پیکسلر | شبکه اجتماعی برنامه نویسان

برای خرید بهترین هاست چه ویژگی هایی را باید مدنظر داشته باشیم؟

ali 2 سال پیش

خرید بهترین هاست یکی از اصلی ترین دغدغه افرادی است که قصد دارند، وب سایت اینترنتی و کسب و کار خود راه اندازی نمایند. با کیفیت و قابل اعتماد بودن از جمله فاکتورهای اصلی یک هاست ویژه برای میزبانی وب سایت هست، که حتمأ باید مدنظر داشته باشید. برای خرید هاست با کیفیت باید فاکتورهایی همچون پشتیبانی، امنیت، پایداری، قیمت مناسب (هاست ارزان) و سرعت و پاسخ گویی شبانه روزی شرکت ارائه دهنده هاست را بررسی نمایید. به خاطر اهمیت بالای این موضوع قصد دارم شما را با بهترین شرکت های ارائه دهنده هاستینگ در ایران آشنا کنم، تا شما با خیالی آسوده بتوانید برای خرید بهترین هاست وردپرس اقدام کنید.

در مطالب  قبلی به معرفی انواع هاست تفاوت ها و ویژگی های آنها پرداختیم. در ادامه به نقد و بررسی شرکت های ارائه دهنده هاست خواهیم پرداخت. بهتون پیشنهاد می کنم، اگر می خواهید با بهترین ارائه دهنده هاست در ایران آشنا شوید، تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید. تا بتوانید بهترین شرکت را برای میزبانی وب سایت خود انتخاب نمایید.

LHJKlGbqjgTP4xqCxsSuXQlgG9kCH6Yez78QFlTZ.jpgبهترین هاست ایرانی

وردپرس چیست؟

وردپرس یکی از برترین سیستم مدیریت محتوا یا همان cms  است. این cms با وجود ارائه خدمات بسیار عالی همچون: کارایی و نصب آسان، قابلیت open source (متن باز برای کاربران برای تغییرات دلخواه)، دارای پلاگین و افزونه های بسیار متنوع و رایگان، ارائه آپدیت منظم، پشتیبانی تمام زبان های رایج دنیا همچون زبان فارسی و … امکانات قابل استفاده و بسیارعالی دیگر می باشد.

وردپرس همانطور که گفتم از محبوب ترین cms در جهان می باشد که، درصد بسیاری کاربران از این سیستم مدیریت محتوا برای راه اندازی وب سایت و کسب وکار اینترنتی خود استفاده می نمایند.

زبان برنامه نویسی و کد نویسی وردپرسPHP می باشد. وردپرس از Mysql  به عنوان دیتابیس( پایگاه داده و ساختار جداول) استفاده نموده است. Mysql  در هنگام نصب وردپرس و راه اندازی وب سایت مورد نیاز است.

سایت  WordPress  برای کارایی بهتر، آموزش تمام سرویس و خدمات خود را برای کاربران و وب مستران خود در وب سایت قرار داده است. شما نیز می توانید از آن استفاده نمایید.

نکته مهمی که حتمأ باید برای خرید هاست وردپرس توجه داشته باشید اینکه: cms وردپرس به علت برنامه نویسی و کدنویسی قابلیت تازه ای به نام Heartbeat به بخش کلی مدیریت خود اضافه نموده است. این قابلیت کلیه ی سیستم سخت افزاری سرور را با هم درگیر می نماید . این عمل باعث می شود شرکت هاستینگ بخوبی نتواند سرویس هاست با کیفیت و مطمعن به کاربران خود ارائه دهد و یا درکل از ارائه سرویس به کاربران خود دوری کند.

وردپرس محبوبیت بسیاری در سراسر جهان داراست. به علت ویژگی ها و امکانات بسیارعالی این cms به شما پیشنهاد می کنم از وردپرس برای راه اندازی و مدیریت وب سایت خود استفاده نمایید.

وب مستران و کاربرانی که قصد دارند وب سایت خود را با cms وردپرس راه اندازی نمایند. ابتدا باید بهترین شرکت هاستینگ در ایران برای خرید هاست وردپرس را انتخاب و خریداری کنند. در ادامه با بهترین شرکت های وب هاستینگ در ایران آشنا خواهید شد.

برای مطالعه ادامه مطلب بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

بهترین هاست

0 دیدگاه
برای قرار دادن دیدگاه وارد شوید

خرید بهترین هاست با کیفیت و قابل اعتماد بودن از جمله فاکتورهای اصلی یک هاست ویژه برای میزبانی وب سایت هست، که حتمأ باید مدنظر داشته باشید. برای خرید هاست با کیفیت باید فاکتورهایی همچون پشتیبانی، امنیت، پایداری، قیمت مناسب (هاست ارزان) و سرعت و پاسخ گویی شبانه روزی شرکت ارائه دهنده هاست را بررسی نمایید. به خاطر اهمیت بالای این موضوع قصد دارم شما را با بهترین شرکت های ارائه دهنده هاستینگ در ایران آشنا کنم، تا شما با خیالی آسوده بتوانید برای خرید بهترین هاست وردپرس اقدام کنید.