پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

تابلو لایت باکس چیست و چه کاربردی دارد؟

تابلو لایت باکس چیست؟

تابلوهای تبلیغاتی Lightbox یکی از رایج ترین ابزارهای تبلیغاتی به ویژه در ادارات و مراکز تجاری است. این ابزار تبلیغاتی دارای قابلیت های نورپردازی است و این تأثیر چاپ را بسیار تحت تأثیر قرار داده است. بنابراین ، چاپ جعبه نور در چنین نمایشگاهی بسیار جالب است و می تواند در جلب توجه زیاد مخاطبان بسیار مثر باشد. توانایی حمل نور روی چنین تخته هایی به دلیل سیستم روشنایی نصب شده در سیستم است.

لایت باکس دیواری چیست؟

در این نوع لایت باکس قابلیت درج تصاویر در هر دو طرف وجود دارد و از دو طرف لایت باکس می توان نمای زیبایی را در اختیار بیننده قرار داد. وزن سبک جعبه لایت ، نصب آن بر روی دیوار را آسان می کند. بنابراین معرفی برندها و محصولات بسیار مطلوب است.

جعبه کریستال لایت چیست؟

جعبه لایت نوع خاصی از کریستال است. در این نوع تخته جعبه نور ، چاپ بین دو لایه پلکسی قرار می گیرد و می توان چاپ را به راحتی تغییر داد. این نوع جعبه لایت در ایجاد زیبایی زیاد بسیار خاص است ، زیرا پلکسی گلاس می تواند R.A.

Snap Frame Light Box چیست؟

بنابراین قاب پانل لایت باکس از آلومینیوم ساخته شده است و چاپ داخل آن قابل تغییر است. این نوع لایت باکس را می توان به خوبی در داخل و خارج خانه استفاده کرد. ضخامت تخته 3 سانتی متر است و امکان چاپ در اندازه بزرگ در داخل چنین تخته ای وجود دارد.

3uVTcO9LB588XA5XR6NryplyhCurDG4E14mphrlo.jpg

 

جعبه سبک بدون قاب

در این نوع تابلوها ، جعبه های نور آنقدر نازک هستند که به آن پنل بدون قاب می گویند. این نوع نقاشی بسیار ظریف است و چاپ داخل آن قابل تعویض است. جنس بدنه آلومینیوم سبک است و جابجایی آن آسان است.

اما جعبه مواد روی چه موادی چاپ شده است؟

جلوه چاپ روی جعبه پانل در پارچه نور پس زمینه ، طلق جعبه نور و ... انجام می شود. جلوه چاپ با نور روشن می شود و چاپ را روشن تر و زیبا تر می کند. چراغ عقب را می توان یک طرفه یا دو طرفه چاپ کرد و بستگی به محیطی که در آن قرار گرفته است دارد.

اما استفاده از جعبه های لایت باکس کجاست؟

استفاده از تخته های لایت باکس برای تبلیغات است و در اکثر مراکز تجاری و اداری هر نوع تخته لایت باکس را مشاهده کرده اید. اگر بخواهیم برخی از کاربردهای این تابلوها را برای شما توضیح دهیم ، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

o رستوران ها و کافی شاپ ها

o مغازه ها و مراکز خرید

o داروخانه ها

o نمایشگاه های هنری و ویژه

o مطب پزشکان

o سوپر مارکت ها

ایستگاه های مترو

o عاشقان مو و ارایشگران

MhhsfTMJm37gvw9pfzMCdzbqnodP62hh441gAmD5.jpg

مزایای لایت باکس چیست؟

o روش اقتصادی ارزان برای تبلیغات.

o مصرف برق بسیار کم

o عمر طولانی تبلیغات

o قابلیت جایگزینی چاپ جعبه سبک

o زیبایی و توجه بیشتر را به جلوه چاپ جلب کنید

وزن سبک به دلیل آلومینیومی بودن و جابجایی و نصب آسان

o قابلیت استفاده در مکان های مختلف

 فیلم لایت باکس را در اینجا ببینید.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

سلام دنیا