پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

اکسس پوینت میکروتیک مدل wAP LTE kit

mrshabake 2 ماه پیش
اکسس پوینت میکروتیک wAP LTE kit

مشخصات و اطلاعات اکسس پوینت میکروتیک wAP LTE kit

اکسس پوینت میکروتیک wAP LTE kit یک اکسس پوینت کوچک و ضد آب با یک مودم cellular داخلی است که از اتصال 2G ،3G و (4G (LTE پشتیبانی می کند و در بازار تجهیزات شبکه به فروش می رسد. این دستگاه به وایرلس استاندارد 802.11b/g/n داخلی WAP متصل می شود و از طریق تلفن یا هر دستگاه وایرلس دیگر به شبکه LTE دسترسی پیدا می کند. اکسس پوینت میکروتیک مدل WAP LTE همچنین دارای یک پورت LAN اترنت 10/100 برای دستگاه های سیمی است.

اکسس پوینت میکروتیک wAP LTE kit را می توانید در خارج از خانه، وسیله نقلیه، روی ایوان یا هر جای دیگر که در آن به تلفن بی سیم یا رایانه خود نیاز دارید، دسترسی داشته باشید. همچنین این دستگاه دارای یک پایه رومیزی است که می توانید آن را در داخل ساختمان در نزدیکی یک پنجره قرار دهید.

کارت های LTE با کانکتورهای u.FL به دو آنتن داخلی متصل می شوند، بنابراین در صورت تمایل می توانید کانکتورها را جدا کرده و برای پوشش دهی بیشتر به آنتن LTE خارجی خود اضافه کنید. این دستگاه دارای چندین گزینه قدرت دهی از جمله 9to 30V PoE-in با پورت اترنت، جک DC و کانکتور Automotive است که مناسب برای دستگاه های متحرک مانند ماشین، اتوبوس یا قطار می باشد.

اکسس پوینت میکروتیک wAP LTE kit دارای مودم LTE است که از باندهای LTE بین المللی 1، 2، 3، 7، 8، 20، 38 و 40 پشتیبانی می کند.

منبع : 

خرید اکسس پوينت ميکروتيک مدل wAP LTE kit


 

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید