پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

از ربات های اینستاگرام استفاده کنیم یا نه؟!

flw1 2 سال پیش

اگر تا بحال بدنبال جذب فالور هدفمند بوده اید،قطعا با ربات های جذب فالور آشناهستید. اما شاید بدلیل نظرات منفی که طی چند سال اخیر، در باره این ربات ها مطرح شده، از استفاده ی این ربات ها اجتناب کرده باشید.

در این مقاله قصد داریم به این موضوع بپردازیم که  ربات های اینستاگرام ، مفید هستند یا طبق نظر مخالفین به پیج آسیب می رسانند؟
د 
ربات های اینستاگرام از سال 1392 پا به عرصه گذاشتند و تا سال 1397 با استقبال فوق تصوری مواجه شدند و افراد بی شماری در سراسر دنیا از این ربات ها جهت جذب فالور هدفمند استفاده می کردند.اما حدودا از سال 1397 اینستاگرام طی اقداماتی دست به محدود کردن پیج هایی که از این ربات ها استفاده می کردند زد.

این ربات ها با استفاده از نام کاربری و رمز عبور ، بعنوان ادمین وارد پیج میشدند و با توجه بهاهداف از پیش تایین شده که توسط ادمین اصلی، مشخص می شد، فعالیت هایی مانند: فالو،آنفالو اعضای جامعه هدف،لایک و کامنت گذاشتن برای پست های افراد جامعه ی هدف و ... را انجام می دادند. بدنبال این فعالیت ها افراد هدف با پیج آشنا می شدند و درصورت تمایل پیج را فالو می کردند.
پیش از اعمال محدودیت های اینستاگرام، جذب ماهانه این ربات ها بین ۲ تا ۵ هزار فالور برای هر پیج بود که اکثر این افراد فعال بوده و با پیج تعامل برقرار می کردند.

اینستاگرام چطور متوجه ربات بودن یک پیج می شود؟
فعالیت های ربات ها اقلب بصورت منظم و بیش از توان یک انسان بود ند. برای مثال:ربات در طول روز ۳۰۰ نفر را فالو و ۲۰۰ نفر را آنفالو می کرد یا برای ۲۰۰ پست در طول روز کامنت های یکسان قرار می داد و یا هر روز راس یک ساعت مشخص شروع به فعالیت می کرد. طبیست که این این نوع فعالیت کار یک انسان نیست بنابر این اینستاگرام متوجه ربات بودن پیج شده و با آن برخورد می کند.

خب با توجه به این گفته ها استفاده از این ربات ها باعث از بین رفتن پیج میشود.
عجله نکنید.هنوز برای تصمیم گیری زود است.

شرکت فالووان یکی از معتبر ترین ارائه دهنده های ربات های اینستاگرام است که توانسته با توصل به دانش برنامه نویسی خود راه حلی برای دور زدن اینستاگرام پیدا کند.
همانطور که گفتیم، فعالیت های یکنواخت و غیر نبیعی ربات ها باعت می شود تا اینستاگرام به ربات بودن پیج مشکوک شود. مجموعه فالووان توانسته تا با تعریف هوش مصنوئی، برای ربات های اینستاگرامی خود، رفتار های انسان گونه ای را برای ربات های خود شبیه سازی کنند. بنابر این اینستاگرام هرگز قادر به تشخیص این نسل از ربات های اینستاگرامی نخواهد بود.

نتیجه گیری:

اگر مایلید دستیاری برای اداره پیج خود داشته باشید که بتواند با فعالیت در پیج های مشابه تان، جذب فالور هدفمندی را برای پیجتان بهمراه بیاورد و در عین حال هزینه ی زیادی را بر عهده تان نگذارد، استفاده از ربات هوشمند فالووان میتواند تنها گزینه وما باشد. چرا که این نسل از ربات ها از هوش مصنوعی بهره میبرند و رفتار های مشابه شما را انجام میدهند. بنابر این اینستاگرام قادر به تشخیص آنها نبوده و مشکلی برای پیجتان بوجود نمی آورد

منبع: وبسایت فالو وان flw1

https://www.flw1.ir

1 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید
roya 2 سال پیش

بنظرم استفاده نشه بهتره 

سلام دنیا