پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

چگونه اندروید را ارتقا دهیم؟

roya 2 سال پیش

برای استفاده بهتر از تلفن Android خود ، باید جدیدترین سیستم عامل موجود را بارگیری کنید.

eD8V4HQMouoARETnTVouhWt3IGnzNm1uxFOzVCKT.jpg


دلایل بسیار خوبی برای به روز نگه داشتن نرم افزار بر روی تلفن یا تبلت شما وجود دارد. اجرای آخرین نسخه Android تضمین می کند که شما به جدیدترین ویژگی های موجود برای سیستم عامل دسترسی پیدا کرده اید و همچنین دستگاه شما تا آنجا که ممکن است در برابر حملات هکرها محافظت می شود.

1. اطمینان حاصل کنید که دستگاه شما به Wi-Fi متصل است.

2. Settings را باز کنید.
3. About Phone را انتخاب کنید.

4. روی Check for Updates ضربه بزنید.
پیشنهاد ویژه
ارز دیجیتال,خرید و فروش ارز دیجیتال,بیت کوینمیخوای وارد بازار ارز دیجیتال بشی؟بلدنیسی!خرید بلیط,بلیط هواپیما,رزرو توررزرو آنلاین مفرح ترین تورهای پیشنهادی فصلارز دیجیتال,خرید و فروش ارز دیجیتال,بیت کوینفرصت طلایی کسب درآمد دلاری را از دست ندهید

اگر به روزرسانی در دسترس باشد ، دکمه Update ظاهر می شود. روی آن ضربه بزنید.

 

5. نصب کنید.

بسته به سیستم عامل ، Install Now ، Reboot and install یا Install System Software را مشاهده خواهید کرد. روی آن ضربه بزنید تلفن شما راه اندازی مجدد می شود.

 

ارتقا اندروید تبلت

قبل از شروع به کار بروزرسانی ، مهم است که بدانیم برخی از تولیدکنندگان عادت دارند که "پوسته" یا رابط کاربری اندروید های مختلف را به هر نسخه سهام Android که برای دستگاهی انتخاب کرده اند ، اضافه کنند.

 

به طور خلاصه ، هنگامی که Google نسخه جدیدی از Android را منتشر می کند ، یک سیستم عامل بسیار اساسی است. زمانی که روی تبلت جدید شما نصب می شود ، به یک سیستم عامل کاملاً اختصاصی تبدیل می شود.

اگر می خواهید ببینید کدام سیستم عامل را اجرا می کنید ، به منوی تنظیمات بروید و روی "About Tablet" ضربه بزنید. این باید نسخه فعلی Android را در تبلت شما نمایش دهد.

شما سه روش معمول برای به روزرسانی سیستم عامل Android خود پیدا خواهید کرد:

• از منو settings : روی گزینه "update" ضربه بزنید. تبلت شما با سازنده خود بررسی می کند که آیا نسخه جدیدتر سیستم عامل موجود است یا خیر و سپس نصب مناسب را اجرا می کند.

 

• از سایت سازنده بازدید کنید: هر تولید کننده معتبر تبلت دارای یک سایت پشتیبانی فنی است که آخرین به روزرسانی ها و درایورهای مدل خاص شما را ارائه می دهد. از مرورگر وب دستگاه خود به آن سایت بروید ، همچنین می توانید درایورهای دیگر را نیز به روز کنید.

• اتصال به رایانه خود: بیشتر تولیدکنندگان تبلت های خود را به روشی می گذارند که به آنها اجازه می دهد با رایانه های دیگر ارتباط برقرار کنند. تبلت خود را به رایانه متصل کنید ، نرم افزار اختصاصی آن را راه اندازی کرده و کتابچه راهنمای مالکین خود را بگیرید. احتمالاً می توانید در عرض چند دقیقه کل سیستم عامل خود را از ابتدا بارگیری کنید.

استفاده از به روزرسانی سیستم عامل مورد تأیید سازنده به شما کمک می کند ضمانت خود را دست نخورده نگه دارید. این راه هوشمندانه و مطمئنی است.

 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید