پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

6 پیراهن آستین کوتاه که هر مردی باید در کمد لباس تابستانی خود داشته باشد

hamechiinjast 2 سال پیش

 پیراهن آستین کوتاه 

 

پیراهن آستین کوتاه علیرغم طراحی زیبا ، ذاتاً به دلیل خنک بودن شهرت زیادی دارد. اگر از ما بپرسید ، کاملاً بی اساس است. مطمئناً موارد زیادی وجود دارد که این کالای تابستانی به دست افراد فاقد صلاحیت می افتد، اما ما از پیدا کردن لباسی که نمی توان در مورد آن صحبت کرد خودداری می کنیم.

اگر بتوانید به گذشته BBQ-dad نگاه کنید ، خواهید دید که پیراهن آستین کوتاه در واقع یک دارایی بسیار ارزشمند برای کمد لباس گرم شما است. این که خنک به نظر برسد یا خنک به نظر نرسد به این که کدام را بخرید و چگونه آن را انتخاب کنید بستگی دارد.

TpTCJFDma3hgko6vu1EOjPj9L2i9ZmkV9hPUVA5Q.png

با در نظر گرفتن این موضوع ، ما می خواهیم به شما دانش لازم را بدهیم تا بتوانید پیراهن آستین کوتاه مناسب را انتخاب کرده و هر بار به آن استایل دهید.

  1.  
  2. کتان (Linen)

چرا به یکی احتیاج دارید

Az9H3h7bBcRLEGI9gwKuypCS4wcs9cbhDR4MJ2kZ.png

everlane پیراهن آستین کوتاه کتانی استاندارد

 

اگر تا کنون کتان را به عنوان پارچه پیراهن مورد علاقه خود انتخاب نکرده اید ، اکنون زمان آن است. این ماده بادی و قابل تنفس برای خنک نگه داشتن در هوای گرم و افزودن بافت به لباس شما عالی است. از آن برای برطرف کردن قطعات شیک تر و یا راهی سریع و آسان برای زیبا کردن لباس کنار استخر استفاده کنید.

همه چی اینجاست

3CUXcnb9Z8ZMtNlXwlzdPamsSIDcQqyDiPcc2CF1.png

 

عرضه مناسب

یک پیراهن کتانی آستین کوتاه بلیط شما برای سفر به Riviera (ناحیه‌ ساحلی‌ فرانسه‌ و ایتالیا در اط‌راف‌ مدیترانه‌) معمولی است، بنابراین مطابق آن مدل دهید، یقه کوبا همیشه بهترین گزینه در مورد پارچه کتانی است زیرا به احساس آرامش پارچه می افزاید. چند عینک آفتابی خفن اضافه کنید، یک جفت شلوار کوتاه یا شورت مناسب بپوشید و روی آن را با کفش های مناسب تابستانی بپوشانید. لور یا کفش کتانی جیر بسته به تنظیم.

5prdpLdGmhdnUflI2ShdrdAISJR1tDlBLj85LSP5.png

 

استیتمنت (Statement) چرا به یکی احتیاج دارید

zFLkefXvRqR0w7sjtc1BXRvO8wzSeIY6hvrLMHIf.png

پروژه نورس

در Ape ، ما همیشه طرفدار سرسخت سادگی ، سبک کلاسیک و مینیمالیسم بوده ایم. با این حال، این بدان معنا نیست که ما با پارچه عجیب چشم نواز مخالف هستیم و شما نیز نباید چنین باشید. یکی از بزرگترین عوامل ظهور پیراهن آستین کوتاه به عنوان یک آیتم شیک مد، استفاده برندها و طراحان از چاپ های بی نظیر، گرافیک های جسورانه و الگوهای چشمگیر بوده است. هر مرد باید حداقل یکی داشته باشد.

 

HJh0t0tOg8ulSVABGA9laZ7PI3Zn0Ph3XgMCj7ZH.png

 

هر زمان که یک پارچه استیتمنت در حال استفاده است-خواه ژاکت، تی شرت، پیراهن آستین کوتاه یا موارد دیگر-همیشه توصیه می شود که بقیه لباس ها را سبک نگه دارید. هیچ چیز بدتر از این نیست که دو یا چند لباس بلند برای جلب توجه با یکدیگر جدال کنند، بنابراین روی رنگ های ظریف، جزئیات کم اهمیت و حداقل مارک تجاری در جاهای دیگر تمرکز کنید. به این ترتیب، پیراهن استیتمنت شما می تواند بخواند و شنیده شود.

برند راه راه (Stripes) چرا به یکی احتیاج دارید

Z8AZaPMCHkWP837T40KK3CRAOdCZ8q7PfmcmrD6M.png

پیراهن یقه کوبی راه راه مونرو

هر فصل ، سردبیران مد با خوشحالی به ما می گویند که نوارها "داخل" هستند. این سوال را مطرح می کند ، آیا آنها هرگز "بیرون" بوده اند؟ پاسخ ، از نظر حقیر ما ، یک "نه" قاطع است. راه راه ها همیشه یک گزینه قابل احترام خواهند بود و راهی امن برای شگفت انگیز کردن چیزها بدون شکستن نقش حیوانات - کاری که همیشه بهتر است از انجام آن خودداری کنید.

