پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

آیا خرید بیت تورنت هنوز سود آور است؟

bitimen 1 سال پیش

با به وجود آمدن ارزهای دیجیتال و مطرح شدن آن ها، رمز ارزهای زیادی با هدفی خاص ایجاد شدند. بیت تورنت یکی از رمز ارزهای کارآمد و محبوب در این بازار می باشد که بسیاری از افراد با آن آشنا هستند. از نظر برخی فعالان بازار ارز دیجیتال، خرید بیت تورنت می تواند انتخابی هوشمندانه در آینده باشد و امکان سودآوری در آینده را دارد. رشد مناسب بیت تورنت در گذشته یکی از عواملی است که توجه معامله گران زیادی را به سمت این ارز دیجیتال جلب کرد. البته رفتار فعالان حوزه رمز ارزها و جوامع کاربران شبکه بیت تورنت متفاوت است و در گذر زمان بارها تغییر می کند.

5QLrzBL47pzOc7fU3BzmrnktycAWYHaHDjJCLMMl.jpg

 

اکنون زمان مناسبی برای خرید بیت تورنت است؟

در حال حاضر خبرهای فاندامنتالی زیادی درباره این توکن وجود دارد که باعث می شود کاربران به خرید بیت تورنت ترغیب شوند. استارت پروژه بیت تورنت در سال 2001 و توسط برام کوهن زده شد. در کنار خدماتی که این پلتفرم به کاربران خود ارائه کرد نواقصی نیز به همراه داشت. از این رو این پلتفرم در سال 2018 توسط مدیر عامل ترون جاستین سان، خریداری شد و به یکی از محبوب ترین پروژه های سال های اخیر بازار ارز دیجیتال تبدیل شد. با توجه به قدمت پروژه بیت تورنت می توان آن را یکی از قدیمی ترین پروژها دانست.

ارز دیجیتال بیت تورنت بر بستر شبکه ترون عرضه شد. از آنجایی که شبکه ترون باعث راحتی و افزایش سرعت تراکنش ها می باشد و بیت تورنت نیز یکی از پلتفرم های محبوب دانلود و محتوا در اینترنت می باشد کنار هم قرار داشتن این دو شبکه، آینده خوبی را برای بیت تورنت رقم می زند. یکی از خبرهای فاندامنتال نظر جاستین سان مدیر عامل ترون درباره استفاده از بیت تورنت در کیف پول مرورگر اپرا است که اگر این موضوع شایعه نباشد و حداقل 25% از مردم دنیا بخواهند از این کیف پول در مرورگر خود استفاده کنند تاثیر بسیار زیادی در افزایش قیمت بیت تورنت خواهد داشت.

دنیای مجازی امروز رقابت بین پلتفرم های وب 2.0 و وب 3.0 بسیار زیاد است. کاربران با فعالیت در فضای پلتفرم های وب 3.0 و نصب برنامه های بیت تورنت بر روی دستگاه های خود می توانند بازی، فیلم و محتوای مختلف را دانلود کنند. بیت تورنت به دلیل قرار گرفتن در دسته توکن های وب 3.0 و مورد توجه قرار گرفتن برنامه ها و پلتفرم های وب 3.0 برای کاربران فضای مجازی می تواند یک روند صعودی برای بیت تورنت داشته باشد.

همچنین اگر به دنبال سرمایه‌گذاری بلند مدت بر روی بیت تورنت جدید هستید، باید پروژه و برنامه‌های آینده این توکن را در نظر بگیرید. از نظر سایت Wallet Investor خرید بیت تورنت یکی از ارزهای دیجیتال بی دردسر برای سرمایه گذاری بلند مدت یک ساله است که می تواند بازدهی خوبی داشته باشد.

 

Fr2grVNUVAbmFn8toxNfuNsbYB0F3wFQdNwBVGXH.jpg

 

آشنایی با شبکه بیت تورنت

بیت تورنت یک پلتفرم اشتراک گذاری فایل بین افراد است. در واقع با سیستم بیت تورنت افراد می توانند فایل های کامپیوتری خود را بر روی شبکه به اشتراک بگذارند و دیگر افراد با سرعت بالا می توانند آنها را دانلود و استفاده کنند. این پلتفرم توانسته است توجه دوستداران فیلم و موزیک را به خود جلب کند و تحولی در اشتراک گذاری محتوا در وب را به وجود آورد.

سیستم بیت تورنت از هوشمندی بالایی برخوردار است به گونه ایی که  می تواند بهترین سرور برای هر قسمت از فایل را انتخاب کند و توسط آن سرور دانلود کند. این کار باعث سرعت بخشیدن و کاهش هزینه دانلود می شود. از آنجایی که این سیستم غیرمتمرکز است و توسط نهادی تحت کنترل نیست می تواند از سانسور محتوا جلوگیری کند.

 

نقش ارز دیجیتال بیت تورنت در شبکه

با توجه به ویژگی های مثبت سیستم بیت تورنت این سیستم ایراداتی نیز داشت. در این سیستم افراد علاقه ایی به ذخیره و باز نگه داشتن سیستم خود نداشتند بنابراین این مسئله باعث به وجود آمدن ارز دیجیتال بیت تورنت شد.

در سال 2018 شرکت بیت تورنت توسط مدیرعامل شبکه ترون خریداری شد و توکن بیت تورنت (BTT) به بازار ارائه شد و این توکن در بستر شبکه ترون به وجود آمد. در واقع بیت تورنت به منظور ایجاد اقتصاد بر اساس توکن برای شبکه های ذخیره سازی و افزایش پهنای باند آن ها به وجود آمد. بنابراین مشارکت کنندگان در شبکه بیت تورنت با خرید بیت تورنت می توانستند در این شبکه فعالیت داشته باشند. همچنین افراد با در اختیار گذاشتن امکانات سیستم های خود با دیگران  در این شبکه نیاز به خرید بیت تورنت ندارند و می توانند با فعالیت بیشتر در شبکه مقداری توکن BTT دریافت کنند.

 

7n5yWPUZWFWrwH56EC92X1yD13msieBnJhuQkM23.jpg

 

چه ویژگی های باعث خرید بیت تورنت می شود؟

با توجه به نقش شبکه و ارز دیجیتال بیت تورنت این شبکه دارای ویژگی های است که توانسته است سرمایه گذاران را ترغیب به خرید بیت تورنت کند و رمز ارز BTT را در سبد خرید آن ها قرار دهد. کاربران بیت تورنت برای دریافت پهنای باند بیشتر می توانند افزونه های پرداخت و دریافت  ارز بیت تورنت را به مرورگرهای خود اضافه کنند.

این پلتفرم در نظر دارد کاربرد خود را برای ذخیره سازی فایل ها افزایش دهد. علاوه بر اینها کاربران با خرید بیت تورنت می توانند به گردانندگان پخش زنده انعام دهند یا در جمع آوری تامین مالی سیستم نقش داشته باشند. افرادی که راغب به پرداخت هزینه در شبکه نیستند می توانند با انتشار محتوای خود در شبکه درآمد کسب کنند. همچنین افرادی که هزینه پرداخت می کنند می توانند با سرعت بالا مطالب مورد نیاز خود را پیدا کنند.

 

wR0uzbDQqyNIDJFtXPUDz39bewO2uUWg8bDd5xP8.jpg

 

خرید بیت تورنت در صرافی بیت ایمن چگونه است؟

برای خرید بیت تورنت می توانید وارد سایت بیت ایمن شوید و اگر قبلا ثبت نام کرده اید به راحتی توکن بیت تورنت را خریداری کنید. پس از وارد شدن به صفحه اصلی وب سایت با کلیک بر روی گزینه خرید بیت تورنت صفحه ای با عنوان خرید برای شما نمایش داده می شود. در صورت انتخاب خرید فوری می تواند با قیمت لحظه ایی بازار خرید کنید و اگر خرید عادی را انتخاب کنید می توانید با قیمت مدنظر خود سفارش بذارید و زمانی که قیمت بیت تورنت به قیمت پیشنهادی رسید خرید بیت تورنت انجام شود.

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

صرافی ارز دیجیتال بیت ایمن یک بازار آنلاین خرید و فروش ارز دیجیتال در ایران می باشد که با توجه به چارچوب های تعیین شده توسط پلیس فتا فعالیت می کند. این صرافی ارز دیجیتال در سال 98 راه اندازی شد و امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال مختلف از جمله بیت کوین، اتریوم، تتر و... را برای سرمایه گذاران ایرانی فراهم کرد.