برای نوشتن سعی کنید متن روان و خوانا باشد و از جملات پیچیده استفاده نکنید.از جملات و پاراگراف های کوتاه استفاده کنید. از اصطلاحات غیر ضروری بپرهیزید. به جای کلمات پیچیده از کلمات ساده استفاده کنید. قیدهای سخت و غیرضروری را حذف کنید. تولید محتوا این موارد را نیز در نظر میگیرد.

انتخاب عنوان مرتبط

تلاش کنید تا محتوای شما در کیفت خود بهترین باشد، نظر خواننده را به محتوا جلب کنید و نیاز کاربر را برطرف کنید.عنوان مرتبط با متن بنویسد تا قبل از اینکه خواننده مطلب را بخواند از اینکه قرار است چه مطلبی را بخواند آگاه باشد.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

آخرین پست های من
چک لیست سئو آن پیج 3 سال پیش چک لیست سئو پایه 3 سال پیش اینستاگرام مارکتینگ 3 سال پیش دلایل استفاده از گوگل آلرت 3 سال پیش