 

xSHa4INOPdKiFmRnjIRUQLj04ov6PhI9Gdw3794B.png

ریس

 

راه های بیشماری برای پوشیدن راه راه وجود دارد، اما وقتی صحبت از پیراهن های آستین کوتاه می شود، ما دوست داریم از آن ها به عنوان وسیله ای برای معرفی رنگ به لباس های تونال استفاده کنیم. پالت رنگی خود را ساده و منسجم نگه دارید و از خطوطی با رنگ کاملا متفاوت برای ایجاد یک نقطه کانونی استفاده کنید. این تکنیک هنگامی که در پس زمینه روشن یا تاریک استفاده می شود، می تواند به همان اندازه خوب عمل کند.

nTMx3BzP5pmuYP2CQyPfrOA72RXZBbBrtGW0lRmb.png

یقه کمپ (camp collar)

 

o3zJ5t6j40d9KsYLthxtig8F4aD5aW8bXSkcrMSF.png

یقه اردوگاه، یقه کوبا، یقه باز؛ هر طور که می خواهید آن را بنامید، احیای این سبک یکپارچه سازی با لباس های مردانه به پیراهن آستین کوتاه علاقه جامعه را جلب کرد. و درک دلیل آن سخت نیست شل و در عین حال تیز است و بر خلاف نسخه یقه کلاسیک چیزی بسیار غیر معمول ارائه می دهد. لباسی که باید در پیراهن تابستانی مرد مدرن داشته باشید.

 

E1ijpbs9l5obBEoN4i6pwRq8lk2lwfjGNLqHPgJ6.png

ظاهر شل آن یقه باز برای افزودن جلوه ای از شخصیت به ظاهر عالی است و همچنین باعث می شود قطعات شیک تر مناسب تابستان باشند. یک شلوار مجلسی که در غیر این صورت ممکن است در ظاهر شب تابستانی بی نظم به نظر برسد، وقتی با پیراهن یقه اردو ست می شود. سبک های بی شماری برای انتخاب از درون دسته وجود دارد، اما اگر شک دارید، به رنگ های ساده و محدود بپردازید و روی یافتن سبکی متناسب با دستکش تمرکز کنید.

برند Understated

 

Ii09t2bImUfMRBcTh3b42FKkYRnBWHoat0Psqvpf.png

اگر شک دارید، آن را ساده نگه دارید. پیراهن آستین کوتاه کم رنگ در رنگ بلوک تمیز یکی از ستون های هر کمد لباس تابستانی است. این ابدی، همه کاره است و چیزی که ارزش دارد هنگام تابش خورشید در اختیار شما باشد.

 

BDpZk2GZxXYFnlEInrFhIcyReCdARm0pve1ARM8b.png

هنگام انتخاب یک پیراهن آستین کوتاه کم اهمیت ، دو مسیر مشخص وجود دارد. در مرحله اول ، شما می توانید حداقل را انتخاب کنید و قطعات مشابه را انتخاب کنید برای ایجاد یک ظاهر متنوع وزیبا که می تواند شما را به هر جایی ببرد. متناوبا، می توانید از آن به عنوان نوعی بوم خالی استفاده کنید که بر روی آن بافت، رنگ و الگوهای جسورانه تری را معرفی کنید.

3o0BqpKUgy2jjzmzGJr0JwuUDbAcCpDDPud4oJZ2.png

برند Checks

 

Pz16zuPhQ8ka7ZvG4x9YV43f1tJantAjOuciUZg4.png

رست مانند راه راه، یک الگوی چک روی پیراهن آستین کوتاه وسیله ای برای افزودن یک نقطه کانونی به یک لباس است بدون اینکه بیش از حد از آن عبور کنید. با یک پنجره دو رنگ ساده بازی کنید، یا با یک پالت رنگی پاستلی، با یک مدرس مد تابستانی مطابقت داشته باشید.

 

CO8G1N5DH1xSJhJMubX7RrNWBL3xl4doeRjf6gYR.png

مانند پیراهن استیتمنت، چک ها باید با قطعات کم حجم پوشیده شوند تا از شلوغی زیاد جلوگیری شود. ترکیب نهایی الگو هرگز ایده خوبی نیست وقتی هدف نهایی سبک کلاسیک و بی انتها است بنابراین از هر چیز دیگری با چاپ که ممکن است بر خلاف چک های پیراهن شما تأثیر بگذارد، اجتناب کنید. در عوض، بقیه لباس های خود را اساسی نگه دارید و بر ایجاد انسجام از طریق استفاده از رنگ تمرکز کنید. به عنوان مثال ، اگر پیراهن آبی است، سعی کنید آن را با شلوارهای پا تونال در سایه روشن تر یا تیره تر ترکیب کنید.

با تشکر همه چی اینجاست

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

سلام دنیا