پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

از یک مسیر جدید به دنیای دیجیتال بروید

sihanews 2 سال پیش

فروشگاه اینترنتی تلکام با عرضه جدیدترین کالاهای دیجیتال، ۱۶ ماه از اولین روزی که فعالیت خود را به پشتوانه “پدیده بازرگان پژواک” آغاز کرده را می‌گذراند. تلکام با شعار تبلیغاتی “یک مسیر جدید” سعی کرده تا در بازار فروشگاه‌های اینترنتی، با ارائه بهترین خدمات برای کاربران خود “تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی” را رقم بزند.
این فروشگاه اینترنتی در راستای احترام به حقوق کاربران دنیای دیجیتال، برای جلب رضایت مشتریان با عرضه کالاهای دیجیتال با قیمت مناسب و اعتماد مخاطبان تمام تلاش خود را کرده است.

مقایسه هوشمند کالاهای دیجیتالی

یکی از مشکلات اصلی مشتریان هنگام خرید حضوری، نداشتن اطلاعات کافی درباره محصول است؛ البته این مشکل با خرید آنلاین حل می‌شود. امروزه اکثر فروشگاه‌های آنلاین اطلاعاتی کلی درباره محصولات خود ارائه می‌دهند؛ تلکام از معدود فروشگاه‌هایی است که جزئی‌ترین اطلاعات را درباره محصولی که قصد خرید آن را دارید در اختیار شما قرار می‌دهد.

قیمت مناسب با وجود نوسانات ارز

در بازاری که قیمت کالاهای دیجیتال دقیقه‌ای تغییر می‌کند؛ تلکام همواره سعی کرده تا قیمت‌گذاری کالاها را به گونه‌ای انجام دهد، که برای تمام بودجه‌ها مناسب باشد و اکثریت جامعه بتوانند خرید کنند.

تامین برترین برندهای روز دنیا

برای کسانی‌که به دنیای تکنولوژی و دیجیتال علاقه دارند و رویدادهای برندهای معتبر دنیا را دنبال می‌کنند، اهمیت بسیاری دارد که از جزئی‌ترین ویژگی‌ها و قیمت حدودی آن محصولات اطلاع داشته باشند. تلکام با ارائه دقیق‌ترین اطلاعات و تامین به‌روز کالاهای دیجیتالی، در تلاش است تا به یک مسیر جدید برای رسیدن به دنیای کالاهای دیجیتالی باشد.

مشاوره تخصصی و حرفه‌ای در خرید

گاهی ممکن است یک کالای دیجیتالی، به نظر ما تفاوتی با کالای دیگر نداشته باشد اما از لحاظ قیمت تفاوتی داشته باشد؛ در اینجا مشورت کردن با یک مشاور حرفه‌ای می‌تواند به شما کمک کند.
تلکام با استفاده از حضور مشاوران باتجربه و حرفه‌ای، در بخش‌های مختلف و مربوط به دسته‌بندی‌ کالاهای دیجیتالی به صورت ۲۴ ساعته، به شما کمک می‌کند تا کالایی که خریداری می‌کنید دقیقا مطابق با خواسته و نیاز شما باشد.

ادامه مطلب

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید